Προς το περιεχόμενο

Με τι ξυρίζεστε?


ex-Ritchie77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τρίχες κατσαρουίτα . Το καλύτερο ξύρισμα γίνεται πάντα από μπαρμπέρη με λεπίδα, σαπουνάδα και ατμό με πετσέτα.

Νικηφόρος Δράμας- Άρης το καλύτερο ξουράφι που γνωρίζω, όποτε κατεβαίνω απ το βουνό με 2-3 μήνες γένια καθαρίζει με 3 ευρώ το άπαν  ;D

 

 

Μα με τρίχες? Με τρίχες?

Αυτό άκουσε η πρώην γυναίκα μου λίγο πριν αυτομολήσει, στο καλό και να με γράφεται .

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλωνω και εγω wet shaver. Πινελακι badger μαρκα Mecapses και απο αφρους δοκιμαζω συνεχως διαφορους - Kolynos (meh), Barbon (ok), Nivea (meh), Old Bond Street (yay), Real Shaving Co. (meh), Bulldog (ok). Proraso δεν εχω δοκιμασει, θα παρω την επομενη φορα.

Προσωρινα με ενα ξυραφι της πλακας και λεπιδες Bic-Astor, οι οποιες ειναι λιγο της εργατιας (:P) αλλα τοσο που κοστιζουν οσο βρισκομαι Ελλαδα βολευομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξυρίζομαι με Gilette fusion power.

Τραβαει στην ανηφόρα, εχει δονηση, τα παιρνει ολα, δεν αφηνει αντερο.

 

Τελος την κορμαρα μου το καλοκαιρι την ξυριζω με phillips bodygroom, γιατι ειμαι πραγματικός αντρας, καρφιτσα να ριξεις πανω μου, θα γλυστρισει και θα πεσει χαμω. λολ Τοσο αντρας...........

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Συγγνώμη αλλά δεν καταλαβαίνω το νόημα της αρχικής ερώτησης...πάντα είχα την εντύπωση πως μόνο τα πρίμα (και δη μιάς Τέλε) ξυρίζουν σωστά  ;D ;D ;D ...

ez_funny.thumb.jpg.403028f0fbe26bef79a44e4b677159c1.jpg

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξυρίζομαι με Gilette fusion power.

Τραβαει στην ανηφόρα, εχει δονηση, τα παιρνει ολα, δεν αφηνει αντερο.

 

Τελος την κορμαρα μου το καλοκαιρι την ξυριζω με phillips bodygroom, γιατι ειμαι πραγματικός αντρας, καρφιτσα να ριξεις πανω μου, θα γλυστρισει και θα πεσει χαμω. λολ Τοσο αντρας...........

Τι σόι άντρας είσαι συ ....ρωτώ...που τους κερνά μονάχα ....πόνο....

 

Gilete Fusion και εγώ...παντού !

 

Σε λίγο καιρό από ότι βλέπω δεν θα ξυρίζομαι... :(

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Λοιπόν...

 

1. ΔΕΝ χρησιμοποιώ ΠΟΤΕ αφρό. Γενικά δε μου χρειάζεται.

2. ΔΕΝ έχω σκληρά γένια, γενικά οπότε ακόμη και έξω στο κρύο (πχ. όταν ήμουν φαντάρος είχα μαζί μου ένα ξυραφάκι, και στη σκοπιά τράβαγα μια ξούρα για να κερδίσω το 10λεπτό ύπνο) δε παθαίνω και πολλά.

3. Το aftershave μετά από 5 χρόνια που το έχω κάποια στιγμή... έπηξε. Φαίνεται ακόμη και αυτά έχουν ημερομηνία λήξεως.

 

Πάντως γενικά ξυρίζομαι μιά φορά το μήνα ή κάτι τέτοιο, ή αν υπάρχει κάποιος συγκερκιμένος λόγος. Αλλιώς δε με ενδιαφέρει και πολύ (και άρα αντέχω τα παραπάνω...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη αλλά δεν καταλαβαίνω το νόημα της αρχικής ερώτησης...πάντα είχα την εντύπωση πως μόνο τα πρίμα (και δη μιάς Τέλε) ξυρίζουν σωστά  ;D ;D ;D ...

 

 

+2112 :P

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη αλλά δεν καταλαβαίνω το νόημα της αρχικής ερώτησης...πάντα είχα την εντύπωση πως μόνο τα πρίμα (και δη μιάς Τέλε) ξυρίζουν σωστά  ;D ;D ;D ...

 

 

+1000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου