Προς το περιεχόμενο

Ελληνική έκδοση Thomann!!!


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω αγορασα το nord modular 61keys kai ta sennheiser hd 25

απο ελλαδα και τα πηρα 270 ευρο φθηνότερα !!

Τα genelec 8030 μου βγαινουν κοντα στα 800

στο thomann 978

 

Πληροφοριακά πάντως εγώ γλύτωσα 300 ολόκληρα ευρουλάκια όταν πήρα τα Genelec 8050 από του Θωμά το μαγαζί, σε σύγκριση με την εγχώρια αγορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 85
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

παρεπιπτοντως, παρήγγειλα το B4 II software με το hardware drawbars controller του στον Θωμά και το όλον -με μεταφορικά- πήγε 220 ευρώ. Στην Ελλάδα που είχα ρωτήσει παλιά πήγαινε ένα δυομισάρι μόνο το VST χωρίς τον κοντρόλερ! Ασε που η αντιπροσωπεία της Native Isntruments είναι κλειστή εδώ και μήνες...Και να θέλεις, έξω σε στέλνουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιμή συγκεκριμένου combo Μπάσου 650¤ σε εγχώρια κεντρική βιτρίνα ' date='άντε και φιλική τιμή 550¤ (μιλάμε πάντα για την ντόπια τοις μετρητοις φιλιά), έλα όμως που στο Thomann.gr τον ίδιο combo τον κοστολογεί 433¤ ... Και χωρις να χρειάζονται 20¤ μεταφορικά. Και επειδή ειμαι άσχετος με την εισαγωγή βαρέων προιόντων, εαν μου στείλουν έναν τέτοιο όγκο, θα χρεωθώ τίποτα εξτρά φόρους σε εκτελωνισμο π.χ.?[/quote']

 

!!! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΛΩΝΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ !!!

 

(γιαυτό έγινε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανα link για το note2 ρε παιδιά? :lol:

 

www. note2. com

Δεν θα βρείς όμως τιμικατάλογο κ.λ.π

στείλε mail και ζήτα προσφορά γι' αυτό που σε ενδιαφέρει

"note2 audiostore" <[email protected]>

P>Ζωή είναι, δε βαριέσαι θα περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που βόσκει το Note2? Το Musicorama ειναι μια χαρά αλλα δε μπορεί να έχει ότι θες (π.χ. warwick' date=' gallien krueger :P).

Κανεναν μεταπωλητή gallien-krueger ξέρουμε στο κέντρο?[/quote']

To Νote2 βοσκει στα Εξαρχεια,

Τζωρτζ 3 - Πλατεια Κανιγγος (Τηλ. 210-3301028) Σε ενα υπογειο (δεν εχει βιτρινα)

 

Και μπορει να σου φερει τα παντα απο gallien krueger και warwick και οτι κυκλοφορει στην Ελληνικη αγορα!

Εχει επισης στημενη ολη την καινουργια σειρα της Genelec ,τα Roland V-drum TD-20 ολο το σετ,Clavia Nord synth ,Andromeda και αλλα διαφορα

 

Αυτα θυμαμαι τωρα....... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρεπιπτοντως' date=' παρήγγειλα το B4 II software με το hardware drawbars controller του στον Θωμά και το όλον -με μεταφορικά- πήγε 220 ευρώ. Στην Ελλάδα που είχα ρωτήσει παλιά πήγαινε ένα δυομισάρι μόνο το VST χωρίς τον κοντρόλερ! Ασε που η αντιπροσωπεία της Native Isntruments είναι κλειστή εδώ και μήνες...Και να θέλεις, έξω σε στέλνουν...[/quote']

 

Έκλεισε η τέως αντιπροσωπία της NI (το Groove Factory), αλλά, πλέον, αντιπρόσωπος της ΝΙ είναι η ΕΛΙΝΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανα link για το note2 ρε παιδιά? icon_lol.gif

 

www. note2. com

Δεν θα βρείς όμως τιμικατάλογο κ.λ.π

στείλε mail και ζήτα προσφορά γι' αυτό που σε ενδιαφέρει

"note2 audiostore" <[email protected]>

 

Καταρχήν, το site που υποδείξατε δεν είναι μαγαζί, αλλά μουσικό forum σαν το Noiz.

 

Δεν ξέρω από που βγάλατε το συμπέρασμα ότι πουλάει και προϊόντα από τη στιγμή που δεν παρουσιάζεται σαν μαγαζί αλλά σαν μουσική κοινότητα. Μέχρι εδώ καλώς.

 

Τώρα, και με πάσα επιφύλαξη, αν την κοινότητα την ελέγχει καποιο μαγαζί (κάτι που δεν αναφέρεται πουθενά στο "about", εσείς το λέτε, άρα δεν μπορώ να κατακρίνω στο site) αυτό είναι foul, για να μην πω κάτι χειρότερο.

 

 

Γεράσιμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανα link για το note2 ρε παιδιά? icon_lol.gif

 

www. note2. com

Δεν θα βρείς όμως τιμικατάλογο κ.λ.π

στείλε mail και ζήτα προσφορά γι' αυτό που σε ενδιαφέρει

"note2 audiostore" <[email protected]>

 

Καταρχήν' date=' το site που υποδείξατε δεν είναι μαγαζί, αλλά μουσικό forum σαν το Noiz.

 

Δεν ξέρω από που βγάλατε το συμπέρασμα ότι πουλάει και προϊόντα από τη στιγμή που δεν παρουσιάζεται σαν μαγαζί αλλά σαν μουσική κοινότητα. Μέχρι εδώ καλώς.

 

Τώρα, και με πάσα επιφύλαξη, αν την κοινότητα την ελέγχει καποιο μαγαζί (κάτι που δεν αναφέρεται πουθενά στο "about", εσείς το λέτε, άρα δεν μπορώ να κατακρίνω στο site) αυτό είναι foul, για να μην πω κάτι χειρότερο.

 

 

Γεράσιμος[/quote']

Παρεξηγηση.....

Αυτο ειναι οντως το site που σε λιγο καιρο θα ανεβει το online store....

Απλα το εδωσε ο Thkioups απ'οτι καταλαβα για να δουμε το logo του μαγαζιου ή καποιο αλλο στοιχειο του ......Το Site το ελεγχει οπως λες Γερασιμε το μαγαζι :wink:

 

Το μαγαζι ειναι αυτο που ειπα εγω.......τιποτα παραπανω ,τιποτα λιγοτερο.

 

Και οντως το [email protected] ισχυει........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέω και εγώ ! :?

Γιατί έψαχνα τόση ώρα στο site που έβγαζε το link του Thkioups για κατάλογο η κάτι που να αναφέρεται έστω σε διάθεση προϊόντων και δεν έβλεπα τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου