Προς το περιεχόμενο

Το Moderation και το Noiz - Παρακαλώ τη γνώμη σας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 137
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κωστάκη... σε παρακάλεσα και ιδιαιτέρως και η απάντησή σου ήταν πρακτικά... 'fuck off'...

 

Πάμε και δημοσίως λοιπόν: θα ήθελες να πας κάπου αλλού να παριστάνεις το κακέκτυπο του Αντουάν; :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα δεν κλειδώθηκε επί της βάσεως προσωπικής διαφωνίας (αν ήταν έτσι' date=' θα είχε κλειδωθεί πολύ νωρίτερα).

 

Κλειδώθηκε επί τη βάσει της απειλής για απόλυτο εκτραχηλισμό της συζήτησης, όπως συνοψίζεται από την έκφραση ότι θα "γίνουμε Βιετναμ", έκφραση που όντως διατυπώθηκε επί της βάσεως προσωπικής διαφωνίας αλλά... όχι δεν διατυπώθηκε από εμένα.[/quote']

 

Αδυνατώ να πιστέψω ότι... φοβήθηκες... Δεν είναι δυνατόν να χαρακτηρίζεις κάποιον και μετά να κλειδώνεις το θέμα.

Δεν μπορώ να καταλάβω, όποιος παίρνει θέση σε μια αντιπαράθεση που αφορά εσένα κι ένα τρίτο και σου λέει πράκτικα "είσαι λάθος και δεν φέρεσαι σωστά" (για να μην το πω όπως το σκέφτομαι), σημαίνει ότι είναι "αντιπρόσωπός" του? Ήμαρτον...

Όσο καιρό είμαι μέλος στο νόιζ, ήταν το πιο αψυχολόγητο κλείδωμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα γιατί

πάνσοφε

παντογνώστη αλλά και

αλάνθαστε

Abraxas με πληγώνεις με τα λόγια σου με τέτοιον τρόπον;

 

ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ;;;;;;;;;;;;;;;;

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα γιατί

πάνσοφε

παντογνώστη αλλά και

αλάνθαστε

Abraxas με πληγώνεις με τα λόγια σου με τέτοιον τρόπον;

 

ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ;;;;;;;;;;;;;;;;

 

:lol: :lol: :lol:

 

Καραγκιοζάκο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος μου βρει έναν καλό λόγο να μαλώνει και να λογομαχεί για να βρει το δίκιο του "διαδικτυακά" του χαρίζω το εισητήριο μου στο Love & Sex Show του antouan καθώς και την πρόσκληση για το σεμινάριο "Έρωτας και forum" :lol: :lol: :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ του δίνω το πρώτο μου σετ χορδών! Είναι τελείως vintage και κουρδισμένο πόντο-πόντο... Μπορεί να το μοσχοπουλήσει στο eBay πανεύκολα, καθώς είναι επιστημονικά αποδεδειγμένο ότι θα πιάσει πάνω από 20.000-30.000 ευρω.

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να τις κάνουν τις %@χορδές σου;;Ενώ το Show θα σου μείνει χαραγμένο για πάντα :lol: :lol: :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου