Προς το περιεχόμενο

Κουαρτέτο σε πολύ... φόρμα! Δείτε το!


Nikolas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειλικρινά σου μιλάω, δεν σε μέμφομαι, αλλά όταν συζητάμε δημόσια δεν υπάρχει λόγος να καταφεύγουμε σε δικαιολογίες τύπου '' ΑΣΤΕΕΙΣΜΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΑΝΤΙΛΗΠΤΟΣ'' τουλάχιστον 3 φορές μέσα σε αυτό το θέμα- ενώ δεν είσαι ''γνωστός'' για τη χιουμοριστική σου διάθεση- προκειμένου να δικαιολογήσεις κουβέντες, τη στιγμή που ξεκίνησες στο θέμα, κατηγορώντας κάποιον για κρυάδες , κάποιον άλλο για γκομενάκια και κάποιον άλλο για πηδηχταρά.

 

Οι τρεις αναφορές δεν είναι αόριστες, αλλά αφορούν τρία ποστ που είχαν προηγηθεί του δικού μου, διαθέσιμα για να τα δει οποιοσδήποτε. Συνεπώς, δεν υπάρχει τίποτε που να εγείρει την ανάγκη να δικαιολογηθώ. Όσο για το αν είμαι (ή δεν είμαι) γνωστός για αστεϊσμούς, ας κριθεί απ΄όσους με γνωρίζουν καλύτερα. Επίσης, εγώ δεν έγραψα για Βούλγαρους, αλλά για Βαλκάνιους (στους οποίους περιλαμβάνεται ο Έλλην).

 

Γενικώς, όλα όσα έγραψες είναι άσχετα με τα ποστ μου, ανακριβή και λιγουλάκι... ύποπτα διότι δεν κατανοώ τι ακριβώς επιθυμείς.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 105
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

Γενικώς, όλα όσα έγραψες είναι άσχετα με τα ποστ μου, ανακριβή και λιγουλάκι... ύποπτα διότι δεν κατανοώ τι ακριβώς επιθυμείς.

 

 

 

Ύποπτα, καθόσον πουτινιάρης λαίμαι, εγώ ;D ;D ;D, νομίζω ο Λιακόπουλος θα μας βοηθήσει. Θέλω να κάμνωμεν σεχ  ;D ;D ;D...............αν αντιλαμβάνεσαι το χούμορ  μπρε?

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λέτε για κάτι τέτοιο

Λέω, ωραία κοριτσάκια, δέι σέικ ιτ γουέλ και έχει ένα ενδιαφέρον η - ασυνήθιστη - αντίθεση του οπτικού με το ακουστικό μέρος.

Φαντάζομαι ότι δεν ρωτάς και για το "καλλιτεχνικό" κομμάτι... ;)

 

Επίσης, λέω ότι ρίχνεις...

 

Αλλά δεν πειράζει, αν πρόκειται να γίνει σοβαρή συζήτηση και να "προαχθεί η επιστήμη", όπως είπε και ο αγαπητός pipityri (:-*) πιο πάνω, χαλάλι... ;D  

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου