Προς το περιεχόμενο

Το synth του σκυλάδικου και άλλα παράξενα...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

φίλε κουρκουμέλη

Επειδή διέκρινα μία επιθετικότητα....Δεν έχω πρόθεση να ειρωνευτώ μουσικούς όπου και ό,τι και αν παίζουν καθώς η ζωή είναι σκληρή και οι περισσότεροι μουσικοί ψωμολυσσάνε... Αν παίζεις σε σκυλάδικο πάντως, δεν είχα πρόθεση να σε προσβάλω, παρά μόνο να σου ευχηθώ υπομονή. Ωστόσο, αν θέλεις να κάνουμε κουβέντα για την αισθητική του (κάθε) Γονίδη.... :oops: μάλλον δεν έχει πολύ νόημα. Αν δηλαδή είσαι φαν του είδους ΧΩΡΙΣ να είσαι επαγγελματίας του είδους τότε προφανώς έχουμε άλλες απόψεις - και περί γούστου κολοκυθόπιτα :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου δεν παιζω σε κανενα απο τα μαγαζια που ειπες εχω δικο μου στουντιο αλλα να ξερεις οτι η μουσικη ειναι μια η νοτες ειναι ιδιες σε οτι και να ακους και παιζεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εαν θελεις να μαθεις ολοι τους ειναι σκ...τους ζω απο κοντα και ξερω οσο για φωνητικα σχεδον ολοι τα λενε και ειναι εκει που ειναι.δεν προσβαλες εμενα αλα τον θειο μου που ειναι μαεστρος και ενορχηστρωτις του γονιδη εγω ακουω τα παντα αλλα μου αρεσει πιο πολυ το λαικο και το κλαμα αλλα οχι το γυφτωλαικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σου ξαναείπα πως δεν έχω πρόθεση να προσβάλω κανέναν. Είπαμε, είναι επαγγελματίες, καλοί μουσικοί κτλ. Το μόνο που δεν γουστάρω -και αυτό είναι προσωπικό γούστο- είναι η αισθητική του σκυλάδικου που έχει μεταφερθεί παντού, από την ιδιωτική τηλεόραση ως τη Βουλή και τη ζωή μας γενικώς. Σε κόβω για μικρό στην ηλικία. Οταν έρθεις στα δικά μου χρόνια (κοντά 40 πλέον) θα στην βαράει και σένα αυτή η αισθητική. Οσο για τους μουσικούς, αρκετοί είναι όντως εξαιρετικοί οργανοπαίκτες αλλά τους τρώει το μεροδούλι μεροφάι. Δυστυχώς μεν, αλλά είναι η αλήθεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

yannis

καλημερα φιλε μου σε ειπα τι με πειραξε.δεν ειμαι μικρος και ο καθενας μας εχει δικα του γουστα δεν μπορουμε ολοι να ακουμε την μουσικη που ακους εσυ οπως και το αντιθετο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε Κουρκουμελη..καταρχην τα συγχαρητηρια μου στο θειο σου!! (αν μιλαμε βεβαια για τον ιδιο Κουρκουμελη..)

 

Ειναι κατα τη γνωμη μου απο τους κορυφαιους σκυλοενορχηστρωτες της χωρας μας (εμενα μου ΑΡΕΣΕΙ & το σκυλαδικο & ο Γονιδης οποτε δεν σου κανω πλακα αλλα σοβαρολογω :wink: )

 

Κατα δευτερον κανε μου τη χαρη και οταν θες να συμπληρωσεις η να αλλαξεις κατι σε ενα ποστ σου να χρησιμοποιεις την επιλογη "επεξεργασια" & να μην ποσταρεις συνεχομενα... :wink:

 

ευχαριστω

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου