Προς το περιεχόμενο

Editions Musica Ferrum στο kickstarter


Nikolas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

3 μέρες έμειναν... Και μας λείπουν ακόμη αρκετά χρήματα, αλλά έχουμε πάει πολύ μπροστά! Αυτή τη στιγμή υπάρχουν 5553 Λίρες Αγγλίας, αλλά ο στόχος είναι οι 10,000!

 

Τώρα, Σας παραθέτω μερικά επιπλέον στοιχεία που μπορεί να σας βοηθήσουν να καταλάβετε περισσότερα πράγματα για το project.

 

Καταρχήν μέσα από αυτό το project θα προκείψουν πολλά διαφορετικά προϊόντα, όπως το CD, το διπλό LP (βινύλιο), η παρτιτούρα, το artbook, κλπ. Όλα αυτά φαίνονται στην παρακάτω εικόνα (Mockups. Τα προϊόντα δεν είναι έτοιμα προφανώς).

 

kickexamples.jpg

 

Επίσης ήθελα να προβάλλω τρεις απ'τις εικόνες του έργου (από το σύνολο των 9 εικόνων). Είναι νομίζω αντιπροσωπευτικές του πολύπλευρου χαρακτήρα του όλου έργου. H Elwira Pawlikoskwa από την Πολωνία αποφάσισε να επικεντρωθεί στις τεχνολογικές ακμές του 21ου αιώνα (1η εικόνα). Ο William Chajin, Κολομβιανός που μένει στην Ιαπωνία, έστρεψε την προσοχή του σε πιο πολιτικά και κοινωνικά θέματα (όπως το 9/11, η επανάσταση στην Αίγυπτο, κλπ) (2η εικόνα) και ο Piero Pierini Αργεντίνος που μένει στην Αγγλία πήρα μία ξεκάθαρη φιλοσοφική θέση στο θέμα (3η εικόνα).

 

kick2.jpg

Creating the Space - Elwira Pawlikowska

 

kick3.jpg

The kids are our future - William Chajin

 

kick4.jpg

The butterfly fixer - Piero Pierini

 

Ελπίζω πως όλα τα παραπάνω θα σας δώσουν μία σαφή ιδέα για την σοβαρότητα του project καθώς και για την ομορφιά του!

 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Guru

Λοιπόν... τα καταφέραμε!

 

Μου φαίνεται (σχεδόν) απίστευτο, αλλά τα καταφέραμε.

 

Τελικό ποσό: 10,278 Λίρες Αγγλίας! ΟΥΑΑΑΑΟΥ! Πάω να τα χαλάσω στις μπύρες όλα!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νικόλα μου συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Δεν συνέβαλα, τα οικονομικά μου δεδομένα τον τελευταίο καιρό είναι ...... ή μάλλον δεν είναι. :-\

 

Αλλά όταν βλέπω τέτοιες προσπάθειες να πηγαίνουν καλά .... ελπίζω ακόμα.

 

Και πάλι μπράβο σε σένα, και όλους που συμμετείχαν-βοήθησαν.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Λοιπόν... τα καταφέραμε!

 

Μου φαίνεται (σχεδόν) απίστευτο, αλλά τα καταφέραμε.

 

Τελικό ποσό: 10,278 Λίρες Αγγλίας! ΟΥΑΑΑΑΟΥ! Πάω να τα χαλάσω στις μπύρες όλα!  ;D

 

Συγχαρητήρια Nikolas, καλή δουλειά τώρα.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 3 μερες μονο διπλασιαστηκε σχεδον το ποσο και επετευχθη ο στοχος?

Μπραβο σε σενα Νικολα,στους υπολοιπους δημιουργους αλλα και σε ολους αυτους που συνεβαλαν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου