Προς το περιεχόμενο

Σόλο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκτός από την γυναίκα εγώ θα πρότεινα να χωρίσεις και από τη κιθάρα για κανένα ένα με δυο μήνες και μετά ξαναπίαστην. Ξες τη ωραία θα ακούγεται;

Αυτό κάνουν και οι μεγάλοι καλλιτέχνες' date=' απομονώνονται για κανά 2 μήνες από όλα και μετά δοκιμάζουν.

Εγώ το δοκίμασα αυτό για τρία χρόνια...[/quote']

 

3 μέρες μέρες δεν έπαιξα κιθάρα και όταν ξαναάνοιξα τον ενισχυτή ο ήχος ήταν απίστευτος 8O Είναι που κάθε μέρα συνηθίζεις να ακους τον ίδιο ήχο και δεν σου κάνει αίσθηση.Και μερικοί δάσκαλοι το προτείνουν αυτό.Καθαρά για λόγους δημιουργηκότητας αν αφήσεις την κιθάρα για κανα 2 μέρες όταν την ξαναπιάσεις θα έχεις πιο φρέσκες ιδέες

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

O Miles Davis για 8 ολοκληρα χρονια δεν

επιασε τρομπετα,γιατι μεν ειχε μπλεξει με ναρκωτικα,πιστευε πως

ειχε μεινει στασιμος δε,και ειχε απογοητευτει με τον εαυτο του.

Εν γενει,ειναι καλο πιστευω(και εγω)να αφηνεις λιγο χωρο και χρονο

στον εγκεφαλο σου να παρει εμπειριες και να ξελαμπικαρει...

Αν οχι reset φιλε Menelaos ενα format οπωσδηποτε! :wink:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¶ρα τελικά μάλλον συμφωνουμε. Μπράβο μας. Είμαστε καλά παιδιά :) Πάντως αν αφήσεις την κιθάρα 2 βδομάδες ή και 2 μήνες, ναι μεν θα έχεις νέες ιδέες, αλλά θα σου πάρει και μια βδομάδα για να επανέλθεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¶ρα τελικά μάλλον συμφωνουμε. Μπράβο μας. Είμαστε καλά παιδιά :) Πάντως αν αφήσεις την κιθάρα 2 βδομάδες ή και 2 μήνες' date=' ναι μεν θα έχεις νέες ιδέες, αλλά θα σου πάρει και μια βδομάδα για να επανέλθεις :)[/quote']

 

Και αυτό επισημάνουν οι δασκάλοι που ανέφερα :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑιδιά δεν ξέρω κατα πόσο ισχύει αυτό..ή πόση εμπειρία χρειάζεται για να κάνεις αυτό το format αλλά εγώ είχα παρατήσει το πιανό για κανένα τρίμηνο και έπαιζα πλήκτρα που και πού...αλλά όταν αποφάσισα να το ξανα αρχίσω τα δακτυλά μου πιο πολύ χαιδεύαν το κλαβιέ παρα παίζαν...Και να φανταστείτε ότι το παράπονο της καθηγητριας μου ήταν ότι έπαιζα δυνατα....:lol:

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλά όταν αποφάσισα να το ξανα αρχίσω τα δακτυλά μου πιο πολύ χαιδεύαν το κλαβιέ παρα παίζαν...Και να φανταστείτε ότι το παράπονο της καθηγητριας μου ήταν ότι έπαιζα δυνατα....:lol:

Μονιμο προβλημα με εμας τους μπασσιστες και εσας τους πιανιστες/πληκτρους..Θελει καλο stretching πριν παιξουμε..

Και 4 γυρους τρεξιμο στο εκαστοτε οικοδομικο τετραγωνο :lol:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου