Προς το περιεχόμενο

Editions Musica Ferrum στο kickstarter


Nikolas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Παιδιά είμαι σχεδόν ξετρελλαμένος! Με κρατάει το γεγονός ότι ΤΩΡΑ ξεκινάει η δουλειά! Αλλιώς δε ξέρω τι θα έκανα! :)

 

Όπως και νά'χει ευχαριστώ τους νοιζάδες που συνέβαλλαν σε αυτό το έργο και ελπίζω να σας αρέσει το τελικό αποτέλεσμα! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Παιδιά είμαι σχεδόν ξετρελλαμένος! Με κρατάει το γεγονός ότι ΤΩΡΑ ξεκινάει η δουλειά! Αλλιώς δε ξέρω τι θα έκανα! :)

 

Όπως και νά'χει ευχαριστώ τους νοιζάδες που συνέβαλλαν σε αυτό το έργο και ελπίζω να σας αρέσει το τελικό αποτέλεσμα! :)

Αν και με όνειδος παραδέχομαι ότι δεν είμαι από αυτούς που συνέβαλλαν καθότι (ναι, και όμως) δεν το είχα πάρει πρέφα καθόλου (!!!), το λιγότερο που έχω να πω είναι συγχαρητήρια, ότι καλύτερο και κράτα μου ένα βινύλιο πληζ όταν με το καλό.

Θα το παραλάβω από το σπίτι.  ;)

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Αν και με όνειδος παραδέχομαι ότι δεν είμαι από αυτούς που συνέβαλλαν καθότι (ναι, και όμως) δεν το είχα πάρει πρέφα καθόλου (!!!), το λιγότερο που έχω να πω είναι συγχαρητήρια, ότι καλύτερο και κράτα μου ένα βινύλιο πληζ όταν με το καλό.

Θα το παραλάβω από το σπίτι.  ;)

Και μπριζόλα και ποτό και ότι γουστάρεις! ;) Τώρα που είμαι ζάμπλουτος! ;D

 

Και φυσικά ευχαριστώ Κώστα μου! Το ξέρω ότι ενδιαφέρεσαι... :)

 

Και πρέπει να παραδεχτώ ότι δίστασα να αρχίσω τα τηλέφωνα... μου φάνηκε υπερβολικό! Αλλά τελικά βγήκε, οπότε τέλος καλό, όλα καλά! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Στα πέναλτι, θα μπορούσα να πω...

 

Αλλά απ'την αρχή φάνηκε ότι θα παίξουν μάλλον μεγάλα ποσά. Δηλαδή έδινα το mp3 στις 4 Λίρες και το πήραν 10 άνθρωποι! Θα μπορούσαν να το πάρουν όλοι. Δεν είναι μεγάλο ποσό. Ενώ πάνω από 20 χτύπησαν τα 35 Λίρες (CD και παρτιτούρα).

 

Δε ξέρω... γενικά πολύ παράξενο kickstarter campaign, αλλά βέβαια δε με χάλασε! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες αργότερα...
  • Guru

Για όποιον παρακολουθεί, ή τέλος πάντων ενδιαφέρετε... Ορίστε ένα βίντεο από το σπίτι της πιανίστας.

 

 

Πάμε καλά και ολοταχώς για ΜΜΑ! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου