Προς το περιεχόμενο

αγορα ενισχυτη για lives


biftekis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα στο noizoforum.

Θελω να αγορασω εναν ενισχυτη για να με βγαζει για λαιβακια.

 

Ειμαι ασχετος με το θεμα, και χρειαζομαι τη βοηθεια σας.

Βασικα κατι ελαφρυ γιατι εχουμε και τη μεση μας

 

μαλλον καινουριο, γιατι τα μεταχειρισμενα μηχανηματα τα φοβαμαι.

 

αυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι τετοιο ή ειναι "βαρυ";;; http://www.thomann.de/gr/marshall_1962_bluesbreaker_handwired.htm

 

Περα απο την πλακα, πες μας τι ποσο διαθετεις κ τι μουσικη παιζεις! Θα βοηθουσε αρκετα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεόβαρο!...(35 κιλά!)  :)

βρε συ αυτόν δεν τον έχουν σε στοκ ...    medium-term availability (about 1–2 weeks)  :-\

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιο το μπαουλο Μαριε, αλλα θυμιζει κατι απο θριλλερ..

Κατι πιο ελαφρυ και πιο φθηνο

 

τωρα απο τιμη τι να  πω, δεν ξερω, βασικα την φαση μου κανω, δεν ειμαι επαγγελματιας.

 

ποσα πρεπει να ακουμπησω για να βγω ας πουμε ικανοποιητικα...

Δεν παιζω μεταλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθεια μεταφρασης

τωρα απο τιμη τι να  πω, δεν ξερω, βασικα την φαση μου κανω, δεν ειμαι επαγγελματιας.

 

"μπορω να διαθεσω απο 50ευρω εως 150"

 

Δεν παιζω μεταλ

 

"παιζω εντεχνο"

 

Υ.Γ δεν θελω να σε θιξω ή να σε προσβαλλω προς θεου... απλα δεν δινεις σχεδον καμια πληροφορια με αποτελεσμα να μην μπορουμε να σου πουμε ακριβως... το μονο που ξερουμε ειναι οτι δεν παιζεις μεταλ και οτι θες κατι πιο φτηνο απο 5.200 ευρω... οι επιλογες για ενισχυτη για live με αυτα τα στοιχεια ειναι γυρω στις 300+ .Πες μας το ταβανι και τι παιζεις συνηθως

My spirit sighs in peace - Opeth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ταβανι 500

μουσικη οτι κατσει εκτος απο μεταλ και πολλα γκαζια για να εχουμε αυτια και του χρονου.

Και το εντεχνο μεσα ειναι, και το funk μεσα ειναι.

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφενός δεν μας έγραψες (αρχικά) τι προϋπολογισμό έχεις και τι μουσική παίζεις, κι αφετέρου το "θέλω να με βγάζει για live" και το "να είναι ελαφρύς" δεν συμβιβάζονται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να κανεις τη φαση σου οπως λες και να δωσεις ενα 500αρικο για καινουριο ενισχυτη επετρεψε μου το θεωρω χαζομαρα. Την φαση σου μπορεις να την κανεις με λιγοτερα λεφτα παιρνοντας μεταχειρισμενο και καλυτερο απο οτι εναν καινουριο στα 500.

Αλλα εφοσον θες καινουριο ελαφρυ και να σε βγαζει σε live τοτε τα πραγματα περιοριζονται αρκετα. Με τι μπασο παιζεις?

 

Απο μενα 2 προτασεις στα γρηγορα ειναι

http://www.musicstore.de/en_EN/GRD/Basses/Combo-amps/Ashdown-MAG-C115-300-EVO-III-Bass-Amp-Combo-/art-BAS0006262-000

 

http://www.musicstore.de/en_EN/GRD/Basses/Combo-amps/Peavey-Max-115-Combo-300-Watt-1x15-/art-BAS0006915-000#FullDetails

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου