Προς το περιεχόμενο

Επιλογή ακουστκών για μελέτη μπάσου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους.Θα ήθελα την βοήθειά σας για επιλογή ακουστικών για μελέτη μπάσου.Λόγω παιδιών και δουλειάς συνήθως μελετάω αργά το βράδυ οπότε όπως καταλαβαίνετε μου είναι δύσκολο,με αποτέλεσμα τις περισσότερες φορές να μελετάω χωρίς  ενισχυτή.Δεν ξέρω αν έχει διαφορά αλλά θα τα καρφώνω σε έξοδο του ενισχυτή απευθείας.Επίσης δεν θα ήθελα να ξεφύγω στην τιμή (φαντάζομαι γύρω στα 80-90 ευρώ μέγιστο).Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις και την βοήθεια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τους ίδιους λόγους με εσένα εψαχνα και εγω φιλε ακουστικά και τελικα κατέληξα στα sony mdr xb600 και εχω μείνει πολυ ευχαριστημενος

 

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα επειδη πριν απο περιπου 3 μηνες ηθελα και εγω να παρω ακουστικα και κοιτωντας διαφορες συζητησεις εδω κατεληξα σε αυτα

https://www.skroutz.gr/s/422890/Behringer-HPS5000.html?keyphrase=behringer+hps5000

Βεβαια η τιμη τους δεν πλησιαζει σε αυτα που εσυ προτιθεσε να δωσεις.Επισης και αυτα που σου εγραψε ο απο πανω ειναι αρκετα καλα.Προτεινω να ριξεις μια ματια και σε παρομοια θεματα του forum πιστευω θα σε βοηθησουν!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου