Προς το περιεχόμενο

The voice of Greece : Αρετη Κοσμιδου '' η φωνη'' 16 ετων.


pericles

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άμα είναι πάντως να τραγουδήσεις LedZep (που αναφέρθηκε πριν) κάντο όπως το κανε στο Αυστραλέζικο The Voice στην πρώτη του εμφάνιση ο Simon Meli.

Και επειδή ο καλός ο παίχτης πρέπει να παίζει άμυνα και επίθεση δείτε το footwork του παίχτη και την κίνηση του στο γήπεδο όταν τραγουδάει το Sympathy for the Devil αλλά και τι ωραία που παίζει και χωρίς τη μπάλα απέναντι σε δυνατές ομάδες όπως στο Hard to Handle (φταίει ο Χάρης που μου το θύμισε).

 

Ναι, δε λέω, μασάω άσχημα κι από το παλιοροκάδικο στυλ του αλλά εχέσθην καθότι ο τύπος έχει το Πακέτο.

 

Ξέρω ότι ανοίγω τους ασκούς του Αιόλου για βροχή από Γιουτουμποπαραπομπές (που βαριέμαι) αλλά μία (το πρώτο του με το Ramble On) θα τη βάλω. Τα υπόλοιπα που ανέφερα (αν σας ενδιαφέρουν) τα βρίσκετε και μόνοι σας.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 79
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εξάλλου νομίζω οτι καπως έτσι δεν βρήκαν και οι Nile τον Κολλια? μεσω καποιον βιντεο του στο youtube.

 

 

Νομιζω τον ακουσαν σε ενα live και τον τσεκαραν. Βιντεο κοιτανε τωρα οι Slipknot και εχει ανεβασει στο γιουτιουμπι drum covers και ενας Ελληνας που μου διαφευγει το ονομα του
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την επιλογή του τραγουδιού που ερμήνευσαν ντουέτο οι κοπελιές, κανείς δεν είπε τίποτα ::)   Ψάξαν πολύ (οι παραγωγοι?) για να κατασταλάξουν στο "I was made for loving you" των Kiss?  Και μάλιστα σε τέτοια version, αργή γλυκανάλατη μπαλάντα. :P  Το είπαν που το είπαν, ας έβγαιναν τουλάχιστον βαμένες (Kiss like)! ;D

αυτη τη version/cover ειπαν
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Νομιζω τον ακουσαν σε ενα live και τον τσεκαραν. Βιντεο κοιτανε τωρα οι Slipknot και εχει ανεβασει στο γιουτιουμπι drum covers και ενας Ελληνας που μου διαφευγει το ονομα του

 

Κώστας Μυλωνάς 8)

 

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παντως μου αρεσε αυτη

 

http://www.youtube.com/watch?v=_p8Y5wU0PhI

 

που ειπε και Ελληνικο και ειναι και ταλενταρα ΚΑΙ "ταλενταρα".

 

EDIT.παραλιγο να μην γυρισει κανεις

 

Άσχετο, αλλά η Βανδή ανέβηκε 40 Levels στην εκτίμησή μου μόλις είπε "η Ελένη Βιτάλη είναι η μεγαλύτερη Ελληνίδα τραγουδίστρια".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον ενα ενα.

 

1) Εχει ωραια χροια η μικρη.Αλλα η προφορα της μου τη δινει.

2) Δε ξερει να κανει δευτερες.

3)Εχει συμπαθητικη φατσουλα αλλα μου θυμιζει αυτον

xatzigewrgiou.jpg

4)Η μπαντα ειναι καλη αλλα σκυλαδικη ΚΤΜ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[quote author=solega link=topic=202859.msg795832#msg795832 date=

3)Εχει συμπαθητικη φατσουλα αλλα μου θυμιζει αυτον

xatzigewrgiou.jpg

εμενα παλι μου θυμιζει το avatar  του audiokosta

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου