Προς το περιεχόμενο

Δοκιμή Ταμπούρων


thedrpapa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
  • 6 μήνες αργότερα...

Πολύ χρήσιμα αυτά τα τεστ ευχαριστώ πολύ .

Μόλις διάβασα αυτό και αναρωτιέμαι εάν κάποιος έχει δοκιμάσει τα τύμπανα του πατριώτη.

 

http://bit.ly/1lBQVeY

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να'σαι καλά φίλε Πανόριε και χαίρομαι που μπόρεσα να σε βοηθήσω.Αυτά τα τύμπανα προσωπικά πρώτη φορά τα βλέπω!Αν βρω κάποιον που να τα έχει εννοείται πως θα ζητήσω να τα ηχογραφήσω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...
  • 5 μήνες αργότερα...
  • 8 μήνες αργότερα...
  • 2 μήνες αργότερα...

αφου λοιπον ολοι σας ανεβαζετε διαφορα ταμπουρα για δοκιμες ειπα κι εγω να ανεβασω βιντεακι με το δικο μου ταμπουρο ενα Rogers R-360 steel snare 14 x 6 (αρχες δεκαετιας 80),  μονο που δεν εχει γινει ηχογραφηση σε στουντιο και χρησιμοποιηθηκε  ενα απλο κινητο smartphone.

Τα συμπερασματα δικα σας. Περιμενω κριτικες ???

https://youtu.be/REaUgzre2Qs

What Fuckin' Reasonable Grounds: Piss Off!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θαψες το ταμπουρο !!Ευτυχως που το ειπες οτι γραφτηκε με αυτον τον τροπο.Δεν αντεχει σε κριτικη,οπως ειναι ηχογραφημενο αλλα και μαφλαρισμενο με την πολυ φαρδια κυκλικη λουριδα που συγκρατειται απο χαρτοταινια.Πρεπει να βγαλεις στην λουριδα  να το κουρδισεις σωστα και μετα να γραψεις με κατι πιο αξιολογο. Ετσι το θαβεις και δεν παιρνεις και καλες κριτικες ,Το ταμπουρο αυτο ειναι 10κλειδο με πολλες δυνατοτητες το εχω δουλεψει παλαιοτερα και ειναι και στην διασταση που μου αρεσει (14Χ6 ) . ;D

Προσπαθησε παλι  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου