Προς το περιεχόμενο

Μαλλον μας δουλευουν εκει στην TC..... (η στο Thomann???)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν από ένα μηνα η τιμη του G Force ηταν πανω από 1200.... Πλεον:

http://www.thomann.de/gr/tc_electronics_gforce.htm

Οποιος προλαβει......

 

Εκτος και αν ξεστοκαρει γιατι αλλαζει το μοντελο. Αλλιως απλα μας κοροϊδεύουν μεχρι τελικης πτωσεως.... Και το καλυτερο είναι ότι η TC το g force το "πουλαει" ως καλυτερο η τελος παντων ως πιο professional από το g system το οποιο πλεον είναι πιο ακριβο (διπλασια τιμη) και αν δεν κανω λαθος πιο ακριβο και από ποσο το εδιναν πριν από ένα μηνα (100 ευρω νομιζω).

 

Ξερω την απαντηση... Ελευθερη αγορα!!!!

Rock'n Roll doesn't create psychos. It helps psychos to be more creative...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν από ένα μηνα η τιμη του G Force ηταν πανω από 1200.... Πλεον:

http://www.thomann.de/gr/tc_electronics_gforce.htm

Οποιος προλαβει......

 

Και πριν ένα μήνα, η ίδια τιμή ήταν. Ίσως και πριν δύο μήνες.

 

Ξερω την απαντηση... Ελευθερη αγορα!!!!

 

Αν δεν σου αρέσει, έλα να το πάρεις από εμένα στα 1200. Ένα κανταΐφι δώρο. :) :) :)

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έλα να το πάρεις από εμένα

...πές μου ότι έχεις αγοράσει τέτοια πεταλιέρα...να πέσω στα μωσαϊκά ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...πές μου ότι έχεις αγοράσει τέτοια πεταλιέρα...να πέσω στα μωσαϊκά ;D

 

Όχι, δεν την αγόρασα, αλλά όπως θυμάσαι, έψαχνα δυνατότητες και τιμές. Γι' αυτό είμαι τόσο βεβαιος για την τιμή εκείνης, αλλά και της τρέχουσας, περιόδου.

 

Θα σου έγραφα ποια όντως αγόρασα, αλλά εκεί θα γονατίσουν ακόμη και τα πόμολα.

 

;D ;D ;D ;D

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν από ένα μηνα η τιμη του G Force ηταν πανω από 1200.... Πλεον:

http://www.thomann.de/gr/tc_electronics_gforce.htm

Οποιος προλαβει......

 

Εκτος και αν ξεστοκαρει γιατι αλλαζει το μοντελο. Αλλιως απλα μας κοροϊδεύουν μεχρι τελικης πτωσεως.... Και το καλυτερο είναι ότι η TC το g force το "πουλαει" ως καλυτερο η τελος παντων ως πιο professional από το g system το οποιο πλεον είναι πιο ακριβο (διπλασια τιμη) και αν δεν κανω λαθος πιο ακριβο και από ποσο το εδιναν πριν από ένα μηνα (100 ευρω νομιζω).

 

Ξερω την απαντηση... Ελευθερη αγορα!!!!

 

Καθε φορα που ερχεται νεο μοντέλο,ειδικα ο thomann,ξεστοκαρει οπως λες σε πολυ χαμηλη τιμη.Ειναι νορμαλ αυτο,το κανει παντα ακομα κ σε κιθαρες (που εκει πολλες φορες το "νεο" μοντελο ειναι ιδιο ή σχεδον ιδιο με το "παλιο")

Ειναι μεγαλο μαγαζι κ εχει την δυνατοτητα να το κανει.

Απο κει κ περα αν καποιος θελει να το παρει στα 1200 κ οχι στα 500 μπορει να το κανει (υπαρχουν ενα σωρο μαγαζια που θα πουλανε το μηχάνημα για τα επομενα 2-3 χρόνια στην παλια του τιμη).

Παντως ετσι ειχα τσιμπήσει εγω ενα ζευγαρι μονιτορ για το σπιτι που ειχαν 450 το ενα κ επειδη αλλαζε το μοντελο τα πηρα κ τα 2 στα 400.Μετα απο κανα χρονο τα βρηκα σε ελληνικο μαγαζι 550 το ενα. ;D

"The eagle flies on Friday now, Saturday I'll go out to play"

B.B.Kin

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου έγραφα ποια όντως αγόρασα, αλλά εκεί θα γονατίσουν ακόμη και τα πόμολα.

Δέχομαι και pm...έλα, φτιάξε μου τη βδομάδα ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να γκρινιάζουμε όταν κάτι είναι ακριβό να το καταλάβω. Να γκρινιάζουμε όμως ακόμα κι αν είναι φθηνό με ξεπερνά.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτος και αν ξεστοκαρει γιατι αλλαζει το μοντελο.

Αυτο.

Το Thomann και το Music Store ακολουθουν αυτη την τακτικη πολλα χρονια τωρα σε πολλες κατηγοριες προϊοντων. Προσωπικα εχει τυχει να αγορασω παλιοτερα δυο synths απο Music Store στην μιση τιμη, κι αυτο γιατι θα κυκλοφορουσε συντομα ενα νεο μοντελο/αντικαταστατης και το Music Store ηθελε να διωξει το στοκ του.

Τυχεροι οσοι θελουν να αγορασουν καποιο προϊον και πεφτουν πανω σ'αυτες τις προσφορες.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου εχει τυχει παντως να δω σε προϊον  να χαμηλωνει η τιμη και επειτα να αυξανει παλι.Μια καρτα ηχου (profire 610)για χρονια ειχε 340 ευρω,για ενα μηνα επεσε στα 270 και επειτα ξανα στα 340...η διακυμανση αυτη εγινε πριν περισσοτερο απο 2 χρονια , οποτε δεν εχει να κανει με την αποσυρση της καρτας απο το thomann.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν ενα προϊον παει για αποσυρση θα το καταλαβεις, η τιμη του θα ειναι σχεδον στο μισο, οχι απλα λιγο πιο φθηνο οπως η καρτα που ανεφερες.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου