Προς το περιεχόμενο

λιγη βοηθεια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σε ολους..ηθελα να ρωτησω να μου πειτε απο που κατεβαζετε software της native instruments,steinberg και ολων αυτων των εταιριων..για παραδειγμα εψαχνα το battery kai δεν το βρισκω..δεν μιλαω για demo αλλα για κανονικα σπασμενα..οποιος μπορει ασ βοηθησει.. :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς μια τέτοια ερώτηση και δεν μπορώ να στην απαντήσω γιατί δεν ξέρω...(κρίμαα :lol:) Αλλά και επειδή δεν το επιτρέπουν οι κανονισμοι του Noiz....

 

 

Και μαλλον το βλέπω να πέφτει Lock...

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πώ.....Το αν υπάρχουν σε p2p σπασμένο music software...δεν πρέπει να φέρνει σε κίνδυνο το noiz...και για αυτό νομίζω ότι απαγορεύεται να αναφέρουμε Link κτλ σε warez

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι απαγορευουν να μιλαμε για P2P προγραμματα ?????&^$@! :roll:

Sorry κιόλας αλλά περίεργο σου φαίνεται; Το Noiz είναι ένα site το οποίο βλέπουν εκατοντάδες' date=' ίσως και χιλιάδες άνθρωποι κάθε μέρα. Πως θα σου φαινόταν μέσα σε αυτούς να είναι και καμιά ντουζίνα πράκτορες του ΣΔΟΕ και με την πρόφαση ότι γίνεται προώθηση κλεψίτυπου λογισμικού να χώσουν ένα λουκέτο και ένα ωραιότατο προστιμάκι;

 

υπαρχει καποιος που δεν ξερει το emule,dc,bittorent ?
Το ότι τα ξέρουν κάποιοι δεν σημαίνει ότι θα πρέπει να διατυμπανίζουν δεξιά κι αριστερά ότι παρανομούν! :D :wink:

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Sorry κιόλας αλλά περίεργο σου φαίνεται; Το Noiz είναι ένα site το οποίο βλέπουν εκατοντάδες, ίσως και χιλιάδες άνθρωποι κάθε μέρα. Πως θα σου φαινόταν μέσα σε αυτούς να είναι και καμιά ντουζίνα πράκτορες του ΣΔΟΕ και με την πρόφαση ότι γίνεται προώθηση κλεψίτυπου λογισμικού να χώσουν ένα λουκέτο και ένα ωραιότατο προστιμάκι; "

 

sorry αλλά αυτό που λες δεν ισχύει

άλλο το site κι άλλο το forum

 

παρ'όλαυτά φυσικά και αν

οι κανόνες του x forum απαγορεύουν για οποιοδήποτε λόγο να γράφουμε για σχετικά θέματα τότε δε γράφουμε γιαυτά - τόσο απλά

οι κανόνες του ψ forum απαγορεύουν για οποιοδήποτε λόγο να γράφουμε για σουβλάκια τότε απλά δε γράφουμε για σουβλάκια

 

(μιλώ γενικότερα, σε καμιά περίπτωση δεν γνωρίζω καν την άποψη των ανθρώπων του noiz πάνω στο θέμα, ποιο θέμα δλδ μη το κάνουμε και θέμα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη στιγμή που το forum είναι εκεί που βρίσκεται ο κύριος όγκος του site και ασφαλώς είναι πρώτη μούρη στην κεντρική σελίδα, είναι τόσο διαφορετικό το ένα με το άλλο;

 

Από τη στιγμή βέβαια που υπάρχουν οι κανονισμοί που αναφέρονται ρητά στο θέμα (γιατί μπορεί να γίνει θέμα), ακαδημαϊκά συζητάμε οπότε δεν υπάρχει και λόγος διαφωνίας... 8)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει ξανασυζητηθει περι σπασμενων προγραμματων το οποιο δεν βρηκα.

στο οποιο εχω ξαναπει για τετοια προγραμ. και δεν μου ειπε κανεις τπτ.

δεν καταλαβαινω γιατι θα βρει τον μπελα του το νοιζ (που σε καμια περιπτωση δεν θα το ηθελα) επιδη τυχαιο μελος ειπε οτι υπαρχουν P2P program. αν ειναι ετσι να παω στην επεξεργασια να το σβησω !

Αν και μου φενεται κουλο !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[offtopic]

"Από τη στιγμή που το forum είναι εκεί που βρίσκεται ο κύριος όγκος του site και ασφαλώς είναι πρώτη μούρη στην κεντρική σελίδα, είναι τόσο διαφορετικό το ένα με το άλλο; "

 

ναι είναι διαφορετικό

 

(άσχετο το sorry που έγραψα στην αρχή δεν το γραψα επειδή ξεκίνησες με sorry - απλά κι εγώ ξεκίνησα με τον ίδιο τρόπο

θέμα διαφωνίας όντως δεν υπάρχει - εξάλλου χωρίζουμε άλλων χωράφια - ή κάπως έτσι...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου