Προς το περιεχόμενο

Το Moderation και το Noiz - Παρακαλώ τη γνώμη σας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρακαλώ τα μέλη να πάρουν θέση σχετικά με τη συμπεριφορά του mod σ'αυτό το θέμα:

 

http://www.noiz.gr/postp75717.html#75717

 

(Εκτός φυσικά αν κλειδωθεί/διαγραφεί και ετούτο εδώ... :roll:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 137
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Στεναχωριεμαι............ :cry: :cry:

 

 

Εγω ενα μελος......με σχετικα μικρη και ατακτη ζωη στο Νοιζ....ενα μελος που δεν ξερει Χριστο ουτε απο ξυλα....ουτε απο hi end solutions και καταστασεις...... 8O

 

 

Ξερετε Γιατι................Γιατι το αγαπημενο μου φορουμ..παει απο το κακο στο χειροτερο............Χαθηκε η αιγλη......η παρεουλα που τοποθεντουνταν σοβαρα..επι παντος και ειχε και το κεφι να κανει χαβαλε...να τα σπασει ολα....χωρις παρεξηγησεις....

 

Ειμαι ευπροσδεκτος στα νεα μελη....ΚΑΙ ΕΓΩ ΥΠΗΡΞΑ..........ΑΠΛΑ.....Αυτο....Κατεληξε ολο στην διαβρωση του χαρακτηρα μας και του Νοιζ ταυτοχρονα...........Μας αποξενωσε.....

Ενας αχταρμας γιναμε...........

 

Τσακωνονται ατομα-ανεξαρτητα ποιος εχει δικιο........που πριν παιζανε σφαλιαρες και καναν πλακιτσα....

 

Εγω ειλικρινα αγαπησα απο εδω...πολλους..elavd,taki,blue,abraxas.fleamail,superfunk,eye,apos,Dr Rhtyhm,Alchemist,taq...kai παει λεγοντας!!!!!!!!

 

Φανφαρες και φιλοσοφιες θα τις αφησω απο εξω....εγω δεν θελω να δειξω σε κανενα οτι την εχω 5 εκατοστα μεγαλυτερη...το αποδεικνυω αλλου...

 

Απλα...λιτα.....ανθρωπινα......ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΡΕ..........ΑΓΑΠΗΘΕΙΤΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ....ΒΑΣΑΝΙΣΤΕΙΤΕ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ.....ΘΥΜΑΣΤΕ.....???????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φασισμος....

 

:?

 

Αυτή είναι πολύ βαριά και λάθος έκφραση και δεν τη συμμερίζομαι ως γνώμη...

 

Το θεωρώ όμως παράπτωμα να καταφεύγει ένα mod στο κλείδωμα για λόγους προσωπικής διαφωνίας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..

 

Το θεωρώ όμως παράπτωμα να καταφεύγει ένα mod στο κλείδωμα για λόγους προσωπικής διαφωνίας

 

+1

ΜΤΠ = Μην Το παρεξηγείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φασισμος....

 

:?

 

Αυτή είναι πολύ βαριά και λάθος έκφραση και δεν τη συμμερίζομαι ως γνώμη...

 

Το θεωρώ όμως παράπτωμα να καταφεύγει ένα mod στο κλείδωμα για λόγους προσωπικής διαφωνίας

 

 

Δεν υπάρχουν λάθος εκφράσεις....μόνο λάθος άνθρωποι και νοοτροπίες :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα δεν κλειδώθηκε επί της βάσεως προσωπικής διαφωνίας (αν ήταν έτσι, θα είχε κλειδωθεί πολύ νωρίτερα).

 

Κλειδώθηκε επί τη βάσει της απειλής για απόλυτο εκτραχηλισμό της συζήτησης, όπως συνοψίζεται από την έκφραση ότι θα "γίνουμε Βιετναμ", έκφραση που όντως διατυπώθηκε επί της βάσεως προσωπικής διαφωνίας αλλά... όχι δεν διατυπώθηκε από εμένα.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου