Προς το περιεχόμενο

Τι θα σας φέρει ο Άγιος Βασίλης?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 111
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Δεν σε παρεξηγω Cigaret13, απ'οτι βλεπω εισαι κιθαριστας οποτε... ;D ;D

Ωραια επιλογη εκανες παντως, κανεις δεν λεει οχι σε ενα τζαμπα Moog, ουτε καν εγω. 8) Απ'την αλλη, κι επειδη δεν ειμαι μονοφαγας, θα κανω αιτηση στον Αγιο να κατεβασει την τιμη του Voyager στα 1000€ ετσι ωστε ο καθε "καμμενος" να παει να το αγορασει. Μεχρι κι εγω μπορει να το σκεφτομουν να το αγορασω σ'αυτη την τιμη.

 

Here we go again...  ::) 8) ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mα γιατι βρε Marathon? Εχω πει οτι δεν εχω κανενα προβλημα γενικα με τα monosynths (πριν δυo μηνες αγορασα το DSI Mopho keyboard) και ειδικα με τα Moog monosynths αλλα με την τρελη τιμη που τα πουλανε. Σαν monosynth το Voyager ειναι μια χαρα, η τιμη του ομως ειναι εξωφρενικη.

Αν το ειχαν στα 1000€, τιμη απολυτα λογικη γι αυτα που προσφερει, κανεις δεν θα ελεγε τιποτα. 8)

 

Παιδί ενός κατώτερου θεού? :-[             

Οχι βρε, μη το λες αυτο, ακομα και οι κιθαριστες εχουν δικαιωματα σ'αυτη τη ζωη, baby.gif

απλα κανουν ασχετες αιτησεις στον Αγιο Βασίλη. :P

Πες του να σου φερει καμια κιθαρα, καμια δεν θες και του παραγγειλες ενα Minimoog? :(

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ρε π@*#τη μου, και μετα μερικοι λενε γιατι βριζω την τιμολογιακη πολιτικη της Moog. Παρε τιμες στις κιθαρες! Ολες ειναι πανω απο $3,400, μια δε κοστιζει $5,895! :-X :-X :-X

Ελεος... ::)

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρε τιμες στις κιθαρες! Ολες ειναι πανω απο $3,400, μια δε κοστιζει $5,895!

 

Τι να πεις δηλ. για αυτους εδω,που βιδωνουν ενα...Κσυλο με ταστα σε μια σανιδα,το βαφουν και το ξεβαφουν χτυπωντας το με μανια και στο τελος βαζουν και 2 πηνια τεχνολογιας 1948... ;D και στο πουλανε $6800..!

 

http://www.wildwoodguitars.com/products/jc2169.php?CategoryID=41&n=19

 

τουλαχιστον η Moog εχει και ενα καρο τζιμπραγκαλα πανω της... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ρε π@*#τη μου, και μετα μερικοι λενε γιατι βριζω την τιμολογιακη πολιτικη της Moog. Παρε τιμες στις κιθαρες! Ολες ειναι πανω απο $3,400, μια δε κοστιζει $5,895! :-X :-X :-X

Ελεος... ::)

 

Πληρώνεις για το αναλογικό lowpass φίλως. Και μην τυχόν ακούσω ότι οι κιθάρες δεν έχουν φίλτρα. Δεν έχει καμία απολύτως σημασία.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

που βιδωνουν ενα...Κσυλο

 

Αυτό όμως είναι "Τίμιο Ξύλο". &-

 

Επίσης μιας και το φερε η συζήτηση στα ξύλα, εγώ θα ήθελα για δώρο, μια eames lounge chair.

 

Από τη στιγμή όμως που η Vitra ΔΕΝ τις κάνει με brazilian roswood (European dealers, τι περιμένεις  ;D) , θα αναζητήσω μια vintage (πιθανότατα second hand) Herman Miller, made in U.S.A . :D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου