Προς το περιεχόμενο

Ποιος ενισχυτής είναι η καψούρα σας?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 96
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Παίδες καλημέρα!

Μετά απο αυτό που είδα χθες το βράδυ στο ωδείο του Φακανά με τους The Aristocrats αρχίζω να βάζω και άλλον στην λίστα...τι ηχάρα απίστευτη ήταν αυτή που είχε ο GOvan???!!!!

Ο ενισχυτής που είχε είναι ένας Victory 30W prototype για την πάρτη του και για on-the road δοκιμες!!!!ΕΕΕΕΕΕΕΕεεεεεμου έπεσαν τα σαγόνια!!!!!!!!

 

λινκάρω τον πενηντάρη...

 

 

Υ.Γ. Διαστημικά άτομα GOvan-Minneman-Beller!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσοι από εσάς-εμάς αγοράσατε τον ενισχυτή σας επειδή τον δοκιμάσατε και γουστάρατε, και πόσοι είδατε κάποιους παίχτες σούπερ και είπατε-με ααα!!! θα πάρω κι εγώ αυτόν με το σκεπτικό να παίξω κι εγω έτσι.... και να βγάζω τέτοιο ήχο... λέγετε ρε εδώ και τώρα??

 

Η αφεντιά μου ;D τον Engl(50 sreamer head) που έχω τώρα, πήγα στον Τσέλιο όταν τους πρωτοέφερε με το που τον άκουσα και έπαιξα η υπόθεση είχε τελειώσει.

 

Να πω όμως και την αμαρτία μου ;D αν υποθετικά έβγαινα να παίξω live, θα ήθελα να παίξω με 2 κεφαλές Engl 670 special edition el34 κι αυτό γιατί σε κάποιο βιντεάκι με τον Vinnie Moore την ''άκουσα'' και γούσταρα όχι όμως ότι θα έβγαζα τον ίδιο ήχο ;D ;D :P :P.Αυτός ίσως είναι ο ενισχυτής που θα επέλεγα σαν καψούρα γιατί αυτός που έγραψα στην αρχή είναι κάτι που με συνδέει με τα πρώτα μου βήματα :).

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω οτι μετα απο τον BRUNETTI MC2 εχω κλεισει το κεφαλαιο αυτο  ( λεμε τωρα )

Απλα φοβερος. Τον πηρα καινουργιο απο εδω μεσα αφου περιπλανιοτανε κανα 6 μηνο στις αγγελιες.Καμια φορα οταν σε θελει η τυχη  :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου