Προς το περιεχόμενο

9 μέλη και 10 επισκέπτες διαβάζουν...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα περισσοτερα ξεφευγουν γιατι π.χ. αν καποιος εχει προβλημα στην μιξη-μειξη-μυξη-μηξη-μοιξη http://www.noiz.gr/index.php?topic=201596.msg778235;topicseen#newαντι να ασχοληθουμε με το προβλημα ασχολουμαστε με το πως γραφεται. Αν καποιος ειναι νεος και ασχετος και κανει μια ερωτηση λαθος αντι να προσπαθησουμε να μας πει τι ακριβως εννοει αρχιζει το κραξιμο. και συνηθως ειναι συγκεκριμενοι αυτοι που γεμιζουν τις σελιδες με ακυρα ποστ

 

Καλά, το να γράψει και κανείς την γνώμη του για ένα θέμα όπως "μίξη ή μείξη" δεν είναι και κακό παρά το ότι είναι εκτός θέματος. Μην τρελαθούμε κιόλας με την προσήλωση στο θέμα του ΟΡ. 'Ντάξει, καλό είναι να αποφεύγονται αλλά δεν ηρθε και το τέλος του κόσμου. Ούτε έκθεση γράφουμε ούτε εγκυκλοπαίδεια είναι το noiz.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

και για να μην το κανεις το εκανα εγω για εσενα γιατι  το εγρψα ετσι πριν

25 ποστ πανω στο θεμα και 23 για την ορθογραφια

For Those About To Rock We Salute You

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως θα διαπιστώσεις, ήδη εισακούστηκες.

Την καλημέρα μου. ::)

εννοούσα off topic. Αν είναι να γράψεις για το θέμα (η για την ορθογραφία) γράψε ελεύθερα :).
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έλαβα απάντηση. Αν καταλαβαίνω σωστά

 

Οι στατιστικές λένε οτι όταν ένα θέμα

 

α) φτάσει τις 7 σελίδες σε μια μέρα,

b) διαβάζεται απο τουλάχιστον 10 συμφορουμιτες ταυτόχρονα ανά πάσα στιγμή

 

... κλειδώνεται  ???

 

σχόλια?

 

μιλάμε για στατιστική "με το μάτι".

(Δεν τη χαρακτηρίζω με απαξίωση. Θέλω μόνο να καταλάβω)

 

Θα ήθελά να πω τα παρακάτω για λογαριασμό μου:

 

Καμιά φορά διαβάζω τον όρκο του Ιπποκράτη. Δε ξέρω κατά πόσο "πιάνω" το πνεύμα του κειμένου, αλλά μου φαίνεται πως πρώτος στόχος του γιατρού πρέπει να είναι να μην κάνει κακό. Από εκεί και πέρα μπορεί και πρέπει να προσπαθεί για το καλό.

 

Δεν είμαι γιατρός (ευτυχώς  ;D) αλλά αυτό προσπαθώ να κάνω κι εγώ. Πρώτα απ' όλα να μη κάνω κακό. Ούτε με το ζύγι κλειδώνω, ούτε με τη μεζούρα. Το μπουρδελόμετρο είναι το μόνο κριτήριο, if you catch my drift.

Μην απελπίζεστε όμως. Το να είσαι mod είναι μια κατάσταση

 

Ι) μη μόνιμη (όπως θα σας πουν αρκετοί τέως moderators), οπότε μπορείτε πάντα να ελπίζετε ότι θα τα παρατήσω  ;D ;D

II) που υπόκειται σε όλους τους νόμους που υπόκειται κάθε άλλη ανθρώπινη αλληλεπίδραση: και λάθη θα γίνουν, και νεύρα θα έχουμε και απ' όλα.

 

Μη ντρέπεστε να βαρέσετε ένα pm αν έχετε απορία ή διαφωνία σε κάτι. Αλλά μη το κάνετε έχοντας αποφασίσει ότι είμαστε σταυροφόροι κάποιας σκοτεινής δύναμης που μας δίνει εντολές σας παρακαλώ. Ωραία θα ήταν για αλλαγή.  :)

 

Για τα υπόλοιπα με κάλυψε η απάντηση του Ray στην 1η σελίδα.

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ότι είμαστε σταυροφόροι κάποιας σκοτεινής δύναμης

 

Τι, δεν είστε;  ;D Έστω μια λέσχη Μπίλντερμπεργκ βρε αδερφέ, κάτι....

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι, δεν είστε;  ;D Έστω μια λέσχη Μπίλντερμπεργκ βρε αδερφέ, κάτι....

 

Μπα, κι εγώ με την ελπίδα ότι θα πιάσω την καλή μπήκα αλλά τζίφος. Αντί για εμβάσματα όλο κάτι "Αναφορές στο Συντονιστή" μου έρχονται.  :D :D

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλοι οι moderators ινε φασείστες.

Δερ, αι σεντ ιτ kai amartia ouk eho.

 

Τα κλειδιά (του φα) στο λαό

τα λουκέτα στο γκρεμό

 

 

Μαίρη Κρίσνας εβριβοδι....

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοούσα off topic. Αν είναι να γράψεις για το θέμα (η για την ορθογραφία) γράψε ελεύθερα :).

 

Οκ, νταξ... ::)

Ό,τι είχα να γράψω επί του θέματος, είτε οντόπικ είτε όφφτοπικ, το έχω γράψει. Οπότε μη φοβού ότι θα επανέλθω. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που χρειάζεται είναι να αφεθεί το θέμα να κυλίσει. Δηλώνω φανατικός θαυμαστής της ανελέητης σύγκρουσης και του ήπιου χειρισμού της. Θέλω να είμαι μάρτυρας και να συμμετέχω σε μια σφοδρή ανταλλαγή προσβολών γιατί εκεί καταλαβαίνω καλύτερα τον συνομιλητή μου. Εκεί, μέσα από την φυσικότητα, αποκτά υπόσταση ο συνομιλητής μου. Σαν άνθρωπος λέει επιτέλους και πως πραγματικά αισθάνεται. Αυτό έχει ενδιαφέρον.

Ομολογώ ότι μου αρέσει η αντιπαράθεση για τους τουρκαλβανούς και τους έλληνες ή τους μη-έλληνες. Την βρίσκω διασκεδαστική. Μου αρέσουν και οι εύθυμες φατσούλες του sf.

Είναι κι αυτός ένας τρόπος να περνάς την ώρα σου τώρα που οι δουλειές πάνε κατά διαόλου.

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου