Προς το περιεχόμενο

Σχόλια κάτω απο τις αγγελίες του NOIZ, ΝΑΙ ή ΟΧΙ?



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειμαστε λαος ζηλόφθονος και τα σχόλια μόνο μπελάδες θα δημιουργούσαν...Σε ξένα forums δεν ισχύει αυτό γιατί δεν υπάρχει αυτη η έντονη ζήλεια και η επιθυμία να ''καεί η κατσίκα του γείτονα'.

Ετσι ειμαστε εμεις οι Ελληνες φιλε, απολιτιστοι. SMACK.gif

Δεν σου κρυβω οτι το ονειρο μου ειναι να γινω και γω καποτε τοσο πολιτισμενος οπως οι Ευρωπαιοι ηρωες μου, οι οποιοι δεν μαλωνουν στα διαφορα forums και αγαπανε τις κατσικες του γειτονα τους...basketba.gif

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ειμαστε λαος ζηλόφθονος και τα σχόλια μόνο μπελάδες θα δημιουργούσαν

 

Σωστό σχόλιο. Συμφωνώ απόλυτα. Ο Έλληνας είναι η κατάρα αυτού του πλανήτη. Λάθος. Του σύμπαντος η κατάρα είναι. Να ψοφήσει πάραυτα να ξεβρωμίσει ο τόπος.

 

Σε ξένα forums δεν ισχύει αυτό γιατί δεν υπάρχει αυτη η έντονη ζήλεια και η επιθυμία να ''καεί η κατσίκα του γείτονα''

 

Αν και νομίζω ότι η φράση είναι "να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα", και όχι να καεί, εντούτοις διαφωνώ για τα ταπεινά και ποταπά και άθλια κίνητρα που υποψιάζομαι ότι προσάπτεις στο νεοέλληνα. Ο άνθρωπος φροντίζει ώστε ο γείτονάς του να φάει την κατσίκα του ψημένη και ουχί ωμή. Μην είμεθα κακεντρεχείς παρακαλώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α και με τις κατσικες δεν τα παω καλα Μπαμπη ..πιστευω οτι μεγαλυτερες κατινιες θα ακουγονταν σε ενα πχΕγγλεζικο Φορουμ του ειδους (γνωστοι κουτσομποληδες και στριμμενοι οι Εγγλεζοι απο παλια) παρα εδω μεσα η σε ενα αλλο Ελληνικο Φορουμ!!!Εκεινο που σωζει τους Εγγλεζους ειναι αυτη η δηθεν ευγενεια !!!!!! :o :o

Κατα την γνωμη μου να μας λειπουν τα οποιαδηποτε σχολια στις Αγγελιες ..οποιος εχει εστω και λιγο μυαλο θα την παρει χαμπαρι την πατατα !!!Εκτος και τα θελει ο κ...ος του. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα την γνωμη μου να μας λειπουν τα οποιαδηποτε σχολια στις Αγγελιες ..οποιος εχει εστω και λιγο μυαλο θα την παρει χαμπαρι την πατατα

 

+1000

 

Aλλωστε δεν ειναι τυχαιο οτι...παρανοϊκες ως προς τις...αξιωσεις ή την περιγραφη αγγελιες απλα...ποσταρονται....αέναα  ;D χωρις...θυματα.....μεχρι να βαρεθει ο....πωλητης.... ;)

 

ευκολα μπορει οποιοσδηποτε ενδιαφερεται για την πραγματικη τιμη,αξια και originality ενος οργανου να τη βρει στο ιντερνετ και να συγκρινει τα claims της αγγελιας με την πραγματικοτητα....

 

"σπανιες" & "συλλεκτικες" vintage Fender του.... 1989.. ;D.. ειναι προς πωληση για 3000 ευρω εδω και .....5 χρονια στο ΝΟΙΖ και ΚΑΝΕΙΣ ευτυχως δεν τις εχει αγορασει... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ θα ήθελα να υπάρχουν σχόλια στις αγγελιες

αλλα παραδέχομαι ότι δεν έχουμε την παιδεία και την

εγκράτεια για ένα τόσο παράτολμο επιχειρημα... ::)

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....

αλλα παραδέχομαι ότι δεν έχουμε την παιδεία και την

εγκράτεια για ένα τόσο παράτολμο επιχειρημα... ::)

 

Το ειπε πιο κομψα ο φίλος....

 

Επισης καλο ειναι καμια φορά να παραδεχόμαστε τα ελλαττώματα μας ως λαος... ;)

 

Η έλλειψη παιδείας που έχουμε φαίνεται όχι μόνο στον τρόπο οδήγησης, στο πως  σεβόμαστε το διπλανο μας , στο πως σεβομαστε τους νομους (όταν υπάρχει κράτος εννοείται...) αλλα ΚΥΡΙΩΣ φαίνεται στον τρόπο γραφής και έκφρασης.

 

Συμφωνώ ότι οι Αγγλοι .Ολλανδοι,Γερμανοί,Αυστριακοι κλπ είναι εγωιστές, και τρομερα συμφεροντολόγοι αλλα σε φόρουμς συμπεριφέρονται με καλύτερους τρόπους και σεβασμό.

Και το λέω αυτό έχοντας συμμετάσχει σε δεκάδες ξένα φόρουμ και έχοντας μιλήσει με κόσμο απο πολλές χώρες...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης καλο ειναι καμια φορά να παραδεχόμαστε τα ελλαττώματα μας ως λαος

 

Δεν εχουμε ελαττωματα ως λαος, ειμαστε ΤΕΛΕΙΟΙ (σαν τον Παρθενωνα ενα πραμα).

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ θα ήθελα να υπάρχουν σχόλια στις αγγελιες αλλα παραδέχομαι ότι δεν έχουμε την παιδεία και την  εγκράτεια για ένα τόσο παράτολμο επιχειρημα... ::)

Ήθελα να το γράψω αλλά ήμουν ευγενής/επιφυλακτικός.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ θα ήθελα να υπάρχουν σχόλια στις αγγελιες

αλλα παραδέχομαι ότι δεν έχουμε την παιδεία και την

εγκράτεια για ένα τόσο παράτολμο επιχειρημα... ::)

 

+2112

 

οποτε καλυτερα να μην υπαρχουν.

 

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου