Προς το περιεχόμενο

Το Moderation και το Noiz - Παρακαλώ τη γνώμη σας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι αλλα και ο αλλος πρεπει λιιιιγο να σεβεται τις ωρες που καθε Moderator καταναλωνει αφιλοκερδως για το φορουμ αυτο.Οποιος νομιζει οτι μπορει να κανει τη δουλεια αυτη καλυτερα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ του παραχωρω τη θεση μου ΣΟΒΑΡΑ μιλαω (φτανει βεβαια να συμφωνησει και ο αρχηγος)

 

Δε νομίζω ότι κάνει κάποιος έκπτωση στο σεβασμό... αλλά να μη συγχέουμε το σεβασμό ή αν θέλεις την εκτίμηση με την οποιαδήποτε (λογική πιστεύω) κριτική. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 137
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ΣΟΒΑΡΑ μιλαω (φτανει βεβαια να συμφωνησει και ο αρχηγος)

 

+ 1.000.000.000

 

Να πάρει και τη δική μου μπόνους.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εγώ να χάσω το χιούμορ μου; Ελπίζω μόνο να αισθάνεται υπερήφανος ο Abraxas με το επίπεδο του μόνου (προς το παρόν) που συμφώνησε απόλυτα μαζί του.

 

Συμφώνησα κι εγώ.

 

 

 

 

Αλλά είσαι ένοχος φίλε γιατί ΤΟ ΗΞΕΡΕΣ ότι οι περισσότεροι δεν ενδιαφέρονται' date=' οπότε τι πας και ανοίγεις ένα δημόσιο θέμα το οποίο είναι από την αρχή καταδικασμένο να εκφυλιστεί σε στέγαστρο απόψεων σαν αυτών του αρκουδοπροστάτη;

[/quote']

 

Είναι απίστευτο το πως ένας χρήστης σαν εσένα eye, ο οποίος δεν αφήνει να πέσει κάτω τίποτα όταν έχει δίκιο (και καλά κάνει), που το βλέπει από χίλιες οπτικές, πολλές φορές εντυπωσιακές και πραγματικά ψαγμένες (και καλά κάνει), παρεκτρέπει μια κουβέντα που δημιουργήθηκε καλώς ή κακώς με αφορμή τα παράπονα κάποιων ως προς τη συμπεριφορά του ως moderator.

 

Και ακριβώς επειδή πιστεύω αυτά που είπα για τις ικανότητές σου στην ανάλυση μιας κουβέντας, συγγνώμη, αλλά αυτό με οδηγεί στο να πιστέψω ότι το κάνεις συνειδητά. Τα πράγματα είναι απλά σε αυτό το thread. Κάποιοι έχουν πρόβλημα μαζί σου, αν θες απαντάς, αν θες δεν απαντάς, αν θες το ξανακλειδώνεις. Το να αποπροσανατολίζεις την κουβέντα, δεν σου ταιριάζει (έστω κι αν για τη συντήρηση του αποπροσανατολισμού "τσίμπησαν" κάποιοι άλλοι και έτσι φαίνεσαι σαν αμυνόμενος πλέον). Ούτε να εφαρμόζεις την τακτική του να βρίσκεις κοινούς "εχθρούς" για να μην ασχολείται μαζί σου αυτός που είναι σε αντιπαράθεση μαζί σου ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

προσωπικά ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ...το forum δεν μου δίνει την ίδια αίσθηση όπως παλιότερα...

ελπίζω νάναι προσωρινό, όπως ελπίζω να μη φταίω σοβαρά κι ίδιος...

και μου λείπει η ατμόσφαιρα και αυτό το κάτι που μου πρόσφερε ευχάριστα διαλείματα από την πολλή δουλειά...

δεν ξέρω αν φταίνε οι mods τα μελη η ο ανάδρομος ερμής η υπερβολή στην έκφραση όλων (που η μη προσωπική επαφή επιτρέπει), αλλά θα στενοχωρηθώ πολύ αν αυτό συνεχιστεί και οδηγήσει στην παρακμή του noiz...

Μήπως τα παίρνουμε τα πράγματα πιο σοβαρά από ότι θάπρεπε???

ήδη έχω πρόβλημα που ο antouan (ενώ μου είχε τάξει γάμο) δεν μ΄αγαπά...

είμαι καλά γιατρέ μου???

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε παιδιά να δώσω και γω τα κλειδιά του αυτοκινήτου μου σε όποιον πιστεύει ότι μπορεί να το οδηγήσει καλύτερα από μένα. Εκεί είναι το νόημα; Να κλειστούμε όλοι σπίτια μας τότε.

 

Ότι γουστάρεται να κάνετε αλλά εγώ προς το παρόν σας βλέπω όλους μια χαρά άτομα και δεν βλέπω το λόγο να φτάσουμε σε τέτοιο σημείο.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικά ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ...το forum δεν μου δίνει την ίδια αίσθηση όπως παλιότερα...

ελπίζω νάναι προσωρινό' date=' όπως ελπίζω να μη φταίω σοβαρά κι ίδιος...

και μου λείπει η ατμόσφαιρα και αυτό το κάτι που μου πρόσφερε ευχάριστα διαλείματα από την πολλή δουλειά...

δεν ξέρω αν φταίνε οι mods τα μελη η ο ανάδρομος ερμής η υπερβολή στην έκφραση όλων (που η μη προσωπική επαφή επιτρέπει), αλλά θα στενοχωρηθώ πολύ αν αυτό συνεχιστεί και οδηγήσει στην παρακμή του noiz...

Μήπως τα παίρνουμε τα πράγματα πιο σοβαρά από ότι θάπρεπε???

ήδη έχω πρόβλημα που ο antouan (ενώ μου είχε τάξει γάμο) δεν μ΄αγαπά...

είμαι καλά γιατρέ μου???[/quote']

 

Ο ανάδρομος Ερμής φταίει :) :) :) :) :) :) :)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικά ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ...το forum δεν μου δίνει την ίδια αίσθηση όπως παλιότερα...

ελπίζω νάναι προσωρινό' date=' όπως ελπίζω να μη φταίω σοβαρά κι ίδιος...

και μου λείπει η ατμόσφαιρα και αυτό το κάτι που μου πρόσφερε ευχάριστα διαλείματα από την πολλή δουλειά...

δεν ξέρω αν φταίνε οι mods τα μελη η ο ανάδρομος ερμής η υπερβολή στην έκφραση όλων (που η μη προσωπική επαφή επιτρέπει), αλλά θα στενοχωρηθώ πολύ αν αυτό συνεχιστεί και οδηγήσει στην παρακμή του noiz...

Μήπως τα παίρνουμε τα πράγματα πιο σοβαρά από ότι θάπρεπε???

ήδη έχω πρόβλημα που ο antouan (ενώ μου είχε τάξει γάμο) δεν μ΄αγαπά...

είμαι καλά γιατρέ μου???[/quote']

 

λολ μια χαρά είσαι και μην ανησυχείς συμβαίνει και στις καλύτερες οικογένειες :D

 

edit: το ΝΟΙΖ παρείναι φασαριόζικο για να παρακμάσει :lol:

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Koυλαρετε μερικοι.Σταματηστε να γινεστε τοοοσο εριστικοι

και ξερολες,ξερετε ποιοι ειστε-και δεν προκειται να πω. :lol:

Σιγα που θιγεστε κι ολας με κατι παπαριες.Ελεος πια.Μια χαρα

φορουμ ειναι το νοιζ,σε οσους δεν αρεσει ας βρουν κατι αλλο

να κανουν και να περνανε την ωρα τους.Ας μπαινουν στην

τελικη ΜΟΝΟ για μουσικα θεματα.Αυτα.

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντας απλος παρατηρητης μεχρι στιγμης σε τετοιου ειδους διαπλικτισμους, βλεπω κοσμο να πλακωνεται για το παραμικρο, για θεματα τελειως μα τελειως ασυμαντα, και στην συνεχεια το θεμα να γινεται προσωπικο και παει λεγοντας.Παραδεχομαι πως στην αρχη ειχε πλακα να σας βλεπω να πλακωνεστε (takis VS superfunk :lol: :lol: ) αλλα πλεον εχοντας αγαπησει αυτο το forum θλιβομαι πραγματικα που βλεπω τετοιες συμπεριφορες, και να πω πως εισαστε τιποτα γυμνασιωπες που πλακωνονται για την καλυτερη κιθαρα του κοσμου,παει στον διαολο,δεν εισαστε ομως, ειστε ολοι μεγαλοι ανθρωποι!

Αυτο που προτεινω λοιπον ειναι,μιας και διαβαζω απο'δω και απο κει να βρεθουμε να πιουμε μια μπυρα να λυσουμε τοιχον παρεξηγησεις κλπ να βρεθουμε ολοι μαζι να πιουμε μια μπυρα (ενα noiz live,ενα meeting βρε αδερφε!) και να επανερθουμε σε μια ομαλη χαλαρη και χαβαλαλεντζιδικη λειτουργια του forum, οποως αρεσει σε μενα τουλαχιστον.Αυτα τα ολιγα απο μενα.

Σταυρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη αλλά είστε εκτός θέματος.

 

Το ζήτημα δεν είναι 'που πάει το νοιζ?', 'προς τι το μίσος και ο αλληλοσπαραγμός', κλπ. Το ερώτημα είναι σαφές και αφορά το moderation.

 

Ακολουθώντας το νήμα της συζήτησης, θα επαναλάβω κάτι που είχα γράψει σε ανύποπτο χρόνο: ίσως είναι καιρός να αλλάξει/ανανεωθεί το modulatory (sic!) team. Όσοι με ξέρουν, γνωρίζουν ότι το γράφω χωρίς καμμία εμπάθεια.

 

Pastelius: η τσιχλίτσα περί ξερολισμού, αναμασάται από άτομα που πάσχουν βασικά από κόμπλεξ κατωτερότητας. Δεν σου ταιριάζει, φτύστην! :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου