Προς το περιεχόμενο

Νέο άλμπουμ Pink Floyd ( ; )


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι να παθουν τα οργανα? Φανταζομαι θα ειναι ειδικα διαμορφωμενο για υγρασιες κλπ κλπ κλπ.

Λες να χει περάσει πίσα τις stratocaster; Γιαυτό είναι μαύρες;  ;D

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 208
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα με waters, gilmour ή Barrett. Θέλω όμως να μείνει αυτό το νήμα ζωντανό και για εξυπηρετήσω αυτόν τον σκοπό θα παίρνω διαδοχικά το μέρος όλων των μελών του συγκροτήματος ως συνόλου αλλά και ξεχωριστά.

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι φιλαρακια παλι.... 8)

 

Ήταν μέχρι που άκουσε την ηχογράφηση και κατάλαβε με τι ήχο τον έβγαλε ο Waters... ;)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά απ αυτές τις σκηνές αγάπης και Ομόνοιας, μην είπω και Συντάγματος, έτσι με έρχεται να πάρω το μπασσίστα μου το Πουρουπουπού και να γράψουμε έναν ύμουνο εις την μούσια  8).

 

 

ΥΓ αδυνατώ να καταλάβω γιατί θα πρέπει να διαφωνούν οι θαυμαστές των Φλόινδ, αλλά δεν πειράζει, με αρκεί που οι Φλόινδ έβγαλαν 4-5 δισκάρες, αν προκύψει και καμιά ακόμη δε θα με χαλάσει, αν όχι πάλι όλα καλά, όλα ανθηρά

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μετά απ αυτές τις σκηνές αγάπης και Ομόνοιας, μην είπω και Συντάγματος, έτσι με έρχεται να πάρω το μπασσίστα μου το Πουρουπουπού και να γράψουμε έναν ύμουνο εις την μούσια  8).

 

 

 

Φίλος ένα θρήνο για τη Βραζιλία να γράψουμε... Θα φορεθεί πολύ.

 

Και σου δίνω ιδέα: Ένα concept album που μια σατανική νεοφιλελέ καγκελάριος συνωμοτεί με τις δυνάμεις του χάους και του καζινοκαπιταλισμού για να αποκλειστεί η πτωχή πλην τίμια, πλην σοσιαλιστική Βραζιλία  ;D

 

Καλό; 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλημερα σε ολους(??) η αποψη μου ειναι να γραφτει το κομματι σε 7 /8 να ταιριαζει και με την χτεσινη -εφταρα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(7 αρα λεμε !!)Και απο στιχοι ναουμε θα βαλουμε καποιους του Γονιδη (σε παραλλαγη )!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Η αλήθεια είναι πως απλά θα το αγοράσω βασισμένος στο όνομα και τίποτε άλλο. Έτσι για το γαμώτο ρε παιδί μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου