Προς το περιεχόμενο

Αναβαθμισμένο Noiz.gr interface.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 107
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Τα "Nεα Θεματα" και "Απαντησεις" παντως εγω τα βλεπω κανονικα στην αρχικη σελιδα διπλα στο avatar μου, πανω απο την αναζητηση.

Ναι υπάρχει εκεί. Απλά θα ήταν πιστεύω πιο βολικό να υπάρχει και στη σελίδα του "Forum" έτσι ώστε να μη χρειάζεται να πηγαίνεις συνέχεια στην αρχική σελίδα για να τα βρίσκεις. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μ' αρέσει το λαχανί γιατί έχω δυσχρωματοψία κι αν δεν λέγατε ότι είναι λαχανί θα το περνούσα για πορτοκαλί και μ' αρέσει το πορτοκαλί. Δεν μου αρέσει η υπογράμμιση των θεμάτων.

Δυσκολεύομαι ωστόσο να ξεχωρίσω το NEW σε κάθε θέμα και κάποιους χρήστες που γράφονται με χρώμα συγγενικό με το λαχανί ενώ είναι ας πούμε... blue.

 

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το λαχανι δεν το μπορω καθολου , μου βγαζει βιαια συναισθηματα.

Νομιζω οτι το απαλο κιτρινο με μαυρη γραμματοσειρα θα με κατευνάζει. χαχαχχα

Μωρε noiz να ναι και οτι να ναι, αλλα λέμε τωρα.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ, "Η εξελιξη, δεν σημαινει παντα προοδος..." ;)

 

Αλλα  απο τη αλλη "Τα παντα ειναι συνηθεια" και επειδη σιγουρα υπαρχει και οικονομικο κοστος στο update αυτο, δεν εχει νοημα να γκρινιαξουμε γιατι ο χρονος δεν γυρναει πισω, ;) ετσι δεν ειναι;

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ, "Η εξελιξη, δεν σημαινει παντα προοδος..."
Εδώ και τώρα, αλλαγή!!!! κάτι μου θυμίζει αυτό, αλλά επειδή είμαι μικρός δεν θυμάμαι ;D Χωρίς πλάκα τώρα όλα είναι μια συνήθεια!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

ενα πραγμα που λειπει ειναι το ''νεα θεματα'' που υπηρχε πανω δεξια οταν βλεπεις ενα thread,,, ετσι ωστε να περνας ευκολα απο το ενα καινουργιο θεμα στο αλλο χωρις να πρεπει να γυριζεις στην αρχικη σελιδα να το ψαχνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου