Προς το περιεχόμενο

Τι ακραία μουσική ακούτε τώρα;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΕίΘτε δια μία μερίδα πιλάφι λαίμαι κι εσείς και η ακραία θας μουθική λαίμαι

https://www.youtube.com/watch?v=qDAd1ngBDuo&list=PLCD3EC1257A7DB47B

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 103
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ακραία μουσική και green αλόγατα ρε ακούτε και τι θα πει ακραία? Ντρέπεστε γι αυτό που ακούτε?

Δυστυχώς τη θεωρείτε ακραία και δυστυχώς ντρέπεστε.........και είναι για γέλια στη περίπτωση των περισσοτέρων σας

 

Άντε να ρουφήξετε κανά αυγουλάκι, Λάκηδες, ε Λάκηδες ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποθέτω πως κάνεις πλάκα, δεν σταματώ να σε αγαπώ όμως. Αλλιώς έχεις τον απέραντο θαυμασμό μου, εφόσον φαίνεται να έχεις κάποιο κληρονομικό χάρισμα που σου επιτρέπει να ξεχωρίζεις το ακραίο από το μή-ακραίο. Υπέρλαμπρος.

 

Back to the (floriko) topic:

 

https://www.youtube.com/watch?v=z_YNGyY4r_A

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποθέτω πως κάνεις πλάκα, δεν σταματώ να σε αγαπώ όμως. Αλλιώς έχεις τον απέραντο θαυμασμό μου, εφόσον φαίνεται να έχεις κάποιο κληρονομικό χάρισμα που σου επιτρέπει να ξεχωρίζεις το ακραίο από το μή-ακραίο. Υπέρλαμπρος.

 

 

Τα αισθήματα αγαπητέ Κώστα είναι αμοιβαία  :). Προσπαθώ πάντα να ομιλώ αστειευόμενος, αν και μερικές φορές παρεξηγούμε, οπότε ζητώ συγνώμη αν έθιξα κάποιον, δεν είχα τέτοιο σκοπό.

Ουσιαστικά αυτό που ήθελα να πω, είναι αυτό που έγραψες.........  ''φαίνεται να έχεις κάποιο κληρονομικό χάρισμα που σου επιτρέπει να ξεχωρίζεις το ακραίο από το μή-ακραίο''

Πως κρίνουμε δλδ κάτι που μας αρέσει ως ακραίο? για μουσική μιλάμε, τι θα πει ακραίο αφού στ αυτιά μας είναι όμορφο?

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως κρίνουμε δλδ κάτι που μας αρέσει ως ακραίο? για μουσική μιλάμε, τι θα πει ακραίο αφού στ αυτιά μας είναι όμορφο?

 

Αν κάπνιζα, νομίζω πως τώρα θα άναβα ένα, για πάρτη σου ΑΑυστηρά. Θα φύσαγα τον καπνό στην 23" οθόνη μου και θα μονολογούσα "κ@βλα".

 

Το τι είναι ακραίο μουσικά είναι διαφορετικό για τον καθένα μας. Και μάλιστα ΟΦΕΙΛΕΙ να είναι διαφορετικό, γιατί αν δεν είναι, αρχίζει και γίνεται mainstream. Και αυτό για μένα είναι θάνατος. Σταματάω εδώ γιατί άρχιζα να μου θυμίζω τον Παπανούτσο που διάβαζα στο λύκειο μπας και, αλλά τελικά δεν.

 

https://www.youtube.com/watch?v=6dnu_kI3eII

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου