Προς το περιεχόμενο

Κριση - Καπνισμα: 0-1


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Αντικαπνιστικη μανια υπαρχει.Οπως και καπνιστικη.Αν δεν υπηρχε,δε θα καναμε κουβεντα τωρα.

 

 

 

Καλα που να ησουν και στη Νεα Υορκη...13 δολλαριο το πακετο εχει παει και επιτρεπεται να καπνιζεις μονο εξω απο τα μπαρ,φιλος μου που καπνισε στο Central Park την εσκασε τη 200αρουμπα... ;D  

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 606
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

τουλαχιστον οτι στα ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ δεν πρεπει να καπνιζουνε συμφωνεις?

Συμφωνω.

 

Εχεις αντιρρηση να υπαρχουν εστιατορια για καπνιστες?

 

Καλα που να ησουν και στη Νεα Υορκη...13 δολλαριο το πακετο εχει παει και επιτρεπεται να καπνιζεις μονο εξω απο τα μπαρ,φιλος μου που καπνισε στο Central Park την εσκασε τη 200αρουμπα... ;D 

Ετσι.

Προσεχως και στο Ελλαδισταν... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπραβο σου,join the good cause than & ασε τις μπουρδες. ;)

Δεν γραφω ποτε μπουρδες αγαπητε. SMACK.gif

 

τουλαχιστον οτι στα ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ δεν πρεπει να καπνιζουνε συμφωνεις?

Ρε ZuperFunk, τι...καπνιζεις? ;D ;D Πριν λιγο το εγραψα...

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα παντως οπως ειπα και παραπανω και με λοιδωρησαν  ;D ο Sammy & o EZ

 

 

Φίλως, σόρυ, νόμιζα πως είσαι απ το Λιδορίκι λαίμαι  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Αντικαπνιστικη μανια υπαρχει.Οπως και καπνιστικη.Αν δεν υπηρχε,δε θα καναμε κουβεντα τωρα.

Ναι, αλλά η αντικαπνιστική μανία έχει να κάνει με την υγεία αυτών που δε καπνίζουν, τέλος πάντων.

 

Η καπνιστική μανία έχει να κάνει με το δικαίωμα στο τσιγάρο, που είναι μπούρδα by default.

 

Ή κάνω λάθος;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες κατι μου ελεγες για γενικευσεις... ;)

 

Αντικαπνιστικη μανια υπαρχει.Οπως και καπνιστικη.Αν δεν υπηρχε,δε θα καναμε κουβεντα τωρα.

 

Βρίσκεις πως γενικεύω; Σε προκαλώ να μου υποδείξεις ΕΝΑΝ χώρο που οι καπνιστές σέβονται.

 

Όσο για τη δήθεν "αντικαπνιστική μανία", καταλαβάινεις τι μου λες; Ότι όταν κάποιοι ξεκινήσουν να αντιδρούν απέναντι σε ξεκάθαρα και αποδεδειγμένα βλαπτική/ενοχλητική συμπεριφορά κάποιων άλλων που όλη τους τη ζωή υφίστανται, αυτομάτως κατατάσσονται στους "μανιακούς";

 

Σοβαρολογείς;;;;;; Σϊγουρα όχι, σε θεωρώ πολύ σοβαρότερο άτομο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις αντιρρηση να υπαρχουν εστιατορια για καπνιστες?

 

Μα υπαρχουν,πηγαινε σε οποιοδηποτε ελληνικο εστιατοριο.. ;D

 

Φαντασου ομως ρε φιλε ΕΘΙΣΜΟΣ...ουτε για να..φας να μη μπορεις να σταματησεις να φουμαρεις...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καπνιστική μανία έχει να κάνει με το δικαίωμα στο τσιγάρο, που είναι μπούρδα by default.

Kαθολου μπουρδα. Απ'τη στιγμη που ειναι νομιμο (κακως για μενα) και οι καπνιστες δινουν τα ωραια τους λεφτα για να το αγορασουν (κερδιζοντας ενα σκασμο λεφτα οι καπνοβιομηχανιες και το κρατος) εχουν καθε δικαιωμα να μπορουν να το απολαυσουν. Και οχι βεβαια δακτυλοδεικτουμενοι και μεσα σε μια γυαλα.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναρωτιέμαι πόσο θα πέσει ο εγωισμός και η βαρβατίλα ενός καπνιστή, αν, σε ένα εστιατόριο, βγει έξω 1-2 φορές για να ξεχαρμανιάσει.... Έχουν άραγε αναρωτηθεί πόσο θα ΑΝΕΒΑΙΝΑΝ στην εκτίμηση της παρέας τους αν το έκαναν;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και πως στα καζίνο τις μεγάλες πίστες και τα ΜΠΑΡ-το είπε επί λέξη- επειδή συχνάζουν μόνο ενήλικες, δεν πειράζει.

 

εισαι και ψευτακος  ;)

 

δε με ΝΟΙΑΖΕΙ ειπα,οχι δε πειραζει,

 

Χεστηκα για τα καζινο ,τα μπαρ,τις πιστες και τον ΟΠΑΠ,εκει ετσι κι αλλοιως τα παιδια μου δεν θα τα παω ποτε,

 

Λίγο μετά βέβαια ο major Tom  το ξαναγύρισε στο LAW& ORDER

 

απο τη στιγμη που ο ΝΟΜΟΣ το απαγορευει φυσικα και δεν θα πρεπει κανεις να καπνιζει εκει που απαγορευεται,εκει που επιτρεπεται ας καρκινιασει οσο τραβαει η ψυχη του.

 

εγω δεν ειμαι..νομικος  για να κρινω τον νομο οπως εσυ...ειμαι αφελης Γερμανοτσολιας   ;D και πιστευω οτι γινεται επειδη το παθητικο καπνισμα πρεπει να σταματησει.

 

anyway με την ελληνικη παρανοια δεν μπορω να ασχοληθω παραπανω απο 5 ωρες τη μερα οποτε αποχωριω... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου