Προς το περιεχόμενο

Τι περιοδικά προτιμάτε;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίρνω κάθε μήνα το Metal Hammer ως φανατικός του metal όπως και το ΜΟΤΟ ως φαν της μοτοσικλέτας και του μοτοσικλετισμού γενικότερα.

Λοιπόν σειρά σας.....

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κανένα...από τότε που συνειδητοποίησα οτι στα περισσότερα κάνουν copy-paste πληροφορίες (και μάλιστα μπαγιάτικες) που μαζεύουν από το ιντερνετ :lol:

 

Καμμιά φορά 4Τροχούς,είναι κάπως αξιόλογο :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είμαι αρκετά κολλημένος με τους υπολογιστές παίρνω τακτικά το PC Magazine και κατά καιρούς και διάφορα άλλα (Linux Magazine, RAM, PC World κλπ) ανάλογα με την θεματολογία των τευχών τους.

 

Γνωστό το κόλλημα με τη μουσική, οπότε διαβάζω (όχι φανατικά όμως) τα Sound Maker, Computer Music και το Μουσική. Το τελευταίο πολύ σπάνια πια...

 

Από εκεί και πέρα, πολλά και διάφορα. Αναλόγως τη διάθεση και τα τεύχη, από περιοδικά αυτοκινήτου (4Τροχοί κυρίως) μέχρι fitness (Men's Health) και όλα τα ενδιάμεσα! 8)

 

Edit: θα συμφωνήσω με τον blue περί φρεσκάδας των πληροφοριών αλλά μ' αρέσει η αίσθηση του διαβάσματος από χαρτί αντί για την οθόνη... :roll:

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω διαβάζω κυρίως εφημερίδες....Απο καθημερίνες τα NEA...Και απο κυραικάτικες το BΗΜΑ...Tώρα απο περιοδικά....Το βημαgazino, pc magazine μερικές φορές......

 

Που και που διαβάω και το SONIK μόνο που έιναι λίγο σπαστικό και snob....:lol:

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4Tροχοί κάθε μήνα.

Κάποτε έπαιρνα και drive, αλλά κατάντησε αηδία και το έκοψα. Σπάνια παίρνω το evo.

 

Το Sonic το δοκίμασα 2 φορές και το κοψα...

 

Σπάνια παίρνω και το National Geographic, αν δω κανένα ενδιαφέρον θέμα.

 

Αν δω ενδιαφέρον θέμα/cd παίρνω και το Jazz & Τζαζ.

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδρομή στο Bass player ελπίζοντας να βάλει και κανα καλό θεματάκι (κάποτε πριν χρόνια ειχε αναλυτικότατο Crash test σε ολα τα Strings της αγοράς καθώς και πολυ καλες οδηγίες για σωστή τοποθέτηση Strings. Το απόλυτο τεύχος για την εποχή εκεινη).

Επίσης μια συνδρομούλα στο sceptical inquirer για να μου ανοίγουν και λίγο τα μάτια (ειναι διασκεδαστικός ο σκεπτικισμός)....

Απο εκει και πέρα μου αρέσει κανα focus κανα popular science αλλα δεν τα αγοράζω. Με δυσκολία τα βγάζω πέρα με τα γενικά αλλα και τα μουσικά έξοδα οπότε καταλαβαίνεις οτι το περιοδικό ειναι πολυτέλεια.

Α! δεν λεω ποτέ όχι σε κανα παλιο καλο Μικυ Μαους!

Ειναι και σκληρή εποχη που ζούμε για τον τύπο. Πως να συναγωνιστεί οποιοδήποτε περιοδικό την αμεσότητα των εξειδικευμένων forum?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Rock hard καθε μηνα(ενας φιλος παιρνει το Metal hammer και τα αλαζουμε), Sound maker οταν εχει καποιο test που με ενδιαφερει,το Μουσικη το εκοψα γιατι τα εκανε copy απο Sound on Sound. Σπανια το Sound on Sound και το Keyboard.

Kαι πολυ internet.....

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου