Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? II


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τραγουδάρα... αλλά το πιο ζαλιστικό βίντεο όλων των εποχών... Σοβαρά... θα νομίζετε ότι έχει χαλάσει η κάρτα γραφικών....

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Τραγουδάρα... αλλά το πιο ζαλιστικό βίντεο όλων των εποχών... Σοβαρά... θα νομίζετε ότι έχει χαλάσει η κάρτα γραφικών....

 

Μπαααααααααααα, αυτό δεν παίζει, αλλά έχω μίαν υπόνοια πως αυτός που αποκαλείς παππού, είναι το ίδιο άτομο με σένα  ;D ;D ;D

 

https://www.youtube.com/watch?v=T18K-BcZZb4

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...το πιο ζαλιστικό βίντεο όλων των εποχών...θα νομίζετε ότι έχει χαλάσει η κάρτα γραφικών....

Tο ιδιο επαθα κι εγω αλλα με την καρτα ηχου. Νομιζα οτι τα εφτυσε εντελως. Παρατηρησα ομως οτι ακουγοταν χαλια μονο στα κομματια που ποσταρε ο Samy. Φυσικα η καρτα ηταν μια χαρα, αλλου ηταν το προβλημα... ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

για σοβαρευτείτε μη σας στείλω την Maggie νύχτα (όπως εδώ χωρίς να τραγουδά εννοείται... μέχρι να τελειώσει η εισαγωγηηηή προλαβαίνει)... ;D

 

http://youtu.be/vttTrXKIiAA

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσικνοπέμπτη λέει ο άλλος και ακούει κάτι πειραγμένους κουλτουριάριδες ντεμέκ, έρχεται και ο΄έτερος και μας βάζει Γκάρι Μούρε.

  Ημαρτόνε δλδ Τσικονοπέμπτη είναι αυτή? Σιγά μη πάω και στο μέγαρο μουζικής για να πάρω βρώμικο λαίμαι

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γιορτάζω την τσικνοπέμπτη χρυσή μου, αυτά είναι για τις παστρικές μικρομεσαίες.

 

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου