Προς το περιεχόμενο

Ακουστικές / Κλασσικές κιθάρες. Ελληνική ή εισαγόμενη;


ex-ΑΓΓΕΛΟΣ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πω , πω , πω..... τι ακουσα ο ερμος..... ειχα υπηρεσια γιαυτο δεν απαντησα πιο νωρις.. sorry...

 

ειμαι απο αυτα τα παιδακια που εχουν μια ηλεκτρική κιθαρα στο σπιτι με εναν ενισχυτή μαρσαλ και παιζω με παραμόρφωση στο φουλ, metallica , dreame theater, opeth, slayer sepultura και παει λεγοντας  χωρις να ξεχωρίζουν οι νοτες ενα μεντλει για παράδειγμα..... και οταν παίζω Live με την μπαντα.. παντα βαζω το δικο μου όργανο πιο δυνατά απ τους ολους... ειμαι αδαής  , και δεν εχω παιξει ποτε  με καλα οργανα.... bloody_sunday

 

πληροφοριακά ..δεν έχω ασχοληθεί με ηλεκτρική bloody_sunday

 

δηλαδή ρε παλικάρια (οχι όλοι) απ οσα είπα, αυτο καταλάβατε?

 

μόνο ένας ίσως κατάλαβε τι θέλω να πω.. ---> mick77

 

βρείτε μου ενα σημείο που κράζω την ποιότητα των ελληνικών χειροποίητων οργάνων... μιλαω παντα για ακουστικές ,κλασικές κιθάρες... και οχι για ηλεκτρικές γιατι το ακουσα και αυτο απο εεεεεναν τυπαρα...

 

bloody_sunday και αφου διαβάζουν πολλοί  αυτο το θρεντ έχεις δίκιο...οποτε  θα μιλήσω ξύλινα ..μιας και το συνανταω  και αυτο πολλες φορες..

 

ελληνες οργανοποιοι : ποιοτικά όργανα που δεν κοιτάνε καταρχήν την τσέπη τους το κόστος ειναι ανάλογο της κατασκευής η και καλύτερο σε πολλές περιπτώσεις και αλλα πολλά... ας τους βάλουμε όλους σε ενα τσουβάλι...

 

και μετά απ αυτό.. πείτε μου πως δεν είμαι και ελληνας διότι κράζω τους ελληνες οργανοποιους .. 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου