Προς το περιεχόμενο

Πρώτη πρόβα με jamhub


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παιδιά, νομίζω ότι είδα ένα αντίστοιχο μηχάνημα της joyo (αν δεν κάνω λάθος) σε μαγαζί στην Αθήνα με κόστος περί τα 300 ευρω. Το έχει δοκιμάσει κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Είμαι βέβαιος ότι για τους περισσότερους ντραμερς η ηλεκτρονική είναι συμβιβασμός και δεν τους αρέσει. Το ίδιο και για πολλούς κιθαρίστες. Η αίσθηση του αληθινού ενισχυτή δεν αντιγράφετε από κανενα πολυεφε....

Εκεί λοιπόν πονάει και θα πονάει κάθε τέτοια είδους υλοποίηση.

 

συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΑ μαζί σου, για αυτό το λόγο παίρνω τον ήχο με μικρόφωνο απο τη καμπίνα του engl. Είναι σαν να ηχογραφείς. Κλειστου τύπου ακουστικά και ελεγχόμενες συνθήκες.

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα πέσει και άλλο

θα βγάλουν και άλλοι

στα 200€ θα το πάρω και εγώ....

 

αυτό το σάιτ είναι αυστραλιανό

δηλαδή τελωνείο...

 

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε hampis στην ερώτηση σου αν μπορείς να ρυθμίσεις ξεχωριστά ότι ακούς και ξεχωριστά ότι γράφεις η απάντηση είναι ναι. Βάζεις τον ευατο σου στο κανάλι 1 και ακούς ότι θέλεις, ένω ότι γράφεις είναι από το κανάλι R (με ξεχωριστές ρυθμίσεις για κάθε έναν). Μάλιστα το κανάλι 1 σου επιτρέπεις να ακούς τις ρυθμίσεις είτε του  είτε του R

Hot Dog .......................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει πολύ νόημα με κανονικά ντραμς εκτός και αν είναι σε άλλο ηχομονωμένο δωμάτιο.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει πολύ νόημα με κανονικά ντραμς εκτός και αν είναι σε άλλο ηχομονωμένο δωμάτιο.

Με κλειστου τυπου ακουστικα  και μονο για ξεχωριζουν καλυτερα τα υπολοιπα οργανα δεν θα βοηθουσε σε μια προβα?  ::)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται από το δωμάτιο και το πόσο κάφρος είναι ο ντράμερ φαντάζομαι.

Για να καταλάβω όμως, εννοείς ντραμς χωρίς μικρόφωνα ή με μικρόφωνα και φυσικά κονσόλα και τα σχετικά;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω ο panosprog  να μιλάει για ντραμς με μικρόφωνα αλλά χωρίς.

επειδή με ενδιαφέρει και εμένα και την μπάντα που παίζω το joyo ευρώπη κυκλοφορεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου