Προς το περιεχόμενο

Αναβαθμισμένο Noiz.gr interface.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Το λαχανί στην αριστερή στήλη, δεν ξέρω αν μου αρέσει.

Μαλλόν όχι.

 

Επίσης, λείπει (ή δεν το βρήκα) το πολύ απαραίτητο, που έβλεπες τις νέες απαντήσεις σε θέματα που συμετείχες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 107
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Χαλια ειναι, μπερδευει και κουραζει το ματι. eyepoppi.gif

Αφηστε το οπως ηταν ή δοκιμαστε καποιο απαλοτερο χρωμα, γαλαζιο για παραδειγμα.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λαχανί στην αριστερή στήλη, δεν ξέρω αν μου αρέσει.

Μαλλόν όχι.

 

Συμφωνώ, είναι εκτός θέματος.

Επίσης ποτέ δεν βάζουμε σε σύγχρονες σελίδες underlined links.

Επιπλέον το πορτοκαλί πλαίσιο γύρω απ' το search πρέπει να φύγει.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

μπερδευει και κουραζει το ματι.

 

Όντως .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης, λείπει (ή δεν το βρήκα) το πολύ απαραίτητο, που έβλεπες τις νέες απαντήσεις σε θέματα που συμετείχες.

Και γω εψαχνα πριν τα νεα θεματα και τα βρηκα κατα τυχη. Εκει ειναι και οι νεες απαντησεις που ψαχνεις. Κανε κλικ στο λογκο του ΝΟΙΖ και πανω δεξια θα δεις το παρακατω:

 

2014_06_18_201037.png

 

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Και γω εψαχνα πριν τα νεα θεματα και τα βρηκα κατα τυχη. Εκει ειναι και οι νεες απαντησεις που ψαχνεις. Κανε κλικ στο λογκο του ΝΟΙΖ και πανω δεξια θα δεις το παρακατω:

 

2014_06_18_201037.png

 

 

Σωστός.

Μπέρδεμα βέβαια, καλλίτερα να μπει στην αρχική σελίδα του forum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχουν καποια χρωματα που εξ ορισμου κανουν καλη αντιθεση, οπως τα μαυρα γραμματα πανω σε κιτρινο φοντο.

Αυτο το λαχανι πνιγει τη γραμματοσειρα, και τραβαει εντονα το ματι προς τα εκει (εκτος αν αυτος ηταν ο σκοπος;) )

 

Απο την αλλη, ισως ειμαστε αρκετα αναχρονιστες και δεν δεχομαστε αλλαγες...Δεν ξερω...

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την αλλη, ισως ειμαστε αρκετα αναχρονιστες και δεν δεχομαστε αλλαγες...Δεν ξερω...

Ελα βρε Holystone που ειμαστε αναχρονιστες. ;D Δεν ειναι θεμα αναχρονισμου αλλα τι ειναι ξεκουραστο για το ματι. Δεν ειναι τυχαιο οτι η πλειοψηφια των sites και των προγραμματων εχουν γκρι ή ασπρο φοντο. Τα εντονα χρωματα κανουν καλη αντιθεση με το μαυρο μεν, αλλα ποση ωρα μπορεις να διαβαζεις/δουλευεις με τετοιο background?

Θελει συγκεκριμενα και απαλα χρωματα. Το γκρι background που ειχε το ΝΟΙΖ πριν ηταν μια χαρα, νομιζω οτι ειναι ιδανικο και ξεκουραστο χρωμα για τα ματια.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο που μου έλειψε αμέσως είναι τα "Νέα Θέματα" και "Νέες Απαντήσεις" στα οποία δεν έχεις πρόσβαση από παντού παρά μόνο με τον τρόπο που είπε ο Waterfall.

 

Κατά τ'άλλα δε με χαλάει και καλορίζικο! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω σε όσα είπαν για το λαχανί χρώμα οι προλαλήσαντες, είναι λίγο κουραστικό στο μάτι.

 

Επίσης τα υπογραμμισμένα links δε μου άρεσαν ιδιαίτερα και μου έλειψε το "Νέα Θέματα" και "Νέες Απαντήσεις".

 

Τέλος θα μου άρεσε να βλέπω και τα προσωπικά μηνύματα όπως ήταν έτσι ώστε να βλέπω αμέσως εάν έχω νέο μήνυμα και να μη χρειάζεται να μπω στο "Τα μηνύματά μου".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου