Προς το περιεχόμενο

Τι θα σας φέρει ο Άγιος Βασίλης?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας πεταξω ενα οντοπικ ποστ, ετσι για το καλό (κατηγορια keyboards αγαπητοι, όχι περι ανέμων ;D )

 

Αν πανε καλά λοιπόν οι δουλειές του άγιου, και πληρωθει απο τα λάιβ που εχει κλεισμένα, τότε πιθανώς να μου φέρει ένα Microbrute, ή ένα Shruthi-1, δεν έχει αποφασίσει ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 111
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ας πεταξω ενα οντοπικ ποστ, ετσι για το καλό (κατηγορια keyboards αγαπητοι, όχι περι ανέμων ;D )

 

Αν πανε καλά λοιπόν οι δουλειές του άγιου, και πληρωθει απο τα λάιβ που εχει κλεισμένα, τότε πιθανώς να μου φέρει ένα Microbrute, ή ένα Shruthi-1, δεν έχει αποφασίσει ακόμα.

 

Όχι Moog; ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ! ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας πεταξω ενα οντοπικ ποστ, ετσι για το καλό (κατηγορια keyboards αγαπητοι, όχι περι ανέμων ;D )

 

Αν πανε καλά λοιπόν οι δουλειές του άγιου, και πληρωθει απο τα λάιβ που εχει κλεισμένα, τότε πιθανώς να μου φέρει ένα Microbrute, ή ένα Shruthi-1, δεν έχει αποφασίσει ακόμα.

 

Σου εύχομαι να πάρεις και τα δυο :)

 

Το shruthi σκέφτεσαι να το συναρμολογησεις μόνος σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το shruthi σκέφτεσαι να το συναρμολογησεις μόνος σου?

 

Οχι, δεν έχω ιδέα πως να το κάνω. Προς το παρον ψαχνω κάποιον ηλεκτρονικό, αλλιώς ίσως μεσω των προτεινόμενων από το φορουμ της mutable.

 

Σκέφτομαι επίσης το ενδεχόμενο να κάνω υπομονη για ενα Ambika, με 4pole filter στις 2 φωνες, και 2pole multimode filter στις άλλες 4.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Σκέφτομαι επίσης το ενδεχόμενο να κάνω υπομονη για ενα Ambika, με 4pole filter στις 2 φωνες, και 2pole multimode filter στις άλλες 4.

 

 

 

Αυτά είναι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άφραγκοι μερακλήδες :D

 

Έλα απαισιοδοξίες... Think positive, και που ξες, μπορεί να σκάσουν μύτη φράγκα ακόμα κι απ' το πουθενά. Πόσο πολύ θες αυτά τα δύο συνθάκια που λες; Μη χαλιέσαι, άλλωστε "life always finds a way", που έλεγε και μια ψυχή. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα απαισιοδοξίες... Think positive, και που ξες, μπορεί να σκάσουν μύτη φράγκα ακόμα κι απ' το πουθενά. Πόσο πολύ θες αυτά τα δύο συνθάκια που λες; Μη χαλιέσαι, άλλωστε "life always finds a way", που έλεγε και μια ψυχή. ;D

 

Οτι τα θέλω, τα θέλω ;D Απλά δεν τα χρειάζομαι. Αυτα που χρειάζομαι τα έχω πλέον, απλά ίσως πρέπει να τα κάνω ακόμα πιο φορητά. (πχ ενα Plugiator, αν είχε καλό ήχο, θα ήταν ότι πρέπει. Δυστυχως είναι χάλια ;D ).

 

Τωρα ο στόχος μου είναι να φτιάξω ένα καλό synth jam setup, με μερικα αναλογικάκια και το RM1X μου να τα σικουενσάρει. Για καθαρά προσωπική ενασχοληση ομως, οπότε δεν καίγομαι ακομα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι τα θέλω, τα θέλω ;D Απλά δεν τα χρειάζομαι. Αυτα που χρειάζομαι τα έχω πλέον, απλά ίσως πρέπει να τα κάνω ακόμα πιο φορητά. (πχ ενα Plugiator, αν είχε καλό ήχο, θα ήταν ότι πρέπει. Δυστυχως είναι χάλια ;D ).

 

Τωρα ο στόχος μου είναι να φτιάξω ένα καλό synth jam setup, με μερικα αναλογικάκια και το RM1X μου να τα σικουενσάρει. Για καθαρά προσωπική ενασχοληση ομως, οπότε δεν καίγομαι ακομα :)

 

Μα αυτή είναι η χρησιμότητα του Αϊ Βασίλη: να μας φέρνει αυτά που θέλουμε, όχι αναγκαστικά αυτά που χρειαζόμαστε. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου