Προς το περιεχόμενο

Δοκιμή Ταμπούρων


thedrpapa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά καλό θα ήταν όποιος έχει κάποιο βιντεάκι με ταμπούρο να το ανεβάσει έτσι ώστε να εμπλουτιστεί αυτό εδώ το post!Αργότερα θα ανεβάσω και δοκιμές πιάτων αλλά και σετ!

Έχετε δίκιο για το groove απλά υπήρχε περιορισμένος χρόνος!Μην ανησυχείτε πάντως,γιατί μέσα από τα σχόλια και τις συμβουλές σας,θα επιστρέψω καλύτερος και δριμύτερος! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης για όποιον ενδιαφέρεται,το Mapex και το Hi-Percussion είναι προς πώληση.Ξέρω ότι δεν πρέπει να πουλάω εδώ προϊόντα αλλά στο SmartNoiz αλλά αν το δει κάποιος μου στέλνει P.M.!Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλό θα ήταν όποιος έχει κάποιο βιντεάκι με ταμπούρο να το ανεβάσει έτσι ώστε να εμπλουτιστεί αυτό εδώ το post!

Έχω δύο, που είναι μεγάλα και κουραστικά (άσε που νομίζω ότι τα έχω ξαναποστάρει παλιότερα) αλλά αφού το ζήτησες... :)

 

 

 

Αναμένουμε και άλλα βίντεό σου. :)

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρεσε το mapex (το πρωτο που ανεβηκε) επισης πολυ καλο και το Ludwig acrolite  αλλα εκεινο που μου εκανε εντυπωση ηταν το black panther που ανεβασε ο Hampis (Μπαμπη μηπως μπορεις να ανεβασεις εκεινο που μου εδειξες στο στουντιο σου οταν ειχα ερθει να δω την Gretch ; )!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου