Προς το περιεχόμενο

NewMelodicHardRock Project-"Rain Or Shine" releases "Seize The Night"


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Ανεβάσαμε σήμερα στο Youtube το πρώτο μας Lyric-Video ! (Please watch in full HD)  ;D

Πείτε μας τη γνώμη σας ! Like! Share! Subscribe! Και όλα τα σχετικά!

 

 

Και όσοι θέλετε να ακούσετε ολόκληρο το album μας online, μπορείτε να κοιτάξετε στα links που έχω παραθέσει στη πρώτη σελίδα του thread ή να μπείτε στη σελίδα μας στο Facebook:

https://www.facebook.com/rainbandshine?ref=hl

 

Κριτική όπως πάντα ευπρόσδεκτη!

Rock on!Stay Tuned!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Καλησπέρα σε όλους τους Noizάδες,

κυκλοφορήσαμε χτες ένα clip-άκι με την ακουστική εκτέλεση του κομματιού "Believe" από τον δίσκο μας "Seize The Night". Μπορείτε να το τσεκάρετε εδώ :

 

Πείτε μας τη γνώμη σας και φυσικά αν σας αρέσει κάντε like,share,subscribe και όλες αυτές τις αηδίες που μας βοηθάνε πολύ  :P .

 

Για όσους έχουν facebook, μπορείτε να κάνετε like στη σελίδα μας για να μαθαίνετε νέα μας:

https://www.facebook.com/rainbandshine?ref=hl&ref_type=bookmark

 

Καλό καλοκαίρι σε όλους ! Περισσότερα νέα από Σεπτέμβρη !  ;D

 

Rock on!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια δεν ειναι παρωχημενο αυτο το στυλ μοθυσικης τωρα?Δεν θα το ακουγα τοτε ,και ουτε και τωρα εννοειτε.Πολυ παλιακο ασχετα αν μου αρεσει η οχι.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια δεν ειναι παρωχημενο αυτο το στυλ μοθυσικης τωρα?Δεν θα το ακουγα τοτε ,και ουτε και τωρα εννοειτε.Πολυ παλιακο ασχετα αν μου αρεσει η οχι.

Γιώργη νομίζω είναι θέμα γούστου. ;)

Εμένα που με αρέσουν τέτοια πράματα, μ' άρεσε και η ακουστική έκδοση αν και προτιμώ την κανονική. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι είναι αρκετά ξεπερασμένο σαν είδος και δεν είναι "της μόδας" πλέον (άσχετα αν πολλά στοιχεία της σκηνής αυτής πάνε και έρχονται συνεχώς στη σύγχρονη μουσική). Αυτό όμως δεν μειώνει την αξία της σε καμία περίπτωση (βλέπε H.E.A.T., Crazy Lixx, etc) και είναι πραγματικά θέμα γούστου όπως είπε και ο geodimitri. Αν δεν μπορούσες να το ακούσεις τότε που ήταν στα πάνω του σαν κίνημα, φαντάσου σήμερα. :P Αυτό δείχνει ότι δεν είναι το "παλιακό" που σε χαλάει, αλλά η όλη μουσική αισθητική του είδους(παλιά η καινούρια). ;)

 

Όσο για την πρωτοτυπία σε όλο το style, στον πρώτο δίσκο μας άρεσε να κάνουμε κάτι που να θυμίζει σε πολλoύς τομείς τα "παλιά". Στην επόμενη δουλειά μας θα δοκιμάσουμε κάτι πιο σύγχρονο. Και αυτό θα αλλάζει συνεχώς ανάλογα με την όρεξη μας  ;D Μουσική παίζουμε στο κάτω κάτω, ότι μας βγαίνει αβίαστα κάνουμε για να μην περιοριζόμαστε.

 

Ευχαριστώ και τους 2 σας για την ακρόαση :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις δικιο φιλε μου,οντως ειναι ενα απο τα μουσικα ειδη που ποτε δεν ηταν του γουστου μου,αρα σαφως και μιλαω με πρισμα αυτο.Οπως και να'χει ομως καλη συνεχεια απο μενα.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου