Προς το περιεχόμενο

Τι περιοδικά προτιμάτε;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Συνδρομητής στο Soundmaker. Παίρνω το Computer Music, και έχω πάρει και δύο τεύχη μέχρι τώρα από το Virtual Studio. Δεν ξέρω αν έχουν κυκλοφορήσει και περισσότερα. Που και που κανένα περιοδικό για computer αν μου προξενήσει κάποιο ενδιαφέρον το εξώφυλλο του.

Α! και κανένα περιοδικό για αυτοκίνητα του στυλ 4τροχοί, AutoΤρίτη ειδικά όταν με πιάνει κάτι και ονειρεύομαι το επόμενο (υπέρ)αυτοκίνητο που θα πάρω :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ (όπως είπαν και άλλοι) δεν διαβάζω πλέον περιοδικά' date=' αλλά ο λόγος είναι διαφορετικός. Επειδή διετέλεσα για αρκετά χρόνια συντάκτης και αρχισυντάκτης γνωστού ελληνικού περιοδικού, αλλά επίσης επειδή είχα πολύ στενή συνεργασία με εκδοτικό οίκο που εκδίδει πολύ γνωστό περιοδικό πληροφορικής, έχασα πάσα ιδέα για τον τρόπο με τον οποίο προετοιμάζεται η ύλη τους αλλά επίσης για το εύρος της επιρροής που έχουν τα διάφορα διαφημιστικά συμφέροντα στην ύλη τους. Πρόκειται για κάτι το απερίγραπτο.[/quote']

 

Δηλαδή?? Θες να μας εξηγήσεις γιατί ένα τέτοιο θέμα φαίνεται πολύ ενδιαφέρον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης για το εύρος της επιρροής που έχουν τα διάφορα διαφημιστικά συμφέροντα στην ύλη τους. Πρόκειται για κάτι το απερίγραπτο.

Δηλαδή?? Θες να μας εξηγήσεις γιατί ένα τέτοιο θέμα φαίνεται πολύ ενδιαφέρον...

Nαι ρε συ eye,αν ειναι δυνατον καποιες πληροφοριες να δωθουν δημοσια...

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ, και όχι μόνο μια φορά, έχω διαβάσει άρθρα σε ελληνικά περιοδικά, απλά κακές μεταφράσεις από sound on sound. Φυσικά δεν αναφέρεται πουθενά κάτι τέτοιο, και με τρομερό θράσος πάντα κάποιος τα υπογράφει σαν δικά του.

Μάλιστα πήρα ένα περιοδικό, δε θέλω να πω ποιο, ειδικά για κάποιο review, μιας και σκεφτόμουνα την αγορά του συγκεκριμένου προϊόντος, και ήθελα όσο περισσότερες γνώμες γίνεται. Ακριβέστατη μετάφραση από άρθρο που είχα διαβάσει πάνω από 3 φορές με πολλή προσοχή εδώ και δυο μήνες. Αλητεία!!!

Ξενέρωσα τόσο που δεν ξαναπήρα ελ. περιοδικό (πάνε σχεδόν 2 χρόνια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου