Προς το περιεχόμενο

Προτασεις για μουσικο εξοπλισμο


alexargir

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 142
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

 

Με 40.000€ θα εξαπέλυα ανθρωποκυνηγητό για να βρω την κοπέλα του AVATAR σου.. και να της πω τη γνώμη μου τέλος πάντων..

 

Τελευταια φορα εθεαθη καπου στην Αργεντινη το 2008  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 20.000 θα εφτιαχνα το προσωπικο μου στουντιο....κλαψ κλαψ.

 

Λοιπον εγω θα προτεινω:

 

Fender Strat Eric Johnson

Gibson Led Paul Supreme

Jackson Soloist SL1

 

Mesa Mark 1 Combo

Engl Invader II new 2014

VOX AC30 HANDWIRED

 

Τα ρεστα δικα μου.

EBMM John Petrucci 7

Jackson DK2

Yamaha Pacifica

ENGL Powerball-Invad

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ενα χρονο θα τελειωσει την ιατρικη.  ??? Και συνεχιζετε να του απαντατε και σοβαρα

 

γατονι εισαι...

 

προφανώς, εννοεί ένα χρόνο παραπάνω από το προβλεπόμενο.  ;)

 

ευχαριστω mustafank που βοηθησες τον βραδυκαυστο φιλο μας να καταλαβει(?) τι εννοουσα

 

και μη τρελαινεις τα παιδια εδω μεσα που εχουν το ντερτι τους

 

τι "ντερτι" εχουν?επισης με ξερεις και απο χθες και λες οτι θα καταληξουν στον τοιχο κρεμασμενες?

 

Τα λεφτά όμως να τα 'χεις επάνω σου για να τα βγάζουμε που και που και να τα δείχνουμε στον κόσμο.

 

ετσι βρηκες τη γυναικα σου?

 

Και εγώ δε θα το παίξω καλός

 

αν κρινω απο τη φατσα σου δεν υπυρχε περιπτωση να ησουν καλος και ευγενικος.Ζηλιαρης κακος και ασχημος ουτε στο χειροτερο εχθρο μου δεν θα το ευχομουν

 

Φυσικά και πρέπει να τα χαλάσει με τη μία (τα λεφτά είναι για να τα τρώμε!)...για να του ξαναδώσει ο μπαμπάς του ;)

 

αλλος ζηλιαρης απο δω.εσενα ο δικος σου ο πατερας δεν σου δινει και σου βγαινουν τετοια κομπλεξ?

 

Εάν ο μπαμπάς σου, σου δίνει για πρώτο αυτοκίνητο 40.000...μάλλον δεν είναι η απάντηση που σκέφτεσαι :D

 

δεν μπορω να καταλαβω γιατι σου φαινονται τοσο πολλα τα 40.000 ευρο για ενα αυτοκινητο.Για ολοκληρο αυτοκινητο μιλαμε δεν ειπα οτι θα δωσω τοσα λεφτα για να παρω πχ ενα στυλο.Eπισης του πατερα μου το αυτοκινητο  εκανε 300.000 ευρο καινουριο αν θυμαμαι καλα (δεν ειμαι σιγουρος αλλα καπου εκει ηταν η τιμη του) οταν το αγορασε πριν μερικα χρονια οποτε δεν νομιζω οτι ειναι τοσο πολλα τα 40.000 ευρο για  πρωτο αυτοκινητο.παντως εγω ακομα δεν εχω διπλωμα και οπως ειπα πριν βαριεμαι να παω να βγαλω διπλωμα προς το παρων.το θεμα ομως δεν ειναι τα αυτοκινητα οποτε ας σταματηση εδω αυτη η κουβεντα

 

Η παρατήρηση ως προς την ορθογραφία σου επίσης είναι ενδεικτική της στάσης που δεν θα περίμενα ό,τι θα 'πρεπε να έχει ένας μέλλων επιστήμονας. Δεν περιμένουμε από κάποιον μέλλοντα γιατρό να έχει φιλολογικές ικανότητες, αλλά μια στοιχειωδώς καλή χρήση της ελληνικής γλώσσας(εφ' όσον αυτή είναι η μητρική του), που αν μη τι άλλο θα τον βοηθήσει να προχωρήσει την επιστήμη του παραπέρα(συγγράμματα, μελέτες, έρευνες και δημοσιοποίησή τους). Για μένα η απάντησή σου ότι ένας θετικός επιστήμων δε χρειάζεται ορθογραφία είναι απολύτως λανθασμένη και θα το καταλάβες κι εσύ ο ίδιος εν καιρώ. (κι αυτό φιλική συμβουλή είναι χωρίς κανένα ίχνος κριτικής).

 

για να τελειωνει αυτο το θεμα με την ορθογραφια μου θα ξαναπω οτι δεν γραφτηκα σαυτο το φορουμ για να με κρινουν για την ορθογραφια μου ουτε ειπα οτι περασα στη ΝΟΜΙΚΗ η στη ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΗ.Επισης επειδη γενηθηκα και μεγαλωσα στο Βέλγιο μεχρι 12 χρονων και μετα ηρθαμε στην Ελλαδα και γι αυτο το λογο εχω μερικα προβληματα με την ορθογραφια μου γιατι εκει πηγαινα σε γαλλοφονο σχολειο και ελληνικα μιλουσαμε μονο μεσα στο σπιτι και με μια ελληνιδα δασκαλα  που εκανα μαθηματα και στα ελληνικα  για να μην ξεχασω εντελος τα ελληνικα.Και αν θες να ξερεις ο Magdi Yacoub που ειναι φιλος και συνεργατης του πατερα μου επισης δεν ξερει καλη ορθογραφια λογο της αιγυπτιακης του καταγωγης αλλα ειναι ενας απο τους πιο γνωστους καρδιοχιρουργους στον κοσμο οποτε δεν με απασχολει και ιδιατερα το θεμα της ορθογραφιας.

 

 

 

Οπως βλεπεται μπορω και εγω να αρχισω τις ειρωνιες και τις κακιες σε αυτους που επειδη ζηλευουν αρχισαν να λενε βλακιες.Επισης παρακαλω τους αστυνομικους του φορουμ αν μπορουν να σβησουν τις ασχετες απαντισεις ορισμενων κακοπροερετων μελων.Eυχαριστω οσους εκαναν τον κοπο και απαντησαν σοβαρα στις ερωτησεις μου χωρις ειρωνιες ζηλιες και κακιες και αλλα κομπλεξ οπως ο odis13,o auditorydriving,o sils,o superfuk,o johnny.T.Συγνωμη αν ξεχασα καποιον.

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπηκε το ανορθογραφο 12χρονο με ψυχολογικα προβληματα και κομπλεξ να το παιξει ιστορια. Τραβα γα...ργαλησου μιζερε καραγκιοζακο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκολήστε ρε παιδιά. Αφού ο άνθρωπος έχει λεφτά να δώσει ας τα δώσει. Δε μπορώ να καταλάβω τι σας νοιάζει εσάς.

Για το θέμα της ορθογραφίας μικρός είναι ακόμα σιγά σιγά θα μάθει. Άλλωστε στην ιατρική σε κάποια φάση θα γράφεις εκθέσεις οπότε θέλοντας και μη θα μάθεις.

Η γνώμη μου είναι να κινηθείς κάπου στα 1500-2000€ για κιθάρα και κάπου στα 1500 για ενισχυτή.

Για πετάλια δε ξέρω, υπάρχουν και οι πεταλιέρες που είναι καλή λύση στα πολύ 500€ όμως δε ξέρω αν θα σου έκανε καλό να μπλέξεις με εφέ από τόσο νωρίς.

Δώσε λοιπόν περί τα 3000€ για κιθάρα και ενισχυτή και ψάξε κάποιον καλό καθηγητή για να μάθεις να τα αξιοποιείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπηκε το ανορθογραφο 12χρονο με ψυχολογικα προβληματα και κομπλεξ να το παιξει ιστορια. Τραβα γα...ργαλησου μιζερε καραγκιοζακο

 

Παλι δεν καταλαβες  ;D 12 χρονων ημουν οταν ηρθαμε στην ελλαδα!

 

ειπαμε:γατονι...  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπισης του πατερα μου το αυτοκινητο  εκανε 300.000 ευρο καινουριο αν θυμαμαι καλα (δεν ειμαι σιγουρος αλλα καπου εκει ηταν η τιμη του) οταν το αγορασε πριν μερικα χρονια οποτε δεν νομιζω οτι ειναι τοσο πολλα τα 40.000 ευρο για  πρωτο αυτοκινητο

 

ΜΟΝΟ 300.000 ευρω?

 

Α ρε τον παλιομπατηρη....στη ΔΕΗ μαζι με τον Φωτοπουλο  δουλευει? ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου