Προς το περιεχόμενο

Eleanor rugby-The Beatles acoustic cover


guitar man on fire!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν και δεν ειμαι ακουστικος κιθαριστας καθολου αυτο ειναι το αγαπημενο μου κομματι απο Beatles

και μου φανηκε ωραια ιδεα να το κανω cover..

 

Enjoy!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πάρα πολύ ωραίο! Και ωραίος ήχος.

Μπράβο!  :)

 

Όπως είπεν ο φίλτατος γεωδημήτριος  8)

 

Στον τίτλο επίτηδες έβαλες την Eleanor να παίζει rugby;  ;D

 

Είδα και το βιντεάκι σου με το Mouth for War και το Randall RG13, πολύ in your face ήχος...πραγματικά δυσκολεύομαι να αποδεχτώ ότι αυτός ο ήχος βγαίνει direct από ένα FET transistor amp (και συζητάγαμε για την έλλειψη καλών transistor amps πριν μερικές βδομάδες)...πες μου...είναι αλήθεια direct μόνο του;  :o

 

Πρόσεξε τι θα πεις...βρίσκομαι στα πρόθυρα του GAS  ;D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είπεν ο φίλτατος γεωδημήτριος  8)

 

Στον τίτλο επίτηδες έβαλες την Eleanor να παίζει rugby;  ;D

 

Είδα και το βιντεάκι σου με το Mouth for War και το Randall RG13, πολύ in your face ήχος...πραγματικά δυσκολεύομαι να αποδεχτώ ότι αυτός ο ήχος βγαίνει direct από ένα FET transistor amp (και συζητάγαμε για την έλλειψη καλών transistor amps πριν μερικές βδομάδες)...πες μου...είναι αλήθεια direct μόνο του;  :o

 

Πρόσεξε τι θα πεις...βρίσκομαι στα πρόθυρα του GAS  ;D

 

χαχαχα,βιαστηκα λιγο για το "ραγκμπι"..τωρα μολις το ειδα..

 

Τωρα οσον αναφορα το rg13 ειναι οντως καρφι στην καρτα ηχου αλλα στη μιξη εβαλα eq,comp,cab simulator

 

Δεν ειναι καθολου αυτος ο ηχος μου-το νοημα ηταν να δω αν μπορω να πλησιασω τον ηχο του Dimebag μονο με το

rg13

 

Παντως για να σε γλυτωσω απο κοπο το συγκεκριμενο πεταλι δεν λειτουργει καλα σε ενισχυτη κιθαρας,αν θες περιμενε

την νεα σειρα πεταλιων της Randall και συγκεκριμενα το Facepunch το οποιο δοκιμασα στην εκθεση και ειναι σουπερ..;)

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου