Προς το περιεχόμενο

Σπασμένο Gibson Headstock


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέρω έναν οργανοποιό που κανει service σε γνωστους μουσικους και ειναι και οικονομικός (Αττική).

Είχα το ιδιο προβλημα στην κλασσική μου.

Η δουλειά που έκανε είναι άψογη, την εχω έναν χρονο τωρα την κιθάρα και ο ήχος της ειναι οπως πριν. Παιζω επαγγελματικά οπότε θα καταλάβαινα αν κατι πηγαινε στραβα. Αν θες τηλ, μου λες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Καλησπέρα και απο μένα.

Μπορείς να ρωτήσεις και στον Τζίμη στο Rock Stuff στην Αθήνα.

Παλιά είχα πετύχει 1-2 τέτοιες επισκευές του και ήταν κορυφαία η δουλειά του (και γενικά τον θεωρώ απο τους καλύτερους).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω έναν οργανοποιό πολυ καλο και οικονομικό (Αττική).

.....

Αν θες τηλ, μου λες!

 

Αν είναι καλός και οικονομικός, έχω την εντύπωση ότι πολλοί θα θέλαν να γνωρίζουν (και ο ίδιος υποθέτω θα ήθελε οι πολλοί να γνωρίζουν) τα επαγγελματικά του στοιχεία επικοινωνίας. ;)

 

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://toneworks.gr/

 

Βάζω το χέρι μου στη φωτιά για τον Δημήτρη, και σαν μάστορα και (κυρίως) σαν άνθρωπο.

+ Είναι σκύλος, φτιάχνει τα πάντα και με πολύ καλό αποτέλεσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σας ευχαριστώ όλους για την προθυμία σας να με βοηθήσετε. Μάλλον θα πάρω την κιθάρα παραμάσχαλα και θα τους επισκεφτώ να μου πει ο καθένας τι μπορεί να κάνει και πιο θα είναι το αναμενόμενο αποτέλεσμα.

 

Too Old to Rock n Roll Too Young to Die

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

οπου και να πας, ειναι καλο να ξερεις οτι με λιγο διαλυτικο μπογιας και λιγη δουλεια παραπανω απο το μαστορα μετα τη συγκολληση, εκτος απο το λειτουργικο μερος (το σπασμενο headstock δηλαδη), φτιαχνεται και το εμφανισιακο. εχω δει σπασμενες gibson που αν δεν το ξερες δεν το καταλαβαινες - αν σε χαλαει δηλ. το να βλεπεις το σπασιμο ζητα και κατι για αυτο

 

ειναι πικρα αυτο που επαθες - μου χει πεσει κι εμενα ασχημα καποτε η 335 μου αλλα τι γλυτωσε- αλλα ευτυχως φτιαχνεται . περαστικα, και καλα να μαστε να παιζουμε :)

 

εγω τις δικες μου τις πηγαινω στον νικο τον ταλιαδουρο που ειναι στο μεγαλο μαγαζι του νακα στο κεντρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρώτησα στον Καγμάκη και μου είπε 50 Ευρώ για το κόλλημα και 150 Ευρώ για το βάψιμο, το οποίο βάψιμο δεν κάνει ο ίδιος αλλά το στέλνει σε κάποιο εξωτερικό μάστορα.

Too Old to Rock n Roll Too Young to Die

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου