Προς το περιεχόμενο

Κριση - Καπνισμα: 0-1


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σημερα ξαναπηγα στο σουβλατζιδικο και ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΕ ΚΑΝΕΙΣ...

 

Ωραιο πραγμα ο ΝΟΜΟΣ.  ;D ;D ;D

Να υπόθεσω ότι τους έδωσες χθες ανώνυμα.... ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 606
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Όταν εφαρμόζεται ο νόμος και δε μας βολεύει ο άλλος είναι ρουφιάνος.

Άρα να μην πούμε τίποτα για τον άλλον που π.χ. παίρνει επίδομα τυφλού ενώ στην πραγματικότητα βλέπει. Θα ήταν ρουφιανιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sf κάποιοι μπορεί να σε πούνε ρουφιάνο. Τι απαντάς σ' αυτούς;

 

 

στα παλια μου τα υποδηματα τους γραφω τους....αντιρουφιανους  ;D...σου εχω δωσει την εντυπωση οτι με ενδιαφερει εντονα η γνωμη των Ελληναραδων  ή οτι εστω με χαλαει αν ειναι αρνητικη ?  ;D

 

να με κρινει κανενας ΣΟΒΑΡΟΣ ανθρωπος δε λεω, να προβληματιστω..αλλα να χαλασω τη ζαχαρενια μου για τον καφρο που φυσαει τον καπνο στη μαπα του παιδιου μου λιγο...χλωμο το κοβω...

 

Να υπόθεσω ότι τους έδωσες χθες ανώνυμα..

 

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ... ;) γινεται δε ΠΟΛΥ ευκολα τωρα με τα...ΚΙΝΗΤΑ...βγαινεις λιγο ΕΞΩ για να ΠΑΡΕΙΣ ΑΕΡΑ και επ ευκαιρια κανεις και ενα τηλεφωνακι... :D

 

τα παιδια στη γραμμη κανουν πολυ ..παθιασμενα τη δουλεια τους πραγματικα εντυπωσιαστηκα.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν εφαρμόζεται ο νόμος και δε μας βολεύει ο άλλος είναι ρουφιάνος.

Άρα να μην πούμε τίποτα για τον άλλον που π.χ. παίρνει επίδομα τυφλού ενώ στην πραγματικότητα βλέπει. Θα ήταν ρουφιανιά.

 

Ο κ@λοέλληνας δε γουστάρει τη ρουφιανιά, για ένα απλό λόγο: αν ρουφιανέψει αυτός κάποιον, αυτομάτως κινδυνεύει να ρουφιανέψει κάποιος τον ίδιο. Όποτε λειτουργεί με "μεταξύ κατεργαρέων εντιμότητα": δε θα σε ρουφιανέψω για την παρανομία σου, δε θα με ρουφιανέψεις για τη δικιά μου.

 

Κώδικας Τιμής (ή ατιμίας, ανάλογα πώς το βλέπει κανείς)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα παλια μου τα υποδηματα τους γραφω τους....αντιρουφιανους  ;D...σου εχω δωσει την εντυπωση οτι με ενδιαφερει εντονα η γνωμη των Ελληναραδων  ή οτι εστω με χαλαει αν ειναι αρνητικη ?  ;D

 

να με κρινει κανενας ΣΟΒΑΡΟΣ ανθρωπος δε λεω, να προβληματιστω..αλλα να χαλασω τη ζαχαρενια μου για τον καφρο που φυσαει τον καπνο στη μαπα του παιδιου μου λιγο...χλωμο το κοβω...

 

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ... ;) γινεται δε ΠΟΛΥ ευκολα τωρα με τα...ΚΙΝΗΤΑ...βγαινεις λιγο ΕΞΩ για να ΠΑΡΕΙΣ ΑΕΡΑ και επ ευκαιρια κανεις και ενα τηλεφωνακι... :D

 

τα παιδια στη γραμμη κανουν πολυ ..παθιασμενα τη δουλεια τους πραγματικα εντυπωσιαστηκα.

Που παίρνεις τηλ.; Πες μας να ξέρουμε. 1142 για όλες τις περιπτώσεις;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που παίρνεις τηλ.; Πες μας να ξέρουμε. 1142 για όλες τις περιπτώσεις;

 

εκτός καζίνο, μπουζουκλεries,δημόσιους χωρους άνω των 300τμ και δεν ξέρω 'γω ποιές ακόμα εξαιρέσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σας πω μια μικρή ιστορία;

 

Σε ένα μέρος της Ελλάδας κάποτε δυο παλικάρια με παπάκι γυρνούσαν μεθυσμένα ξημερώματα. Επαρχιακός δρόμος, ανηφορικός γύρω από πλαγιά. Τους σταματάει ένας αστυνομικός για αλκοτέστ και τους βρίσκει σουρωμενους. Τον παρακαλανε να μην τους γράψει γιατί είχε γενέθλια ο ένας, συν ότι όχι μακρυά είναι το σπίτι τους.

Ο αστυνομικός τους αφήνει (δεν κάνει την δουλειά του έστω να μην τους αφήσει να οδηγήσουν)

Ξεκινάνε και λίγο πιο κάτω τους φεύγει το παπάκι και πέφτουν στο κενό στα βράχια και σκοτώνονται επι τοπου...

 

Τώρα τα συμπεράσματα δικά σας για την τυπικότητα, τη ρουφιανιά ή την κακή ή κακές στιγμές...

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου