Προς το περιεχόμενο

Πόσα σκάμε τελικά...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

BTW τα χρήματα αυτά τα έχω μαζεψει με τον ιδρώτα μου στα κάλαντα και σε λοιπές γιορτές....

 

Και δεν μου λές;

Στις γιορτές και όταν λές τα κάλαντα, ιδρώνεις; :lol: :lol:

 

Τι λές ρε μπαγάσα Νέμο,

τι λές;

:lol: :lol: :lol:

ΤΟ ΓΑΡ ΑΥΤΟ ΝΟΕΙΝ, ΕΣΤΙΝ ΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μπορεί να έτρεχε το παιδί για να προλάβει πολλά σπίτια.Η να ανέβαινε πολυκατοικίες :D :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα περισσοτερα τα ειχα σκασει για μια zakk wylde epiphone πριν καποια χρονια γυρω στα 650 ευρω

 

με προχειρο υπολογισμο εχω σκασει γυρω στα 4840 ευρω γυρω απο τον εξοπλισμο μου πεταλια ενισχυτες κιθαρες και λοιπα τα πεταλια μου εχουν κοστισει περισσοτερο παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η πλάκα είναι ότι φέτος μεγάλωσα και δεν γίνεται 17 χρονο μοσχάρι να λέω τα κάλαντα....:lol:

quote]

 

Γιατί??????

P>Ζωή είναι, δε βαριέσαι θα περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλλον για ουρανοξύστες το κόβω' date=' θα μένει la το παλικάρι :lol:[/quote']

 

Nαι αλλά έχει εξοπλισμό!!Χαλάλι ο ιδρως :wink: :lol: :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε....Μην το κοροιδεύεται.....Είναι τρελή μπιζνα το "καλαντο"....Αλλα κοπιαστική....Ανεβα κατέβα.Κρύψου για να μπαίνει ένας ένας....Να σου βγαίνει η αγριοφωνάρα.....και όχι τπτ αλλο να σκάς σε τπτ σπίτια...και να σου δίνουν καραμέλες....ΠΟλλά σκηνικά.....:lol:

 

////Btw τπτ απο αυτά δεν εννοώ....μιας και είμαι φανατικός christmas-addict....A....και απο την επόμενη εβδομάδα....5 weeks before christmas...Για όσους έχουν δει το Love Actually....To ξερω είμαι παρανοικός...αλλάααα...τα χριστουγεννα δεν τα αλλάζω με τπτ...////

 

Φέτος λέμε να σκάσουμε στην πλατεία κηφίσιας να στήσουμε οργανα...και να παίζουμε covers χριστουγεννιάτικών τραγουδιών....

 

Αλλά παίζει να υπάρχει πρόβλημα με άδειες και τέτοια.....

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε....Μην το κοροιδεύεται.....Είναι τρελή μπιζνα το "καλαντο"....Αλλα κοπιαστική....Ανεβα κατέβα.Κρύψου για να μπαίνει ένας ένας....Να σου βγαίνει η αγριοφωνάρα.....και όχι τπτ αλλο να σκάς σε τπτ σπίτια...και να σου δίνουν καραμέλες....ΠΟλλά σκηνικά.....:lol:

 

////Btw τπτ απο αυτά δεν εννοώ....μιας και είμαι φανατικός christmas-addict....A....και απο την επόμενη εβδομάδα....5 weeks before christmas...Για όσους έχουν δει το Love Actually....To ξερω είμαι παρανοικός...αλλάααα...τα χριστουγεννα δεν τα αλλάζω με τπτ...////

 

Φέτος λέμε να σκάσουμε στην πλατεία κηφίσιας να στήσουμε οργανα...και να παίζουμε covers χριστουγεννιάτικών τραγουδιών....

 

Αλλά παίζει να υπάρχει πρόβλημα με άδειες και τέτοια.....

 

Κι εγώ δικός σου Nem000... Κι εγώ 3η λυκείου αλλα ούτε πέρυσι δεν πήγα για κάλαντα ρε γαμώτο... Α και btw to Love Actually είναι απλά απίθανο.... Ειδικά για τέτοιες ώρες... χεχε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου