Προς το περιεχόμενο

Jack White -The Lazaretto ULTRA LP


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ξαναπέστα χρυσόστομε!   Όταν δεν είσαι "σοβαρός" μουσικός και δεν μπορείς να γράψεις "σοβαρή" μουσική, καταφεύγεις σε τέτοιες παπαριές για να εντυπωσιάσεις :P  Αν ήταν γκόμενα ίσως έδειχνε λίγο βυζί-κώλο...

 

Ντάξει, δεν είναι Malmsteen, αλλά προσπαθεί..

 

;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 248
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Δεν θα το ψάξω (το LP).

Αλλά αν έμπαινα σε ένα κατάστημα και το έβλεπα , θα το έπαιρνα.

Πλάκα έχει.

 

 

Y.Γ. @ Kostas Μαμώ το Nutbush city limits.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξαναπέστα χρυσόστομε!   Όταν δεν είσαι "σοβαρός" μουσικός και δεν μπορείς να γράψεις "σοβαρή" μουσική, καταφεύγεις σε τέτοιες παπαριές για να εντυπωσιάσεις :P  Αν ήταν γκόμενα ίσως έδειχνε λίγο βυζί-κώλο...

 

δεν περιμενα καποια καλυτερη απαντηση εδω μεσα στο νοιζ

 

παιδια εας βουταμε την γλωσσα(πληκτρολογιο) μας σε μυαλο πριν πουμε(γραψουμε) οτιδιποτε

 

 

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν περιμενα καποια καλυτερη απαντηση εδω μεσα στο νοιζ

 

παιδια εας βουταμε την γλωσσα(πληκτρολογιο) μας σε μυαλο πριν πουμε(γραψουμε) οτιδιποτε

 

 

Δηλαδή, Sakis_Gallo, πειράζει που δεν μου αρέσει ο συγκεκριμένος "καλλιτέχνης" και εκφράζω την γνώμη μου;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόθεν προέσκυψε τηλικαύτης  βαρύτητος δίλημμα, δεν ημπορώ να καταλάβω,αλλά θα προσπαθήσω να σας βοηθήσω, λέγω.

 

Συγκρίνεται ανόμια είδη. Ο Buonaserra  είναι πιτσαρία στο Παγκράτι, τουλάχιστον ήταν μέχρι πριν κάποια χρόνια.

 

Ο Τζακ ήταν ο συνέταιρος του Ντάνιελς, που επειδή τα έσπασαν, βρήκε τον συνέταιρο του Μπλακ, που επίσης τα είχαν σπάσει, τον γνωστό White και έσιαξαν μαζί το γνωστό σκιουί Jack&White.

 

Τώρα, τι σχέση έχει ο πισταδόρος Μπουονασέρα, με τον σκιουί Τζακ, θα σας γελάσω και δεν το θέλω.

 

  Ταύτα σημαίνοντα, είχα να δηλώκω λαίμαι και σας καληνυστώ

   

 

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν περιμενα καποια καλυτερη απαντηση εδω μεσα στο νοιζ

 

παιδια εας βουταμε την γλωσσα(πληκτρολογιο) μας σε μυαλο πριν πουμε(γραψουμε) οτιδιποτε

 

 

 

Ο καθένας λέει τη γνώμη του sakis. Δεν μιλάμε δα και για τον Μότσαρτ. Αλλά και για Μότσαρτ να μιλούσαμε, ε και πάλι. Ο καθένας έχει τη γνώμη του.

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το να μην μας αρεσει καποιος ειναι θεμιτο ξαναλεω!!!

 

απλα δεν μπορουμε να θεωρουμε καποιο "μη σοβαρο" μουσικο οταν δεν μας αρεσει!

 

ειναι 15 χρονια στο προσκυνιο και εχει προσφερει πολλα στην μουσικη , το μην θελεις να τον ακους ειναι δικαιωμα σου αλλα καλο ειναι να σεβεσαι το εργο του.

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

το να μην μας αρεσει καποιος ειναι θεμιτο ξαναλεω!!!

 

απλα δεν μπορουμε να θεωρουμε καποιο "μη σοβαρο" μουσικο οταν δεν μας αρεσει!

 

ειναι 15 χρονια στο προσκυνιο και εχει προσφερει πολλα στην μουσικη , το μην θελεις να τον ακους ειναι δικαιωμα σου αλλα καλο ειναι να σεβεσαι το εργο του.

εεε καλά...

 

Εγώ δεν αντέχω Στανίση και Άντζελα... τι να κάνω; Να θεωρήσω ότι έχουν κάνει έργο; Δε πάει έτσι πάντα ρε παιδί μου, αν και συμφωνώ πάνω κάτω με αυτό που λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νικολα εγω προτιμω να ακουω σπιτι μου την Στανιση απο τον Μοτζαρτ! αληθεια  :)

 

αμα εγραφα οτι ο Μοτζαρτ ειναι απλα "μη σοβαρος" μουσικος επειδη δεν μου αρεσει και δεν μπορω να τον ακουσω τι θα ελεγες? :)

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα εγραφα οτι ο Μοτζαρτ ειναι απλα "μη σοβαρος" μουσικος επειδη δεν μου αρεσει και δεν μπορω να τον ακουσω τι θα ελεγες? Smiley
Εδώ κάπου, το έχασες.... Μιλάμε για τον White που
ειναι 15 χρονια στο προσκυνιο και εχει προσφερει πολλα στην μουσικη
.....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου