Προς το περιεχόμενο

Ελληνική έκδοση Thomann!!!


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 85
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τιμή συγκεκριμένου combo Μπάσου 650¤ σε εγχώρια κεντρική βιτρίνα ,άντε και φιλική τιμή 550¤ (μιλάμε πάντα για την ντόπια τοις μετρητοις φιλιά), έλα όμως που στο Thomann.gr τον ίδιο combo τον κοστολογεί 433¤ ... Και χωρις να χρειάζονται 20¤ μεταφορικά. Και επειδή ειμαι άσχετος με την εισαγωγή βαρέων προιόντων, εαν μου στείλουν έναν τέτοιο όγκο, θα χρεωθώ τίποτα εξτρά φόρους σε εκτελωνισμο π.χ.?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμμ.εγω σκεφτόμουν να πάρω μια κιθάρα 1200 ευρω,αλλα τωρα λεω να πάρω 4 κιθάρες των 300 οπότε μανι-μανι θα τους έχω κλέψει.....80 ευρω απτα μεταφορικά ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑ(σατανικο γέλιο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα εχουμε ξαναπει αυτα χιλιάδες φορές...Το ότι ο thomann έχει απίστευτες προσφορές αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορείς να βρείς και στην ελλάδα αντίστοιχες...(προσωπικά δεν μου έχει τύχει απλά όλοι λένε οτι όλο και κάπου βρίσκουν φθηνότερα πράγματα)....:lol:

 

Εγω παντως βρηκα στο musicwave.gr καλες τιμες σε διαφορα οργανα (π.χ η τιμη που εχει το Juno-G της Roland που με ενδιαφερει ειναι πραγματικα η χαμηλοτερη στην Ευρωπη,απ'οτι ειδα εγω...)Και με πολυ χαμηλο κοστος αποστολης.5 ευρω με ΕΛ.ΤΑ-17 με courier!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο musicwave.gr βρηκες οργανα? σιγουρα? γιατι μενα μου μοιαζει με μουσικο πορταλ μονοκαι οχι ηλ καταστημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω αγορασα το nord modular 61keys kai ta sennheiser hd 25

απο ελλαδα και τα πηρα 270 ευρο φθηνότερα !!

Τα genelec 8030 μου βγαινουν κοντα στα 800

στο thomann 978

Συμφωνω με AntonyPath......Υπαρχουν μαγαζια που εχουν χαμηλες τιμες!

Δεν δουλευουν με μεγαλα ποσοστα οπως τα περισσοτερα Ελληνικα καφενια!

Εκτος απο Musicorama που ειναι στην Κρητη υπαρχει και το Note2 στο κεντρο της Αθηνας........ετσι για να ειμαστε και δικαιοι.....Thomann,Thomann,Thomann......η ιδια καραμελα συνεχεια...

:!:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω αγορασα το nord modular 61keys kai ta sennheiser hd 25

απο ελλαδα και τα πηρα 270 ευρο φθηνότερα !!

Τα genelec 8030 μου βγαινουν κοντα στα 800

στο thomann 978

Συμφωνω με AntonyPath......Υπαρχουν μαγαζια που εχουν χαμηλες τιμες!

Δεν δουλευουν με μεγαλα ποσοστα οπως τα περισσοτερα Ελληνικα καφενια!

Εκτος απο Musicorama που ειναι στην Κρητη υπαρχει και το Note2 στο κεντρο της Αθηνας........ετσι για να ειμαστε και δικαιοι.....Thomann' date='Thomann,Thomann......η ιδια καραμελα συνεχεια...

:!:[/quote']

 

Συμφωνώ για το Musicorama εχω αγοράσει αρκετό εξοπλισμό. Συγκεκριμένα σήμερα παρέλαβα τα TASCAM VL-X5 και δύο καλώδια. Η παραγγελία μου ήταν με αποστολή ΕΛΤΑ (λογω κόστους με courier) αλλά επειδή υπήρξε μία καθυστέρηση με τα καλώδια μου τα έστειλαν όλα με courier χωρίς κόστος !!! (10 κιλά δέμα - 5€ με ΕΛΤΑ 27€ με courier) 8O

Εχουν άψογη επικοινωνία και είναι ενημερωμένοι. Τους αναφέρω επώνυμα έχοντας άσχημες εμπειρίες με μαγαζιά της Αθήνας με κιθάρες ή πεταλάκια (δεν είμαι 20χρονών αλλά 44 !!!) Πιστεύω ότι όπως αναφέρουμε κακές εμπειρίες πρέπει ΕΠΩΝΥΜΑ να αναφέρουμε τις καλές ελπίζοντας ότι έτσι να αλλάξουν μυαλά κάποια επώνυμα μαγαζιά και ενισχύοντας αυτούς που ΔΕΝ μας θεωρούν ηλίθιους και μας αντιμετωπίζουν όπως θα έπρεπε ... σαν πελάτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο musicwave.gr βρηκες οργανα? σιγουρα? γιατι μενα μου μοιαζει με μουσικο πορταλ μονοκαι οχι ηλ καταστημα?

 

Συγνωμη,musicorama.gr εννοουσα! :oops: To musicwave.gr ειναι οντως portal...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω αγορασα το nord modular 61keys kai ta sennheiser hd 25

απο ελλαδα και τα πηρα 270 ευρο φθηνότερα !!

Τα genelec 8030 μου βγαινουν κοντα στα 800

στο thomann 978

Συμφωνω με AntonyPath......Υπαρχουν μαγαζια που εχουν χαμηλες τιμες!

Δεν δουλευουν με μεγαλα ποσοστα οπως τα περισσοτερα Ελληνικα καφενια!

Εκτος απο Musicorama που ειναι στην Κρητη υπαρχει και το Note2 στο κεντρο της Αθηνας........ετσι για να ειμαστε και δικαιοι.....Thomann' date='Thomann,Thomann......η ιδια καραμελα συνεχεια...

:!:[/quote']

Για το note2 μιλαω κι εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που βόσκει το Note2? Το Musicorama ειναι μια χαρά αλλα δε μπορεί να έχει ότι θες (π.χ. warwick, gallien krueger :P).

Κανεναν μεταπωλητή gallien-krueger ξέρουμε στο κέντρο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου