Προς το περιεχόμενο

Το Moderation και το Noiz - Παρακαλώ τη γνώμη σας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μη χάσεις το χιούμορ σου τώρα ! :wink:

 

Εγώ να χάσω το χιούμορ μου;

Ελπίζω μόνο να αισθάνεται υπερήφανος ο Abraxas

με το επίπεδο του μόνου (προς το παρόν) που συμφώνησε απόλυτα μαζί του. (Έχουμε και τον les paul' date=' αλλά δε νομίζω ότι [b']μίλησε δολίως[/b], καίτοι με έβρισε).

 

 

Το επίπεδο μου;

 

*Edited by yameth

ΤΟ ΓΑΡ ΑΥΤΟ ΝΟΕΙΝ, ΕΣΤΙΝ ΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 137
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μα δεν την δυσφημώ! Ίσα-ίσα που την διαφημίζω...

Για λευκότερα λευκά, μόνο χορδές φέντερ!!!

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[

Εγώ να χάσω το χιούμορ μου; Ελπίζω μόνο να αισθάνεται υπερήφανος ο Abraxas με το επίπεδο του μόνου (προς το παρόν) που συμφώνησε απόλυτα μαζί του. (Έχουμε και τον les paul' date= αλλά δε νομίζω ότι μίλησε δολίως, καίτοι με έβρισε).[/quote]

 

O Abraxas δεν αισθάνεται υπερήφανος γενικώς για την κατάσταση όπως έχει (αφεθεί?) να διαμορφωθεί στο φόρουμ. Ο Αντουάν τα είπε μια χαρά, η μόνη μου ένσταση είναι πως δεν γίνεται να κρατάμε 'πολιτική ίσων αποστάσεων' πάντα... κάπου πρέπει να λέμε και του στραβού το δίκιο.

 

Επίσης ο εν λόγω κόκκορας ποτέ δεν πίστεψε στο 'ο εχθρός του εχθρού μου είναι φίλος μου'... άσε που δεν έχει εχθρούς (τους έχει θάψει όλους ) :P

 

Πάντως μην μπερδεύεις τα πράγματα Παναγιώτη, το γεγονός ότι περισσότεροι δεν βγήκαν να μιλήσουν δε σημαίνει ότι διαφωνούν ή συμφωνούν μαζί μου... σημαίνει ότι δεν ενδιαφέρονται. Πράγμα που μας ξαναοδηγεί στη διαπίστωσή μου ότι πολύ σοβαρά τα παίρνουμε κάποια πράγματα... κάτι τέτοια ήθελα να συζητήσουμε στο θέμα που κλείδωσες. Και εννοείται ότι το 'όχι πολύ σοβαρά' δε σημαίνει κατ'ανάγκη την επίδειξη όψιμης εφηβικής μαλακίας που κυκλοφορεί εδώ δίπλα...

 

Τέλος, ο... αρκουδοφονιάς, είναι ο τελευταίος που δικαιούται να ομιλεί για την αντιμετώπισή του από σένα ειδικά, μιας και η στάση σου απέναντί του (και το έχω ξαναπεί) ήταν ανεκτική μέχρι παρεξηγήσεως. Απλώς βρήκε την ευκαιρία να ξεδώσει... :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Abraxas

 

Όχι δεν μπερδεύω τα πράγματα. Ασφαλώς οι περισσότεροι δεν ενδιαφέρονται (και μάλλον καλά κάνουν). Αλλά είσαι ένοχος φίλε γιατί ΤΟ ΗΞΕΡΕΣ ότι οι περισσότεροι δεν ενδιαφέρονται, οπότε τι πας και ανοίγεις ένα δημόσιο θέμα το οποίο είναι από την αρχή καταδικασμένο να εκφυλιστεί σε στέγαστρο απόψεων σαν αυτών του αρκουδοπροστάτη;

 

Στείλε ένα π.μ., πάμε να πιούμε μία μπύρα, πάρε ένα τηλέφωνο, αν υπάρχει παρεξήγηση μπορεί να λυθεί. Ο δημόσιος διάλογος τι εξυπηρέτησε δηλαδή; Ότι έχω τον .... να με λέει "μαλάκα" και "σιχαμερό" και "τι θα ήμουν αν δεν με είχαν εδώ;". Αύριο ρε Abraxas θα τα πει σε ΕΣΕΝΑ, ή μήπως αμφιβάλλεις;

 

Ανέχεσαι το άτομο να λέει ότι εδώ μέσα είμαστε πίθηκοι; Ανέχεσαι να λέει ότι ο κόσμος εδώ μέσα είναι 15-25 χρονοι που τους καταπιέζουν οι mods (ενώ την ίδια στιγμή τα παιδιά κάνουν πλάκα δίπλα του, αλλά... που να πάρει χαμπάρι...);

 

Εεεε....πια.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Abraxas

 

Όχι δεν μπερδεύω τα πράγματα. Ασφαλώς οι περισσότεροι δεν ενδιαφέρονται (και μάλλον καλά κάνουν). Αλλά είσαι ένοχος φίλε γιατί ΤΟ ΗΞΕΡΕΣ ότι οι περισσότεροι δεν ενδιαφέρονται' date=' οπότε τι πας και ανοίγεις ένα δημόσιο θέμα το οποίο είναι από την αρχή καταδικασμένο να εκφυλιστεί σε στέγαστρο απόψεων σαν αυτών του αρκουδοπροστάτη;

 

Στείλε ένα π.μ., πάμε να πιούμε μία μπύρα, πάρε ένα τηλέφωνο, αν υπάρχει παρεξήγηση μπορεί να λυθεί. Ο δημόσιος διάλογος τι εξυπηρέτησε δηλαδή; Ότι έχω τον .... να με λέει "μαλάκα" και "σιχαμερό" και "τι θα ήμουν αν δεν με είχαν εδώ;". Αύριο ρε Abraxas θα τα πει σε ΕΣΕΝΑ, ή μήπως αμφιβάλλεις;

 

Ανέχεσαι το άτομο να λέει ότι εδώ μέσα είμαστε πίθηκοι; Ανέχεσαι να λέει ότι ο κόσμος εδώ μέσα είναι 15-25 χρονοι που τους καταπιέζουν οι mods (ενώ την ίδια στιγμή τα παιδιά κάνουν πλάκα δίπλα του, αλλά... που να πάρει χαμπάρι...);

 

Εεεε....πια.[/quote']

 

Παναγιώτη συγνώμη, αλλά αυτά που προτείνεις μπορούσες να τα κάνεις κι'εσύ... Για τον Ιχνηλάτη την άποψή μου την έχω εκφράσει δημόσια τόσες φορές που βγαίνει στις αναζητήσεις του google, δεν χρειάζεται να επεκταθώ, ούτε αξίζει άλλωστε.

 

Εγώ θα σου πω κάτι, πάλι δημόσια γιατί γι'αυτό είναι το φόρουμ, όχι για να φτιάχνουμε κλίκες και δες το όσο μπορείς θετικά σε παρακαλώ: φίλε, παραιτήσου από Mod... σε χαλάει και σένα και όχι μόνο... Σε γουστάρω σαν μέλος και σαν Wow! (και τη μπύρα θα την πιούμε και ό,τι θες), αλλά σαν mod ρε αδελφάκι μου... δεν αντέχεσαι με τίποτα. :wink:

 

Abraxas out.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα να μιλήσω;

 

Λοιπόν το θέμα με πολλούς από τους μοντεράτορες του νοιζ είναι ότι...

 

 

Μπα, το ξανασκέφθηκα, δε χαλάω την υπόσχεση που έδωσα στον εαυτό μου το Δεκέμβρη του 2004... :)

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα γιατι δεν μας λες τι γνωμη σου??? :lol:

 

Η ακομα καλυτερα γιατι δεν ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ θεσεις και να γινεις ΕΣΥ moderator & εγω να ησυχασω επιτελους απο τη γκρινια & τα ξεκατινιασματα :?:

 

Για να στο πω και πιο "παραδοσιακα":

 

ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΧΟΡΟ, ΠΟΛΛΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΞΕΡΕΙ.... :roll:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα γιατι δεν μας λες τι γνωμη σου??? :lol:

 

Η ακομα καλυτερα γιατι δεν ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ θεσεις και να γινεις ΕΣΥ moderator & εγω να ησυχασω επιτελους απο τη γκρινια & τα ξεκατινιασματα :?:

 

Για να στο πω και πιο "παραδοσιακα":

 

ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΧΟΡΟ' date=' ΠΟΛΛΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΞΕΡΕΙ.... :roll:

 

Έλα τώρα Νίκο... δεν υπηρετείς τη θητεία σου, επιλογή σου ήταν να δεχτείς αυτή τη θέση μαζί με τις ευθύνες της... :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα και ο αλλος πρεπει λιιιιγο να σεβεται τις ωρες που καθε Moderator καταναλωνει αφιλοκερδως για το φορουμ αυτο.Οποιος νομιζει οτι μπορει να κανει τη δουλεια αυτη καλυτερα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ του παραχωρω τη θεση μου ΣΟΒΑΡΑ μιλαω (φτανει βεβαια να συμφωνησει και ο αρχηγος)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου