Προς το περιεχόμενο

Περί πολιτικών μη-συζητήσεων


Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι σε ενόχλησε τόσο στο noiz box? επίσης, σε ποιόν απευθύνονται οι χαρακτηρισμοί? θυμίζω ότι μόνο ο admin μπορεί να moder-άρει εκεί :) (όπως ήδη γνωρίζεις).

 

Δε θέλω να βλέπω πολιτικές νύξεις, υπαινιγμούς, γκρίνιες, διαμαρτυρίες, επαίνους ΠΟΥΘΕΝΑ.

 

Αυτό συμφωνήσαμε και αυτό θα γίνει. Ή μιλάμε, ή κλάνουμε, παιδιά.

 

(Το ξέρω ότι μόνο ο admin μπορεί να κάνει moderation εκεί, και επίσης το ξέρουν αυτοί που γράφουν, αυτά που γράφουν. Είναι διάφοροι, δεν είναι μόνο ένας.)

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δικαίωμά σου να υποστηρίζεις το φιλαράκι σου. No prob at all with me. 8)

 

Ποιό φιλαράκι; Όσο ξέρω εσένα άλλο τόσο ξέρω αυτόν. Έλεος x2.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιό φιλαράκι; Όσο ξέρω εσένα άλλο τόσο ξέρω αυτόν. Έλεος x2.

Αν δεν είναι φιλαράκι σου, τότε δες ξανά πώς ξεκίνησε το πανηγύρι. Λήξις από μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Έχουμε πει και ειναι προφανές πως οι πολιτικές κουβέντες αφήνουν κατάλοιπα. Όπως αυτο του Κύκλωπα με τον ΣΦ. Στο θεμα για τα... τζάκια ::) έσβησα μια σειρα επιθετικών σχολίων μεταξυ τους για να μείνει ανοιχτό, ωστε να γράψει και καποιος άλλος τη γνώμη του ή την εμπειρία του, αντι να το κλειδώσουμε και να πάμε γι άλλα.

 

Δυστυχώς

 

Πρέπει δηλαδή να κάθεται ο admin να κάνει τον νηπιαγωγό;

κι οι φουκαριάρηδες οι moderators επίσης.

 

Στο noizbox εχω εγω την... παντοδυναμία. Ανθρωπος είμαι ομως κι εγω και πάω να φάω ποτε - ποτε και να κάνω και καμιά δουλειά άλλη.

 

Οι εποχή είναι φορτισμένη και μπράβο σε όσους τηρούν την ψυχραιμία και το λόγο τους.

Γι αυτούς θα προσπαθώ περισσότερο.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε πει και ειναι προφανές πως οι πολιτικές κουβέντες αφήνουν κατάλοιπα. Όπως αυτο του Κύκλωπα με τον ΣΦ. Στο θεμα για τα... τζάκια ::) έσβησα μια σειρα επιθετικών σχολίων μεταξυ τους για να μείνει ανοιχτό, ωστε να γράψει και καποιος άλλος τη γνώμη του ή την εμπειρία του, αντι να το κλειδώσουμε και να πάμε γι άλλα.

 

Δυστυχώς

 

Εμ αφού το συγκεκριμένο το άτομο στην ψύχρα και σε άσχετα εντελώς θέματα πετάει τα περί ψεκασμάτων, τα οποία ανάγονται στην ευρύτερη παραπολιτική κουβέντα, όπως και το ότι καταγόμαστε από τους τουρκαλβανούς, εβραίους, αρβανίτες και δεν ξέρω κι εγώ από οπουδήποτε αλλού, και του επιτρέπεται από τη διαχείριση να συνεχίζει αυτό το παραμύθι 1-2-3-10 φορές και να καταστρέφονται ένα σωρό χρήσιμα threads, τι να πω. Εντάξει, οκ, φταίω εγώ που αντιδρώ. Άλλη φορά θα τα δέχομαι όλα αδιαμαρτύρητα και θα τον αφήνω να κάνει το σόου αυτοδοξασμού και αυτοανακύρηξής του σε απόλυτη αυθεντία χωρίς διακοπή. ??? :o ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως αναφέρθηκα (και αναφέρομαι) στο ΝΟΙΖΒΟΧ και μόνον (το λέω και για κάποιον ηλίθιο που δεν το κατάλαβε). Μέσα στις συζητήσεις, εννοείται ότι δεν επιτρέπονται οι πολιτικές συζητήσεις (αφού έτσι κρίθηκε) και οι moderators κάνουν ότι μπορούν οι άνθρωποι.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως αναφέρθηκα (και αναφέρομαι) στο ΝΟΙΖΒΟΧ και μόνον (το λέω και για κάποιον ηλίθιο που δεν το κατάλαβε). Μέσα στις συζητήσεις, εννοείται ότι δεν επιτρέπονται οι πολιτικές συζητήσεις (αφού έτσι κρίθηκε) και οι moderators κάνουν ότι μπορούν οι άνθρωποι.

 

 

 

οι τροποι δεν ειναι κ το δυνατο σου σημειο ε?

 

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι τροποι δεν ειναι κ το δυνατο σου σημειο ε?

 

Ούτε εκείνου στον οποίο αναφέρομαι.

Το ζήτημα δε σε αφορά.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αισθανομαι ενοχές, επειδη ημουν ο τελευταιος στο noizbox που εγραψα με αφορμη τον στολλα, το "οπως ολη η χώρα" και το "δεδουλευμενα" που παραπεμπει σε εμμεσο πολιτικο και μη σχετικο με μουσικη σχολιασμο.

 

Εγω ουτως η αλλως ειμαι ηλιθιος.

 

Αν εννοουσες εμενα συγνωμη ρε φιλε.

γιατι πιο κατω δεν ειδα κατι αναλογο τουλαχιστο στα προσφατα, εκτος αν αναφερεσαι σε κατι αλλο απο καποιον αλλο οποτε ακυρο.

 

Μια παρεα ειμαστε, δεν καταλαβα για πιο σχολιο η για ποιον μιλαμε γι αυτο το εγραψα αυτο.

 

Ολοι σας συγχωρεστε με.

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου