Προς το περιεχόμενο

Αν «έπρεπε» να επιλέξετε μόνο ένα μουσικό album.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

Ναι, αλλά έπρεπε να βάλεις μία ακόμη μεγαλύτερη φωτό, ώστε να θαυμάσουν την απόλυτη καφρο-αισθητική του εξωφύλλου, ακόμη και στον διπλανό Γαλαξία.

 

 

 

Ήθελα να φαίνεται σε απόλυτη hd ανάλυση το βαμμένο κόκκινο νύχι της γκόμενας! ;D

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την όλη αφορμή για το Thread  μου την έδωσε η εδώ και 5 μήνες εν μέρει μετεγκατάστασή μου σε άλλη πόλη.

 

Ήθελα να διαμορφώσω τον χώρο μου κόντρα σε κάθε μαξιμαλιστική προσέγγιση και με αφετηρία το διάκοσμο μιας μικρής σουίτας ξενοδοχείου. :D

 

Μοιραία (ανάμεσα σε άλλα) πήρε η μπάλα και τις «μουσικές» που θα έπαιρνα μαζί μου.

Άφησα τις hi-fidelity εμμονές μου στην άκρη  (για λόγους χώρου) και ύστερα από σύσκεψη με τον εαυτό μου αποφασίσαμε να χρησιμοποιούμε κατά κόρον mp3 στις ακροάσεις μας.  ;D

 

Μου επέτρεψα μόνο μια παρασπονδία .

 

Θα έπαιρνα μαζί μου μόνο ένα cd (από συνολικό αρχείο 1.600 βινυλίων και καμία 1100 cd).

Επέλεξα αυτό:

miles-davis-kind-of-blue.jpg

 

How about you?

 

Εγω οταν εφυγα, απο ενα τρισεκατομμυριο αλμπουμ που υπαρχουν στο ιντερνετ δεν πηρα κανενα μαζι μου, πηρα το λαπτοπ μου και το ασυρματο ιντερνετ !! !

 

το ποστ ειναι ετσι διατυπωμενο ωστε να φανει οτι εχω και λαπτοπ και ασυρματο στικακι αμα λαχει…………………………………………………………………… δεν αντεξα και μεδωσα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Audiokostas με δελεασε τα μαλα...

Ωστοσο νομιζω οτι δε θα επαιρνα λαιβ δισκο.

Θα προτιμουσα τη between the tracks  ''μουγκα'' της στουντιακης ηχογραφας..

 

 

 

MI0000017930.thumb.jpg.78c792c42c469aa7adc736b13547c52d.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου