Προς το περιεχόμενο

"Φτηνο" synth με arpeggiator


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα και Χρονια ΠΟΛΛΑ σε ολους και σε ολες  :)

 

Λοιπον....Ψαχνω ενα synth το οποιο να εχει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ arpeggiator και ΑΝ ειναι ευκολο και vocoder..... ΟΛΑ αυτα με ταβανι 150 ευρω

Δεν ειμαι πληκτρας...Οποτε η οποιαδηποτε διευκρινηση θα ηταν ευπροσδεκτη....

Επισης ευπροσδεκτες προτασεις απο τις αγγελιες ΚΑΙ (αν ειναι επιτρεπτο απο την διαχειρηση) οποιος εχει κατι και θελει να το πουλησει αλλα ΔΕΝ ειναι στις αγγελιες ας μου στειλει π.μ.

 

Με λιγα λογια ψαχνω κατι σαν το microkorg αλλα με 150 ευρω :)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με λιγα λογια ψαχνω κατι σαν το microkorg αλλα με 150 ευρω :)

Βαλε ακομα 50€ και αγορασε ενα μεταχειρισμενο, τα 150€ ειναι πολυ λιγα για οτιδηποτε.

 

http://smart.noiz.gr/details.php?id=171805

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα συμφωνήσω και εγώ δεν πρόκειται να βρεις με 150 με το ζόρι θα βρεις 200 ευρώ μεταχειρισμένο εγώ έχω ένα και το είχα πάρει. 1000 ευρώ όλα τα synth ξεκινάνε συνήθως από 800 και με τα λεφτά σου σου συστήνω ένα midi keyboard βολεύει καλήτερα με 150 βρίσκεις το behringer umx610 στο ιντερνετ.Η μόνη διάφορα είναι ότι το midi μπορείς να το χρησιμοποιείσεις μόνο με υπολογιστη εκτός αν δώσεις 300 ευρώ και πάρεις κάτι καλήτερο που είναι χωρίς κομπιούτερ και το synth απλά έχεις την δυνατότητα να το χρησιμοποιείσεις χωρίς υπολογιστη εγώ που έχω και τα δύο σου συστήνω να πάρεις ένα midi keyboard

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου