Προς το περιεχόμενο

Gibson studio ερώτηση


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε μου έχω την Gibson studio 2012 έχουν coil split και εμένα το μπράτσο της με βολεύει ποιο πολύ και απο την fender std usa που έχω. Βέβαια στα δικά μου χέρια. Πάντως είναι πολύ προσεγμένη κιθάρα και μετά από ένα setup θα σε ικανοποιήση νομίζω. Το φινιρισμάτης είναι τέλειο και οι μαγνήτες τις εμένα προσωπικά με καλύπτουν σε Blues και ροκ τραγούδια. Εμένα είναι η αγαπημένοι μου κιθάρα πολύ τίμια.Προσωπική άποψη και σου στέλνω pm με κάποια τραγούδια που εχω βάλει στο youtube να την ακούσεις εαν αυτο σε βοηθήσει. Καλη αγορά φιλαράκι.

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμενα παντως η δικη μου "ΓΥΠΣΟΝ" baked maple εχει και δεν επαθαν τιποτα τα χερια μου...ουτε παιζω χειροτερα απ οτι επαιζα!ΔΗΛΩΝΩ ΕΝΤΙΜΩΣ οτι παιζω εξισου χαλια με τις αλλες κιθαρες μου που εχουν καθε λογης ΚΣυλαρακια για fretboard!

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=192860.0

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...κι εμένα ο ταύρος που έχω baked maple έχει και δεν αντιμετώπησα κανένα πρόβλημα,ούτε ακούγεται διαφορετικά ή παράξενα....το αντίθετο θά'λεγα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου έχω την Gibson studio 2012 έχουν coil split και εμένα το μπράτσο της με βολεύει ποιο πολύ και απο την fender std usa που έχω. Βέβαια στα δικά μου χέρια. Πάντως είναι πολύ προσεγμένη κιθάρα και μετά από ένα setup θα σε ικανοποιήση νομίζω. Το φινιρισμάτης είναι τέλειο και οι μαγνήτες τις εμένα προσωπικά με καλύπτουν σε Blues και ροκ τραγούδια. Εμένα είναι η αγαπημένοι μου κιθάρα πολύ τίμια.Προσωπική άποψη και σου στέλνω pm με κάποια τραγούδια που εχω βάλει στο youtube να την ακούσεις εαν αυτο σε βοηθήσει. Καλη αγορά φιλαράκι.

 

Ευχαριστω !! ;) Ωραια η κιθαριτσα ! αν και ειμαι του sunburst εγω !! 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμενα παντως η δικη μου "ΓΥΠΣΟΝ" baked maple εχει και δεν επαθαν τιποτα τα χερια μου...ουτε παιζω χειροτερα απ οτι επαιζα!ΔΗΛΩΝΩ ΕΝΤΙΜΩΣ οτι παιζω εξισου χαλια με τις αλλες κιθαρες μου που εχουν καθε λογης ΚΣυλαρακια για fretboard!

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=192860.0

χαχαχαχχαχα τέλειος!!!

I'd die without music...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου