Προς το περιεχόμενο

Ηλίας Ζάικος και Silver Pickups


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό εκεί πάνω στο τραπεζάκι ναργιλές είναι; :o  Ηχάρες, πολύ ωραίοι μαγνήτες, πολύ ωραίοι και οι παίκτες. Μπράβο Silver Pickups, πολύ καλή δουλειά και καλή συνέχεια και επιτυχία σε αυτό που κάνεις !                                                                                            Υ.Γ. Emfasis, στο Pararlama οι blues gang 031 (wire) ήταν mid 80's. To ξέρω από πρώτο χέρι..... 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πωπω όταν παίζει ο ΕΖ παίζει με όλο το σώμα ρε παιδί μου....

ρισπέκτ!

... και το γεγονός ότι γουστάρει τόσο τους μαγνήτες αυτούς λέει πολλά.

 

ωραία video, ωραίο concept.

 

τι έχω πάθει τώρα .....είμαι και στη δουλειά... άαααααντε να δουλέψεις τώρα ;D

Ars longa, vita brevis.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7. Τα μέλη συμφωνούν να μη προωθούν, να διαφημίζουν ή να δυσφημίζουν έμμεσα, αλλά και άμεσα προϊόντα δικά τους ή άλλων και τις έμμισθες υπηρεσίες τους. Η αναφορά σε προϊόντα και υπηρεσίες μπορεί να γίνεται μόνο αν έχει ρόλο ενημερωτικό στην συζήτηση.

 

8. Δεν επιτρέπονται δημοσιεύσεις προώθησης εμπορικών site και των ενεργειών τους (διαγωνισμοί, ψηφοφορίες, φεστιβάλ, κ.α.). Συνεπώς δεν επιτρέπεται η εκμετάλλευση του noiz.gr για εμπορικούς σκοπούς χωρίς την έγκριση του.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

7. Τα μέλη συμφωνούν να μη προωθούν, να διαφημίζουν ή να δυσφημίζουν έμμεσα, αλλά και άμεσα προϊόντα δικά τους ή άλλων και τις έμμισθες υπηρεσίες τους. Η αναφορά σε προϊόντα και υπηρεσίες μπορεί να γίνεται μόνο αν έχει ρόλο ενημερωτικό στην συζήτηση.

 

8. Δεν επιτρέπονται δημοσιεύσεις προώθησης εμπορικών site και των ενεργειών τους (διαγωνισμοί, ψηφοφορίες, φεστιβάλ, κ.α.). Συνεπώς δεν επιτρέπεται η εκμετάλλευση του noiz.gr για εμπορικούς σκοπούς χωρίς την έγκριση του.

 

 

Εσύ μικρός πρέπει να ήσουν το παιδάκι που έβαζε ο δάσκαλος να προσέχει τα άλλα παιδάκια στην τάξη,όταν πήγαινε να φέρει τις φωτοτυπίες. :P

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7. Τα μέλη συμφωνούν να μη προωθούν, να διαφημίζουν ή να δυσφημίζουν έμμεσα, αλλά και άμεσα προϊόντα δικά τους ή άλλων και τις έμμισθες υπηρεσίες τους. Η αναφορά σε προϊόντα και υπηρεσίες μπορεί να γίνεται μόνο αν έχει ρόλο ενημερωτικό στην συζήτηση.

 

8. Δεν επιτρέπονται δημοσιεύσεις προώθησης εμπορικών site και των ενεργειών τους (διαγωνισμοί, ψηφοφορίες, φεστιβάλ, κ.α.). Συνεπώς δεν επιτρέπεται η εκμετάλλευση του noiz.gr για εμπορικούς σκοπούς χωρίς την έγκριση του.

 

 

Το φοβόμουν εξαρχής ότι θα υπάρξει τέτοια δημοσίευση. Λυπάμαι πάρα πολύ που ο Tamtam αποφάσισε σε αυτό ειδικά το θρεντ να παραθέσει τους όρους. Απογοήτευση.

 

Όσον αφορά εμένα και καθότι είχα ενεργό ρόλο στην προώθηση των Silver Pickups επισημαίνω ξανά:

 

ΟΥΔΕΝΑ οικονομικό ή άλλο όφελος, ΟΥΔΕΜΙΑ συμφωνία ή οτιδήποτε άλλο μπορεί να βάλει ο νους ακόμη και των πιο κακόβουλων, έχει ποτέ υπάρξει μεταξύ εμού και του Νίκου Ασημένιου που φτιάχνει τους μαγνήτες παρά μια φιλία που βασίστηκε εξαρχής στην αλληλοεκτίμηση. Το αυτό και για τον Ηλία Ζάικο αλλά θα σας τα πει και ο ίδιος αν θελήσει.

 

Αυτό που έχει υπάρξει είναι μια ειλικρινής (πιο ειλικρινής πεθαίνεις) προσπάθεια από μέρους μου, να γνωστοποίησω στη μουσική μας κοινότητα, ένα ελληνικό προϊόν ανώτατης ποιότητας και το οποίο επιπροσθέτως το κατασκευάζει ένας άνθρωπος για τον οποίο τρέφω μεγάλη εκτίμηση, προσωπική αλλά και επαγγελματική. Ακεραιότητα, όρεξη, ενδιαφέρον, αγάπη, υψηλή τεχνική κατάρτιση, τιμιότητα, φερεγγυότητα, η λίστα είναι μεγάλη. Γίνομαι γραφικός αλλά δε θα μπορούσε να με νοιάξει λιγότερο.

 

Εάν, ο αγαπητός yameth, θεωρεί ότι οποιοδήποτε από τα θρεντς που αφορούν τους Silver Pickups, παραβιάζει τους κανόνες του φόρουμ, τον παρακαλώ προσωπικά, να μας ενημερώσει καταλλήλως και να τα σβήσει.

 

Όσον αφορά τον Tamtam, δεν έχω λόγια ή μάλλον έχω αλλά δεν έχει νόημα να τα γράψω γιατί θα σβηστούν.

 

Ζητώ συγγνώμη από τους υπολοίπους φίλους του φόρουμ για το ύφος μου αλλά όταν επενδύεις προσωπικά σε κάτι και έρχεσαι αντιμέτωπος με το παραπάνω, η οργή είναι μονόδρομος.

 

Λυπάμαι ειλικρινά.

 

 

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
7. Τα μέλη συμφωνούν να μη προωθούν, να διαφημίζουν ή να δυσφημίζουν έμμεσα, αλλά και άμεσα προϊόντα δικά τους ή άλλων και τις έμμισθες υπηρεσίες τους. Η αναφορά σε προϊόντα και υπηρεσίες μπορεί να γίνεται μόνο αν έχει ρόλο ενημερωτικό στην συζήτηση.

 

Ούτε ο Σπύρος,ούτε ο Νίκος προέτρεψαν κανέναν να αγοράσει κάποιο προϊόν,απλώς το παρουσίασαν.Είναι σαν να ανεβάζω εγώ ένα video με τους Dimarzio μαγνήτες μου και να κατηγορηθώ για ''διαφήμιση''.

 

8. Δεν επιτρέπονται δημοσιεύσεις προώθησης εμπορικών site και των ενεργειών τους (διαγωνισμοί, ψηφοφορίες, φεστιβάλ, κ.α.). Συνεπώς δεν επιτρέπεται η εκμετάλλευση του noiz.gr για εμπορικούς σκοπούς χωρίς την έγκριση του.

 

Πού ξέρεις ρε Tamtam αν το noiz.gr δεν έχει δώσει την έγκρισή του;

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειλικρινά, τα σέβη μου σε όλους του εμπλεκόμενους!

...χειροκροτούσα μόνος μου!

 

ΜΠΡΑΒΟ!!!

 

 

PS. αφήστε τα νομικά και απολαύστε τη δημιουργία σε κάθε πόστο.

 

PS1. γιατί δεν είπατε και στον maze να σας δώσει κανένα ενισχυτή του να γίνει καλύτερος τζερτζελές?

 

PS2. ...πολύ άσπρισε το μαλλί ρε συ Ηλία! :)

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν έχει άδεια από το Νόιζ.  Δεν μέμφομαι κανέναν. Το χάρηκα κιόλας το βίντεο!

Όπως χαίρομαι όταν βλέπω ανθρώπους από την έρημη χώρα μας, να δραστηριοποιούνται δημουργικά. Αναρωτιέμαι μόνο. Συγκεκριμένα αν μπορώ να φτιάξω κι εγώ ένα κλιπάκι για κάποιους φίλους που έχουν εργαστηριο με κιθάρες, κάποιους άλλους που φτιάχνουν  πεταλάκια και κάποιους τρίτους που πουλάνε όργανα -πολύ αξιόλογα πραγματικά! και να τα αναρτήσουμε εδώ.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν έχει άδεια από το Νόιζ.  Δεν μέμφομαι κανέναν. Το χάρηκα κιόλας το βίντεο!

Όπως χαίρομαι όταν βλέπω ανθρώπους από την έρημη χώρα μας, να δραστηριοποιούνται δημουργικά. Αναρωτιέμαι μόνο. Συγκεκριμένα αν μπορώ να φτιάξω κι εγώ ένα κλιπάκι για κάποιους φίλους που έχουν εργαστηριο με κιθάρες, κάποιους άλλους που φτιάχνουν  πεταλάκια και κάποιους τρίτους που πουλάνε όργανα -πολύ αξιόλογα πραγματικά! και να τα αναρτήσουμε εδώ.

 

  Μπορείς, αλλά δε νομίζω να ήταν αυτός ο αρχικός σκοπός της παρέμβασής σου.

Σε εμένα φάνηκε (ο σκοπός) πιο κακοπροαίρετος, από αυτά που, τώρα, μας περιγράφεις, διότι, αν ήταν έτσι όπως τα γράφεις τώρα, αυτό θα το είχες κάνει, εξαρχής.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου