Προς το περιεχόμενο

Προτασεις για μουσικο εξοπλισμο


alexargir

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 142
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Εγώ πάντως εάν είχα 40.000 για εξοπλισμό...δεν θα αγόραζα εξοπλισμό. Θα έφερνα το Σατριγιάννη εσώκλειστο για κανα 6μηνο για να μου μάθει να γίνω τζετ (τόσο χρειάζομαι...ένα 6μηνο για να σας πατάω όλους κάτω)...Τον άλλο το χοντρό τον σρέντερ....δεν θα τον έφερνα, γιατί δεν θα με έφταναν 40.000 για να τον ταϊζω και μπορεί να θύμωνε ο μπαμπάς μου!!!! :P

 

Κορυφαίο ;D ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εγώ πάντως εάν είχα 40.000 για εξοπλισμό...δεν θα αγόραζα εξοπλισμό. Θα έφερνα το Σατριγιάννη εσώκλειστο για κανα 6μηνο για να μου μάθει να γίνω τζετ (τόσο χρειάζομαι...ένα 6μηνο για να σας πατάω όλους κάτω)...Τον άλλο το χοντρό τον σρέντερ....δεν θα τον έφερνα, γιατί δεν θα με έφταναν 40.000 για να τον ταϊζω και μπορεί να θύμωνε ο μπαμπάς μου!!!! :P

 

Αχαχαχαχαχαχαχαχαχα έχω πεθάνει!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως εάν είχα 40.000 για εξοπλισμό...δεν θα αγόραζα εξοπλισμό. Θα έφερνα το Σατριγιάννη εσώκλειστο για κανα 6μηνο για να μου μάθει να γίνω τζετ (τόσο χρειάζομαι...ένα 6μηνο για να σας πατάω όλους κάτω)...Τον άλλο το χοντρό τον σρέντερ....δεν θα τον έφερνα, γιατί δεν θα με έφταναν 40.000 για να τον ταϊζω και μπορεί να θύμωνε ο μπαμπάς μου!!!! :P

Κορυφαίο ;D ;D ;D

 

 

Χαχαχαχα

  ;D  ;D  ;D ...μετά απ αυτό μπορεί μέχρι και να κλειδωθεί.. Τα έστειλες...

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν ο μπαμπάς σου, σου δίνει για πρώτο αυτοκίνητο 40.000...μάλλον δεν είναι η απάντηση που σκέφτεσαι :D

E αν ειναι ετσι...Να το βοηθησουμε το παιδι να χαλασει και τα 40.000€. 8)

Λοιπον Αlexargir, σε περιπτωση που αλλαξεις γουστα και το γυρισεις στα πληκτρα, τσιμπα ενα απο τα παρακατω και ηδη θα εχεις ελαφρυνει κατα 22.000€, ευκολα και ανωδυνα, με ενα απλο κλικ. ;D

 

http://alturl.com/5udxj

 

άσχετο. αυτός καταρράκτη τι κάνει στην φώτο σου? του έπεσαν τα κλειδιά στο αρμόνιο?

Αυτος? "Αρμονιο"??  ???

Αυτος φιλτατε ειναι ο Keith Emerson που "πηγαινει βολτα" ενα απο τα Hammond του επι σκηνης. Αν δεν ξερεις την περιπτωση Emerson, ενα περασμα απ'το YouTube θα σε βοηθησει. ;D

 

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως εάν είχα 40.000 για εξοπλισμό...δεν θα αγόραζα εξοπλισμό. Θα έφερνα το Σατριγιάννη εσώκλειστο για κανα 6μηνο για να μου μάθει να γίνω τζετ

Αν πεις του καράφλα για 54.000$ (τόσο είναι περίπου), θα γίνει έτσι, και θα σε υιοθετήσει.

 

Funny_Hair-570.jpg

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

http://alturl.com/5udxj

Αυτος? "Αρμονιο"??  ???

Αυτος φιλτατε ειναι ο Keith Emerson που "πηγαινει βολτα" ενα απο τα Hammond του επι σκηνης. Αν δεν ξερεις την περιπτωση Emerson, ενα περασμα απ'το YouTube θα σε βοηθησει. ;D

 

Ολοι ξερουν τον Emerson lake palmer. Μεγαλος μουσικος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Emerson λέγεται ο άνθρωπος, απλά τα μεγάλα του έργα τα έγραψε σε ένα στούντιο που είχε στήσει στο εξοχικό του στις όχθες της λίμνης Palmer, στη Minnesota.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Emerson λέγεται ο άνθρωπος, απλά τα μεγάλα του έργα τα έγραψε σε ένα στούντιο που είχε στήσει στο εξοχικό του στις όχθες της λίμνης Palmer, στη Minnesota.

 

Κι εγω που νομιζα οτι το πηρε απο τον Carl Palmer...

Τι μαθαινει κανεις στα γεραματα...

 

Edit: τωρα το πιασα το τρολαρισμα - με συγχωρειτε   ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχετο..

Κατω κατω εκει που βγαζει τα Google Ads εχει ενα που διαφημιζει "Κρεατομηχανές, Τυροτρίφτες, Κοπτικά Πατατοκαθαριστές, Ζαμπονομηχανές".

Πως φαινεται στο σωστο AdSense

;D  ;D  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου