Προς το περιεχόμενο

Eurovision 2014


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 396
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Sweden FTW δαγκωτό για τα δικά μου γούστα.

Λιτό, απέριττο, Σκανδιναβικής αισθητικής presentation, ωραία παρουσία, πολύ καλή φωνή.

 

Τον Conchita ούτε για αστείο για πολλούς λόγους, αλλά κυρίως γιατί είναι τέζα επιτηδευμένος προκειμένου να προκαλέσει αλλά και γιατί δεν μου αρέσουν τα τσιρκολίκια γενικώς.

 

Και το δικό μας πάντως καλούτσικο είναι, it grew on me που έλεγε και η γιαγιάκα μου  :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Αυστριακός είναι για κλωτσές χοντρές. Όχι γιατί είναι gay αλλά γιατί α) το πουλάει μέχρι ξεφτίλας και β) ούτε σωστός drag queen δεν μπορεί να είναι. Σαν υπεραποτυχημένος Prince μοιάζει.

Οι Γεωργιανοί ήταν έκπληξη και ελπίζω να μην τους ήρθε ως έκπληξη ότι δεν περάσανε (και κρίμα) στον επόμενο γύρο. Free hippy καταστάσεις (νομίζω 3 γκρουπ σύνολο) δεν είναι για την Eurovision. Οι Πολωνέζες είναι για σφαλιάρες καθότι τσιρίζουν ασύστολα. Το δε πορνό τους είναι για χοντρά γούστα και όχι για τα δικά μου. Πιο "ζόρικο" ήτον το Λιθουανάκι με φωνή που θύμιζε Lisa Stansfield αλλά έξω κι αυτό. Υπάρχει όμως και η Ουκρανία και αν νοιώθετε επαρκής, υπάρχει και η Ρουμανία

Το Ελληνικό έχει πλάκα άμα κλείσεις τη φωνή και βλέπεις το τραμπολίνο αλλιώς δεν παλεύεται.

Νομίζω ότι αυτοί που έχουν λενα πραγματικό ποπ σύγχρονο κομμάτι είναι οι Φινλανδοί.

Στον Σουπερφακ θα αρέσουν οι Ολλανδοί. Προσποιούνται ότι τραγουδάνε κάντρι (απ τα βουνά της Ολλανδίας) και ο τύπος έχει μια δηθενιά a la White... ;D

 

Τα υπόλοιπα όσο βαρετά ή κιτς χρειάζεται για τη Ουροβύζιον.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:o :o :o :o

Αυτό κύριοι είναι κριτική!

 

Ποιός είσαι βρε!

 

Ο Κώστας, ή η Δάφνη Μπόκοτα? ;D ;D ;D

 

Ωραίος! :D

 

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι αυτοί που έχουν λενα πραγματικό ποπ σύγχρονο κομμάτι είναι οι Φινλανδοί.

Έλα ρε συ με τους second rate Coldplay.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε για eurovision.

Όλα είναι second & third rate.

Απο εκεί ξεκινάμε...

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε μία προσπάθεια να γράφεις ξεμέθυστος.

 

 

 

Digea νομίζω πως λέγεται το ένα και μοναδικό κανάλι που βλέπεις.

Ευχαριστώ πάντως για τη συμβουλή, την επόμενη φορά που θα δω τελεβΥζιόν θα κοιτάξω να μην έχω πιεί, έτσι κι αλλιώς μαστουρώνεις παρακολουθώντας, είναι υπερβολή να είσαι και πιωμένος.

Στο σπίτι, όλοι καλά? Πάντα καλά, να προσπαθείτε να είστε καλά και να θυμάστε,πως ο 902 πουλήθηκε στο κεφάλαιο, πλέον μόνο στο κόκκινο παρακολουθώ........τι δεν έχει κανάλι στη τιβί? Όχι ρε γμτ.

Είναι ένα πρόβλημα δια εμάς τους πιωμένους κομμουνιστάς, να μην υπάρχει κανάλι να διαχειριστούμε την έξη μας, μην είπω και την επτά μας. ΧΙΚ  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε συ με τους second rate Coldplay.

 

Second rate coldplay είναι οι coldplay. Αυτοί είναι third rate coldplay.

Και ποια είναι αυτή η Νέριτ;

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Digea νομίζω πως λέγεται το ένα και μοναδικό κανάλι που βλέπεις.

Ευχαριστώ πάντως για τη συμβουλή, την επόμενη φορά που θα δω τελεβΥζιόν θα κοιτάξω να μην έχω πιεί, έτσι κι αλλιώς μαστουρώνεις παρακολουθώντας, είναι υπερβολή να είσαι και πιωμένος.

Στο σπίτι, όλοι καλά? Πάντα καλά, να προσπαθείτε να είστε καλά και να θυμάστε,πως ο 902 πουλήθηκε στο κεφάλαιο, πλέον μόνο στο κόκκινο παρακολουθώ........τι δεν έχει κανάλι στη τιβί? Όχι ρε γμτ.

Είναι ένα πρόβλημα δια εμάς τους πιωμένους κομμουνιστάς, να μην υπάρχει κανάλι να διαχειριστούμε την έξη μας, μην είπω και την επτά μας. ΧΙΚ  ;D

 

Εναλλακτικά (και ίσως καλύτερα) γράφε μόνο μεθυσμένος.

 

Υ.Γ. Ας γίνει μία προσπάθεια από τους αριστερών πεποιθήσεων του φόρουμ να θυμούνται ότι η Διαχείριση έχει θεσπίσει ειδικό χώρο για πολιτικές συζητήσεις.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου