Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι ενισχυτές line6 έγιναν σε μικρό χρονικό διάστημα γνωωστοί(νομίζω) και κατά τη γνώμη μου προσέφεραν κάτι καινούριο στο κοινό.

Έχω ακούσει κατά καιρούς ότι είναι οι καλύτεροι ενισχυτές,ότι είναι οι χειρότεροι και θα ήθελα να δω τι πιστεύουν και οι noizάδες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτέ δεν τα συμπάθησα ιδιαίτερα αυτά τα μηχανήματα.Ακουστικά καθαρά είναι πολύ κοντά στο real thing αλλά στην πένα πιστεύω το χάνουν

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μόνα που 'αξίζουν' με απόλυτα κριτήρια θα έλεγα ότι είναι τα κορυφαία της σειράς, και αυτό αντικατοπτρίζεται και στις τιμές τους.

 

Και τα πιο φτηνά πάντως είναι μια χαρά για κάποιους χρήστες και κάποιες καταστάσεις, όλα έχουν το target group τους εξάλλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτέ δεν τα συμπάθησα ιδιαίτερα αυτά τα μηχανήματα.Ακουστικά καθαρά είναι πολύ κοντά στο real thing αλλά στην πένα πιστεύω το χάνουν

 

Τι εννοείς στην πένα? Οι ενισχυτές?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντα θα ειναι κατι σαν και θα ακουγονται αν κατι.ο flextone ενος φιλου δε με χαλαει αλλα μονο για προβα θα τον επαιρνα ουτε για ηχογραφηση ουτε για λαιβ.τι ειπα ο τεραστιος? 8O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτέ δεν τα συμπάθησα ιδιαίτερα αυτά τα μηχανήματα.Ακουστικά καθαρά είναι πολύ κοντά στο real thing αλλά στην πένα πιστεύω το χάνουν

 

Τι εννοείς στην πένα? Οι ενισχυτές?

 

Στην πενιά θα ήταν πιο σωστό.Αλλιώς ανταποκρίνεται η λάμπα αλλιώς το τρανζίστορ :wink: Εμένα τουλάχιστον με ενοχλεί η digitίλα :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχετο αλλά ρε janick μόλις μπήκα στο myspace του συγκροτηματος σου...Ομολογουμένως σας είχα για πιο μεταλλο καταστασεις....:lol:

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχετο αλλά ρε janick μόλις μπήκα στο myspace του συγκροτηματος σου...Ομολογουμένως σας είχα για πιο μεταλλο καταστασεις....:lol:

 

Εντάξει δεν είμαι μόνος στη μπάντα.¶σε που μόνο ένα κομμάτι άκουσες :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου