Προς το περιεχόμενο

Υπάρχει κάπου το ''Κράτα με'' της Πάολα (vocals μόνο)-(Acapella) ??


Dimitriossin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

[....φσστ φσστ... Μπόγιας λαμβάνει καθαρά αφεντικό... φσστ φσστ... (παράσιτα και καλά) φσστ... νομίζω πως καταφέραμε να φσσστ εξσαφανίσουμε και τα τελευταία αντίγραφα... φσσστ φσστ... Συνάντηση αύριο στην Έδρα... φσσσσσστ... να χεις έτοιμο το παραδάκι, αποστολή εξετελέσ φσσστ θη...]

 

Αν δε το βρεις (που βάσιμες πληροφορίες φσσστ φσσστ μου λεν πως δε θα το βρεις) μπορείς να βάλεις το τραγούδι σε ένα DAW και να κάνεις vocal cut, αλλιώς αν δεν υπάρχει έτοιμο θα βρεις οδηγίες στο νετ. Αλλιώς κατέβασε το audacity που ειναι δωρεαν και ακολούθησε τις οδηγίες εδώ

ή εδώ http://www.howtogeek.com/56335/how-to-remove-vocals-from-music-tracks-using-audacity/

 

Αφου θες το vocals μόνο, είτε σταματάς ένα βήμα πριν, ή αφαιρείς από το αρχικό τραγούδι το αποτέλεσμα της παραπάνω διαδικασίας :)

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[Αφου θες το vocals μόνο, είτε σταματάς ένα βήμα πριν, ή αφαιρείς από το αρχικό τραγούδι το αποτέλεσμα της παραπάνω διαδικασίας  ;D]

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ φίλε μου για τις πληροφορίες!Αν υπήρχε ήδη έτοιμο κομμένο θα ήταν καλύτερα γιαυτό και το ρώτησα,μένει μόνο να στρωθώ να το φτιάξω εγώ!Σε ευχαριστώ πολυ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου